Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
MihelčičNika

Z

2007OŠ BEŽIGRAD
Pašić KočarMaj

M

2007OŠ DANILE KUMAR
DovžanNeli

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
ZorkoZara

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
MedvedAjda

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
StergarJan

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
DenšaTian

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
DjordjevićTara

Z

2009OŠ HINKA SMREKARJA
JurkovičJure

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
ŠerjakEnej

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
FrankoIan

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
Bursač Uroš

M

2007OŠ KOLEZIJA
StojkovićNeža

Z

2007OŠ KOSEZE
VrbincEma

Z

2008OŠ MIRANA JARCA
LipoglavšekTjaša

Z

2008OŠ MIRANA JARCA
KolakVid

M

2007OŠ NOVE JARŠE
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
MajcenTaj

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
Vilfan KožuhLev

M

2009OŠ PRULE
PeršinBlaž

M

2008OŠ PRULE
FortunaLiza

Z

2007OŠ PRULE
PodobnikFilip

M

2008OŠ PRULE
MeleUla

Z

2007OŠ SAVSKO NASELJE
MeleZoja

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
Sever Marko

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
GregorčičNejc

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
BregarBert

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
Ovsenik Črt

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
StražišarVid

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
VovkSandra

Z

2008OŠ TRNOVO
HudovornikErik

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
NovakovičLana

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
ZogovičLuka

M

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
Komar PuceljŽiga

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
UrbančičEva

Z

2008OŠ VIČ
Požrl Maša

Z

2007OŠ VIČ
Jelenc ČančarEva

Z

2008OŠ VIČ
KršlinKarolina

Z

2008OŠ VIČ
KrištofelcUla

Z

2008OŠ VIČ
RadeljPika

Z

2007OŠ VIČ
JelovšekJane

M

2007OŠ VODMAT
SeifertMetka

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Krnetić Sergej

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BriceljIza

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PotočarMiha

M

2007OŠ DRAVLJE
GombošiNaya

Z

2007OŠ DRAVLJE
ZimicUrban

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
RožičUla

Z

2007OŠ VIŽMARJE - BROD
LovričMarcel

M

2009OŠ MAKSA PEČARJA
Skočir Jakob

M

2008OŠ MAKSA PEČARJA
VelkavrhTia

Z

2009OŠ MAKSA PEČARJA
NovakLena

Z

2007OŠ ZALOG
100m Mešano
PriimekImeSpolLRŠola
KocičNikola Tin

M

2007OŠ DANILE KUMAR
VidovićLan

M

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŠahićTijana

Z

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PotnikMatic

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
DovžanNeli

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
ZorkoZara

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
Babnik Matic

M

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
ŠtembalSven

M

2007OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
ŠerjakEnej

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
FrankoIan

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
JamšekIza

Z

2007OŠ KOLEZIJA
StojkovićNeža

Z

2007OŠ KOSEZE
VrbincEma

Z

2008OŠ MIRANA JARCA
Bratkovič KolešaNik

M

2009OŠ OSKAR KOVAČIČ
MajcenTaj

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
PeršinBlaž

M

2008OŠ PRULE
FortunaLiza

Z

2007OŠ PRULE
Vilfan KožuhLev

M

2009OŠ PRULE
PodobnikFilip

M

2008OŠ PRULE
MeleZoja

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
StražišarVid

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
Sever Marko

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
Ovsenik Črt

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
BregarBert

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
GregorčičNejc

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
VovkSandra

Z

2008OŠ TRNOVO
NovakovičLana

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
HudovornikErik

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
Komar PuceljŽiga

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
ZogovičLuka

M

2008OŠ VALENTINA VODNIKA
KrištofelcUla

Z

2008OŠ VIČ
UrbančičEva

Z

2008OŠ VIČ
RadeljPika

Z

2007OŠ VIČ
Mahnič DobrovoljcDorian

M

2007OŠ VODMAT
SeifertMetka

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Krnetić Sergej

M

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BriceljIza

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ZimicUrban

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
RožičUla

Z

2007OŠ VIŽMARJE - BROD
MačekTilen

M

2007OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
LovričMarcel

M

2009OŠ MAKSA PEČARJA
VelkavrhTia

Z

2009OŠ MAKSA PEČARJA
Skočir Jakob

M

2008OŠ MAKSA PEČARJA
NovakLena

Z

2007OŠ ZALOG
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109


ARHIV:
6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107