Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
ŠiškoTomaž

M

2004OŠ BEŽIGRAD
GolobičTim

M

2002OŠ BEŽIGRAD
PolancLucija

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
VarlamovMark

M

2002OŠ DANILE KUMAR
DovčLan

M

2003OŠ DANILE KUMAR
FajonNej

M

2002OŠ FRANCETA BEVKA
MedicLuka

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
BratunLovro

M

2004OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
FrankoNik

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
MencinManca

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
BračunElizabeta

Z

2004OŠ KOLEZIJA
AbdićBenamin

M

2002OŠ KOLEZIJA
RihtmanNika

Z

2004OŠ KOSEZE
StojkovićKatja

Z

2004OŠ KOSEZE
Osana Arne Jakob

M

2004OŠ KOSEZE
RihtmanAleks

M

2002OŠ KOSEZE
PetekTjaša

Z

2003OŠ LEDINA
HabichtTiti

Z

2002OŠ LEDINA
KoširMark

M

2002OŠ LEDINA
Kramer Neja

Z

2004OŠ MAJDE VRHOVNIK
SredojevićMila

Z

2003OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BucaloUroš

M

2002OŠ MIŠKA KRANJCA
HajdinAna

Z

2003OŠ NOVE FUŽINE
MartinjašLeon

M

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
JezercTevž

M

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLina

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
MajcenPatrik

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarUla

Z

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
PrebilTai

M

2002OŠ POLJANE
PaternostIda

Z

2003OŠ PRULE
MeleAna

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
Kavčič JoganIra

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
KocjančičAnja

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JakaPušnik

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JušVindišar

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RobertDjukić

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MaljevecAna

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VindišarPika

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SuvajacDona

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RađenovićMatej

M

2004OŠ TRNOVO
JančarAjša

Z

2003OŠ TRNOVO
TevžNika

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
BillaLea

Z

2003OŠ VIČ
LampičMark

M

2004OŠ VIČ
ČarniJošt

M

2004OŠ VRHOVCI
SenicaNaj

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Mačešić ŠultererDanijel

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HuškoLuka

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HabičNika

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MišveljLara

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
IlićLeja

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
Bartulović PetovarMark

M

2004OŠ VIDE PREGARC
KacTim

M

2003OŠ DRAVLJE
ValantGaja Lucija

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
BlagotinšekMarcel

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
MartinčičNaja

Z

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
GornikJure

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
ZalaznikSara

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
SnojJaka

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
PoženelNik

M

2002OŠ MAKSA PEČARJA
VerčPeter

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
StarihaJan

M

2002OŠ MAKSA PEČARJA
NovakMiha

M

2004OŠ ZALOG
OmahenTina

Z

2002OŠ ZALOG
PuškarićAndreja

Z

2004OŠ SOSTRO
PredaličLuka

M

2004OŠ SOSTRO
100m Mešano
PriimekImeSpolLRŠola
GolobičTim

M

2002OŠ BEŽIGRAD
Šiško Tomaž

M

2004OŠ BEŽIGRAD
PolancLucija

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
VarlamovaNika

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
DovčLan

M

2003OŠ DANILE KUMAR
MedicLuka

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
Krevzel PaničŠpela

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
BratunLovro

M

2004OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MencinManca

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
GrencŽiva

Z

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
FrankoNik

M

2002OŠ KETTEJA IN MURNA
PšeničnikTiara

Z

2003OŠ KOLEZIJA
BračunAnastazija

Z

2003OŠ KOLEZIJA
RihtmanAleks

M

2002OŠ KOSEZE
Osana Arne

M

2004OŠ KOSEZE
StojkovićKatja

Z

2004OŠ KOSEZE
Perko Matija

M

2002OŠ MAJDE VRHOVNIK
Oceguera BattelinoIsabel

Z

2004OŠ MAJDE VRHOVNIK
Košuta Ruben

M

2004OŠ MAJDE VRHOVNIK
SredojevićMila

Z

2003OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KlemencMatic

M

2003OŠ MIRANA JARCA
Tomažič Špela

Z

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
ŠarvariBalazs

M

2004OŠ MIŠKA KRANJCA
HajdinAna

Z

2003OŠ NOVE FUŽINE
IlarLina

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarUla

Z

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
JezercTevž

M

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
MartinjašLeon

M

2002OŠ OSKAR KOVAČIČ
MajcenPatrik

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
BogatajFedja

M

2002OŠ POLJANE
ŽaucerPeter

M

2003OŠ POLJANE
PrebilTai

M

2002OŠ POLJANE
OmerčevićJuno

Z

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
FortunaLiza

Z

2003OŠ PRULE
LeskovarMatija

M

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MatkovićAntea Maris

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
FonNina

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MeleAna

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
VindišarPika

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MaljevecAna

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KocjančičAnja

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JušVindišar

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Robert Djukić

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JakaPušnik

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JančarAjša

Z

2003OŠ TRNOVO
RađenovićMatej

M

2004OŠ TRNOVO
MihaličSara

Z

2004OŠ VIČ
PredaličGregor

M

2002OŠ VIČ
VrhovnikLaura

Z

2002OŠ VODMAT
HabičNika

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SenicaNaj

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Mačešić ŠultererDanijel

M

2002OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MišveljLara

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
Bartulović PetovarMark

M

2004OŠ VIDE PREGARC
IlićLeja

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
JenkoBor

M

2002OŠ LIVADA
KacTim

M

2003OŠ DRAVLJE
ValantGaja Lucija

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MartinčičNaja

Z

2003OŠ VIŽMARJE - BROD
BlagotinšekMarcel

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
ZalaznikSara

Z

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
GornikJure

M

2002OŠ VIŽMARJE - BROD
MilovanovičIsa

Z

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
SnojJaka

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
VerčPeter

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
StarihaJan

M

2002OŠ MAKSA PEČARJA
OmahenTina

Z

2002OŠ ZALOG
NovakMiha

M

2004OŠ ZALOG
PredaličLuka

M

2004OŠ SOSTRO
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80