Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109

Prijavljeni tekmovalci:
50m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
RističAlex

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
PoličnikFlorijan

M

2007OŠ KETTEJA IN MURNA
HolyMaj

M

2007OŠ NOVE JARŠE
KorošecGal

M

2009OŠ NOVE JARŠE
OsmičGal

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
TomecAljaž

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
BogmeTisa

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
PočivavšekNils

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
LucajDavid

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
LapanjaMiha

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
ĐafićDani

M

2007OŠ POLJANE
GorjancPia

Z

2008OŠ PRULE
RemecJulija

Z

2008OŠ SAVSKO NASELJE
MartinšekTian

M

2008OŠ SAVSKO NASELJE
DovčKaja

Z

2007OŠ SAVSKO NASELJE
MartinšekEnja

Z

2010OŠ SAVSKO NASELJE
TaljanSvit

M

2009OŠ SAVSKO NASELJE
MarinPia

Z

2008OŠ SAVSKO NASELJE
SeražinMaks

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
RubinZala

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
MajdičJakob

M

2007OŠ TRNOVO
LeeNicholas Martin

M

2007OŠ TRNOVO
BastarLara

Z

2008OŠ VIČ
HrvatinKatarina

Z

2007OŠ VIČ
TešovičMatija

M

2008OŠ VIČ
GoleMiha

M

2008OŠ VIČ
OstercOžbej

M

2008OŠ VIČ
ŠuštarJan

M

2007OŠ VIČ
RejcSara Lea

Z

2007OŠ VIČ
ŠkerlakAjda

Z

2007OŠ VIČ
KrajncZala

Z

2008OŠ VIČ
ZorkoTian

M

2007OŠ VIČ
BrezovecTanaja

Z

2008OŠ VODMAT
LogarMatic

M

2008OŠ VODMAT
AmbrožičLuka

M

2008OŠ VODMAT
ŠeverkarMitja

M

2007OŠ VODMAT
Ratoša RiglerMia

Z

2007OŠ VODMAT
KuzmanOskar

M

2008WALDORFSKA ŠOLA
LeskovicNeža

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Udovčić Maša

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Pelengić BagariTeo

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Gjerek Žiga

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KališekTia

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SokačSven

M

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RazpotnikTit

M

2009OŠ VIDE PREGARC
ŽakeljTinka

Z

2007OŠ SOSTRO
PredaličKaja

Z

2007OŠ SOSTRO
ProsenVid

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
CukjatiJanez

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverPeter

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
VertačnikKrištof

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
VerbičMiha Mikael

M

2008OŠ Montessori
MoriMaks

M

2009OŠ Montessori
50m Prsno
PriimekImeSpolLRŠola
Bricelj ZidarMaks

M

2007OŠ BEŽIGRAD
Mavrič ŽikićSergej

M

2007OŠ BEŽIGRAD
Schuster Domen

M

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GolubovičSergej

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
AbdićAlen

M

2007OŠ KOLEZIJA
ZupancNik

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
LukanAna

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
MaružinLaura

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
OsmičGal

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
DebevecMatic

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
DebevecBrin

M

2007OŠ POLJANE
GorjancPia

Z

2008OŠ PRULE
MartinšekTijan

M

2008OŠ SAVSKO NASELJE
JegličTia

Z

2008OŠ SAVSKO NASELJE
ŽivičLiza

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
AntićAndrea

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
Erhard DragošAmelija

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
ŠerbičLiza

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
KumerHana

Z

2009OŠ SAVSKO NASELJE
FarteljVid

M

2009OŠ SAVSKO NASELJE
RubinZala

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
SeražinMaks

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
MajdičJakob

M

2007OŠ TRNOVO
LeeNicholas Martin

M

2007OŠ TRNOVO
GoleMiha

M

2008OŠ VIČ
TepinaLuna Ela

Z

2008OŠ VIČ
ŠuštarJan

M

2007OŠ VIČ
OstercOžbej

M

2008OŠ VIČ
HrvatinKatarina

Z

2007OŠ VIČ
KrajncZala

Z

2008OŠ VIČ
BastarLara

Z

2008OŠ VIČ
ZorkoTian

M

2007OŠ VIČ
TešovičMatija

M

2008OŠ VIČ
RejcSara Lea

Z

2007OŠ VIČ
ŠkerlakAjda

Z

2007OŠ VIČ
Ratoša RiglerMia

Z

2007OŠ VODMAT
ĆehićElias

M

2007OŠ VODMAT
IntiharBor

M

2008OŠ VODMAT
KuzmaSimona Laura

Z

2007OŠ VODMAT
ŠeverkarMitja

M

2007OŠ VODMAT
PlanincPeter

M

2007OŠ VODMAT
HrenkoErin

Z

2008OŠ VODMAT
LeskovicNeža

Z

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KališekTia

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Pelengić BagariTeo

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MarkušDorijan

M

2009OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MujakičAdijan

M

2009OŠ DRAVLJE
ŠvageljŽiga

M

2009OŠ DRAVLJE
PredaličKaja

Z

2007OŠ SOSTRO
ŽakeljTinka

Z

2007OŠ SOSTRO
VertačnikKrištof

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DemšarPeter

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
HrastnikElza

Z

2009OŠ Montessori
VerbičMiha Mikael

M

2008OŠ Montessori
Prijavljene ekipe:
Štafeta 8x25m Prosto:
 - OŠ VIČZorko Tian, Šuštar Jan, Gole Miha, Tešovič Matija, Hrvatin Katarina, Bastar Lara, Krajnc Zala, Tepina Luna Ela
 - OŠ VODMATLogar Matic, Ambrožič Luka, Ševerkar Mitja, Ćehić Elias, Ratoša Rigler Mia, Brezovec Tanaj, Hrenko Erin, Kuzma Simona Laura


ARHIV:
6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107