Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

Prijavljeni tekmovalci:
50m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
CafGal

M

2005OŠ BEŽIGRAD
GerdunJan

M

2005OŠ BEŽIGRAD
LajovicJaka

M

2006OŠ BEŽIGRAD
BudimlićNoman

M

2006OŠ BEŽIGRAD
KalužaJurij

M

2004OŠ BEŽIGRAD
SlavičAlina

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZidarŽiga

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KolmankoEma

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
Garibaldi ŠpanŽan Pascal

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠkrabaEva Lucija

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
SavičDaša

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
CrnolićEma

Z

2004OŠ KOLEZIJA
TelbanMaša

Z

2004OŠ KOSEZE
TrohaMaša

Z

2004OŠ KOSEZE
FoisChiara

Z

2006OŠ KOSEZE
Fink RužičEma

Z

2005OŠ KOSEZE
FojsMila

Z

2004OŠ KOSEZE
FranetičŽiva

Z

2004OŠ KOSEZE
ŽabkarTilen

M

2004OŠ KOSEZE
HorvatTom

M

2005OŠ MIRANA JARCA
MauharTilen

M

2005OŠ MIRANA JARCA
JehartAljoša

M

2005OŠ MIRANA JARCA
MikličBenjamin

M

2004OŠ NOVE FUŽINE
ŠistekAnina

Z

2006OŠ NOVE JARŠE
Sisanj GrošeljMark

M

2006OŠ NOVE JARŠE
KirasičPeter

M

2004OŠ NOVE JARŠE
LesjakNeža

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
LapanjaMartin

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
IvančičMatic

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
JeramSvit

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
PonikvarLan

M

2006OŠ POLJANE
VidmarKlemen

M

2004OŠ POLJANE
GorjancTimotej

M

2004OŠ PRULE
GorjancJerneja

Z

2006OŠ PRULE
PodkrajšekLars

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
VučkovičMarko

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
PodjavoršekJernej

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
GoričanecFilip

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
SebancPia

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
LeničTristan

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
NišavićViktor

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
ŠepićAleksander

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
JekličGal

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
Levičar Tim

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
LeeLara Elizabeth

Z

2004OŠ TRNOVO
KavčičMatic

M

2005OŠ TRNOVO
Vimos KocbekNevan

M

2005OŠ TRNOVO
BrvarLuka

M

2006OŠ TRNOVO
LipoglavšekŽan

M

2004OŠ VIČ
BeličSara Mia

Z

2004OŠ VIČ
SrakaLan

M

2005OŠ VIČ
SrakaLuna

Z

2006OŠ VIČ
KrajncLara

Z

2005OŠ VIČ
ĆehićZana

Z

2005OŠ VODMAT
PajekLuka Aljaž

M

2005OŠ VODMAT
Klimova Sofia

Z

2006OŠ VODMAT
KosiManja

Z

2005OŠ VODMAT
LogarManca

Z

2005OŠ VODMAT
HusMija

Z

2006OŠ VODMAT
HribarKolja

M

2005OŠ VODMAT
BocVid Vincenc

M

2005OŠ VODMAT
SpornTeodor

M

2004OŠ VODMAT
DimnikNeža

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LeskovicAžbe

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JozićVid

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Udovčić Peter

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KamnarBlaž

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
VrhovecLaura

Z

2006OŠ DRAVLJE
Pance KamenovŽan

M

2005OŠ DRAVLJE
ZgoncJan

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
MilovanovićIsa

Z

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
PečnikŽiga

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
AvsecJure

M

2004OŠ ZADOBROVA
KuretDavor

M

2004OŠ ZALOG
ČernilecIzabela

Z

2005OŠ SOSTRO
ČučulovičErazem

M

2005OŠ SOSTRO
NovakTonka

Z

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverSlavko

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DemšarKatarina

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RupnikVid

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
CindroMia

Z

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
FišerSimon

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
PintarNežka

Z

2005OŠ Montessori
50m Prsno
PriimekImeSpolLRŠola
Schuster Kaja

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
VidovićMaj

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BlatnikJulija

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠkrabaEva Lucija

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
LazarMatic

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
Fink RužičEma

Z

2005OŠ KOSEZE
Rogelj Ajda

Z

2006OŠ KOSEZE
ŽabkarTilen

M

2004OŠ KOSEZE
TelbanMaša

Z

2004OŠ KOSEZE
TrohaMaša

Z

2004OŠ KOSEZE
TabakovićSarah

Z

2006OŠ KOSEZE
MauharTilen

M

2005OŠ MIRANA JARCA
MikličBenjamin

M

2004OŠ NOVE FUŽINE
LesjakNeža

Z

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
JeramSvit

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
LapanjaMartin

M

2006OŠ OSKAR KOVAČIČ
IvančičMatic

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
GorjancTimotej

M

2004OŠ PRULE
GlivarAnastazija

Z

2006OŠ PRULE
BajrićAdelisa

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
LeničTristan

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
GambergerMaša

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
MacanovićAmina

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
SmrekarDaša

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
JekličGal

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
ŠepićAleksander

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
NišavićViktor

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
Levičar Tim

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
KavčičMatic

M

2005OŠ TRNOVO
Vimos KocbekNevan

M

2005OŠ TRNOVO
BrvarLuka

M

2006OŠ TRNOVO
LeeLara Elizabeth

Z

2004OŠ TRNOVO
SrakaLan

M

2005OŠ VIČ
KrajncLara

Z

2005OŠ VIČ
BeličSara Mia

Z

2004OŠ VIČ
SrakaLuna

Z

2006OŠ VIČ
ŠtravsLana

Z

2004OŠ VIČ
TepinaUla Ana

Z

2006OŠ VIČ
Lavrič PregeljPhillip

M

2006OŠ VIČ
LipoglavšekŽan

M

2004OŠ VIČ
SpornTeodor

M

2004OŠ VODMAT
VangelovskaAna

Z

2005OŠ VODMAT
HusMija

Z

2006OŠ VODMAT
KosiManja

Z

2005OŠ VODMAT
Klimova Sofia

Z

2006OŠ VODMAT
Udovčić Peter

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JozićVid

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KamnarBlaž

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
LeskovicAžbe

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KuretDavor

M

2004OŠ ZALOG
ČučulovičErazem

M

2005OŠ SOSTRO
KolbezenJakob Martin

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RupnikVid

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DemšarKatarina

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DolenecIza

Z

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
NovakTonka

Z

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverSlavko

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
CindroMia

Z

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Prijavljene ekipe:
Štafeta 8x25m Prosto:
 - OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVASever Slavko, Rupnik Vid, Fišer Simon, Kolbezen Jakob Martin, Novak Tonka, Cindro Mia, Demšar Katarina, Dolenec Iza
 - OŠ BOŽIDARJA JAKCADimnik Neža, Kališek Tia, Latin Nina, Udovčič Maša, Leskovic Ažbe, Jozić Vid, Kamnar Blaž, Udovčić Peter
 - OŠ KETTEJA IN MURNAGaribaldi Špan Žan Pascal, Kolmanko Ema, Škraba Eva Lucija, Lazar Matic, Blatnik Julija, Savič Daša, Čanč Matija, Alenabi Nik
 - OŠ VIČLipoglavšek Žan, Sraka Lan, Lavrič Pregelj Philip, Osterc Ožbej, Sraka Luna, Rejc Sara Lea, Belič Sara Mia, Škerlak Ajda
 - OŠ VODMATSporn Teodor, Boc Vid Vincenc, Hribar Kolja, Pajek Luka Aljaž, Logar Manca, Kosi Manja, Ćehić Zana, Vangelovska Ana

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109


ARHIV:
6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107