Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

Prijavljeni tekmovalci:
50m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
BizjakAna

Z

2000OŠ BEŽIGRAD
HovnikJurij

M

2000OŠ BEŽIGRAD
GojkovićJan

M

2000OŠ BEŽIGRAD
AvšičAmadej

M

2000OŠ DANILE KUMAR
KlenovšekJanina

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
AnžurLara

Z

2000OŠ DANILE KUMAR
Goriup DermastiaTia

Z

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
AničičValentina

Z

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PereAna Lina

Z

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Kumelj Špela

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŠketaKatja

Z

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Ninič ČeakAl

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Sovre NemaničDavid Nathan

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
OzmecMiha

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MiklavžJan

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
TegeltijaLuka

M

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
TegeltijaDavid

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KramarBine

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KalcherJulija

Z

2000OŠ KOLEZIJA
MarinčičMai

M

2000OŠ KOLEZIJA
KolarMaša

Z

2001OŠ KOLEZIJA
SenihMaša

Z

2000OŠ KOLEZIJA
KuharAlja

Z

2000OŠ KOLEZIJA
ZupanKrištof

M

2000OŠ KOSEZE
KreftJakob

M

2000OŠ KOSEZE
ZupanPeter

M

2000OŠ KOSEZE
NarobeLara

Z

2001OŠ MIRANA JARCA
MauharMarcel

M

2000OŠ MIRANA JARCA
TrotovšekAndraž

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
PanićLuka

M

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
SiličLea

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
RacmanKarolina

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
HaukoAna Marija

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
JuvanKaja

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
GaberElena

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
HrovatinNina

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
CerarVeronika

Z

2000OŠ PREŽIHOV VORANC
JmnikTinkara

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
AccettoEva

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
JavorUla

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
RutarŽan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
BalkovecErazem

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
Stres Iris

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
SabotičLuka

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
AhmetovićSabina

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
SlivnikerTjaša

Z

2001OŠ SAVSKO NASELJE
KovačevičLina

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
Šimnovec Tina

Z

2002OŠ SAVSKO NASELJE
DobrilovičMark

M

2001OŠ SAVSKO NASELJE
PeterneljRok

M

2001OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PregeljKarolina

Z

2001OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BanovacTaja

Z

2000OŠ SPODNJA ŠIŠKA
NadižarMaša

Z

2000OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JurkovićMarko

M

2001OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PugeljNina

Z

2001OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ČudenMaša

Z

2001OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ČučkinHana

Z

2001OŠ TRNOVO
HassanienSamy

M

2000OŠ TRNOVO
TržanVeronika

Z

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
Pavičič JerajPia

Z

2001OŠ VODMAT
ČučnikBrina

Z

2001OŠ VODMAT
IsteničMark

M

2002OŠ VODMAT
KostoskiNaum

M

2002OŠ VODMAT
IsteničMiha

M

2001OŠ VODMAT
KosiMartin

M

2002OŠ VODMAT
KolčaršTjaša

Z

2001OŠ VODMAT
Černigoj PetehIsabella

Z

2001OŠ VODMAT
KontestabileSara

Z

2001OŠ VODMAT
GolobNejc

M

2000OŠ VRHOVCI
OcvirkAjša

Z

2001OŠ VRHOVCI
OmahenLara

Z

2000OŠ VRHOVCI
VidicMatija

M

2000OŠ VRHOVCI
ForsthuberTea

Z

2000OŠ VRHOVCI
OblakLaura

Z

2001OŠ VRHOVCI
ErjavecMaja

Z

2000OŠ VRHOVCI
Mačešić ŠultererKatja

Z

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ModicNika

Z

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Hribernik Lia

Z

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PungerčarNal

M

2001OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SmrekarLuka

M

2000OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Anžić Blaž

M

2001OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KlemenčičTara

Z

2000OŠ LIVADA
BožičKatja

Z

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
OgorevcTadej

M

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
GrumLaura

Z

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
OblakBrina

Z

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
KlavsFilip

M

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Gregorčič Luka

M

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
JakopinJakob

M

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
TavčarNaomi

Z

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
UleLara

Z

2001OŠ KAŠELJ
SaboanaAna

Z

2001OŠ KAŠELJ
HanžičIris

Z

2001OŠ KAŠELJ
Prijavljene ekipe:
Štafeta 8x25m Prosto:
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJAŠketa Katja, Kumelj Špela, Pere Ana Lina, Goriup Dermastia Tia, Miklavž Jan, Ozmec Miha, Tegeltija Luka, Tegeltija David
 - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GOROOblak Brina, Božič  Katja, Grum Laura, Tavčar Naomi, Gregorčič Luka, Klavs Filip, Jakopin Jakob, Ogorevc Tadej
 - OŠ VODMATKosi Martin, Istenič Miha, Istenič Mark, Kostoski Naum, Čučnik Brina, Černigoj Peteh Isabella, Kolčarš Tjaša, Kontestabile Sara

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80