Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

TENIS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
10.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

48


ARHIV:
11.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

50

12.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu

56

7.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu  

41

Prijavljeni tekmovalci:
ASDI - Starejši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
DimicMatic

M

2001OŠ KOLEZIJA
TkalčičVito

M

2002OŠ KOLEZIJA
Časar Anže

M

2002OŠ MIŠKA KRANJCA
KuheljMaks

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠmitranErik

M

2001OŠ VALENTINA VODNIKA
Osmanovič Domen

M

2001OŠ VALENTINA VODNIKA
JurjevčičNik

M

2002OŠ DRAVLJE
BožičGašper

M

2001OŠ ŠENTVID
OblakGašper

M

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Makarovič VishajSimon

M

2001OŠ MAKSA PEČARJA
MočnikRožle

M

2002OŠ MAKSA PEČARJA
RotarAndraž

M

2001OŠ MAKSA PEČARJA
PohlinŽan Luka

M

2001OŠ DRAGOMELJ
ASDE - Starejše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
KumpAna

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
KuheljLiza

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MiličTara

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
VilerTia

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
UlčakarLucija

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
MedvešekEva

Z

2001OŠ VIŽMARJE - BROD
PustNina

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA
LednikNina

Z

2001OŠ DRAGOMELJ
AMDI - Mlajši učenci
PriimekImeSpolLRŠola
BradaškaŽiga

M

2003OŠ BIČEVJE
NjegovanVal

M

2004OŠ DANILE KUMAR
ŠkerlavajTit

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ArsićLuka

M

2003OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
CvarTeo

M

2004OŠ LEDINA
MerlakJakob

M

2004OŠ LEDINA
AljošaPirtovšek

M

2004OŠ LEDINA
Šušteršič KosednarJan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
NapastFilip Matic

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KonjarMark

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
ČerneDavid

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
Matko JuvančičJanež

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
Seljak Rok

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SeljakVid

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LakičMatic

M

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ŽuničNejc

M

2003OŠ ŠENTVID
AMDE - Mlajše učenke
PriimekImeSpolLRŠola
KorenNika

Z

2004OŠ KOLEZIJA
JankovićKatarina

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
Mandič Ana Katarina

Z

2004OŠ MIŠKA KRANJCA
MiličEla Nala

Z

2006OŠ VALENTINA VODNIKA

9.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

97

24.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

117

12.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

105

14.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

114

14.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

68

8.9.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v tenisu    

85