Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109


ARHIV:
6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

Prijavljeni tekmovalci:
50m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
VetschJulijan

M

2005OŠ BEŽIGRAD
SavnikJaša

M

2003OŠ BEŽIGRAD
GerjevičAleš

M

2003OŠ BEŽIGRAD
PongracPeter

M

2003OŠ BEŽIGRAD
PokecLara

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
PetračJan

M

2003OŠ DANILE KUMAR
KunaverMeta

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
SlavičAlina

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZidarŽiga

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SchusterKaja

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
JerajMaša

Z

2005OŠ HINKA SMREKARJA
DenšaUl

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
OmerzuAljaž

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
VitamvasPeter

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
FerjančičNejc

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
GašparičNande

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
PotočnikEnej

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
ČančMatija

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
NovakJure

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
JontesTika

Z

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
SavičDaša

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠkrabaEva Lucija

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
GradinLara

Z

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
LazarMatic

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
BajcAndraž

M

2005OŠ KOLEZIJA
DjurkovičSebastjan

M

2005OŠ KOLEZIJA
Fink RužičEma

Z

2005OŠ KOSEZE
TrohaMaša

Z

2004OŠ KOSEZE
FranetičŽiva

Z

2004OŠ KOSEZE
MegličDavid

M

2005OŠ KOSEZE
FoisMila

Z

2004OŠ KOSEZE
Erce ŠivicTimon

M

2004OŠ MAJDE VRHOVNIK
HočevarEma

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
KuduzovićLina

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
NarobeNejc

M

2003OŠ MIRANA JARCA
UršičLara

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
JehartAljoša

M

2005OŠ MIRANA JARCA
GaserFilip

M

2004OŠ MIRANA JARCA
LovrakSofija

Z

2005OŠ MIRANA JARCA
JehartLana

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
Brumec Kovačević Enja

Z

2004OŠ MIŠKA KRANJCA
Perko Karina

Z

2005OŠ MIŠKA KRANJCA
Okorn Mojca

Z

2005OŠ MIŠKA KRANJCA
MikličBenjamin

M

2004OŠ NOVE FUŽINE
ŠkrablAna

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
KirasičPeter

M

2004OŠ NOVE JARŠE
IvančičMatic

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
KljunJaša

M

2003OŠ POLJANE
SmoličZarja

Z

2005OŠ POLJANE
AhačičAlisa

Z

2005OŠ POLJANE
Ponikvar Lan

M

2005OŠ POLJANE
Burazer Loti

Z

2003OŠ POLJANE
GorjancTimotej

M

2004OŠ PRULE
SebancPia

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
LenićTristan

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
PodjavoršekJernej

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
PodkrajšekLars

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
VidmarUla

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
RomšekJan

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
ViktorNišavić

M

2004OŠ TONETA ČUFARJA
ŽigaŠepić

M

2002OŠ TONETA ČUFARJA
AleksanderŠepić

M

2004OŠ TONETA ČUFARJA
VeselkoIza

Z

2003OŠ TRNOVO
KavčičMatic

M

2005OŠ TRNOVO
Lavrič PregeljŽan

M

2004OŠ VIČ
Lubej FinkAlina

Z

2004OŠ VIČ
LampičMark

M

2004OŠ VIČ
BeličSara Mia

Z

2004OŠ VIČ
SrakaLan

M

2005OŠ VIČ
LipoglavšekŽan

M

2004OŠ VIČ
HribarKolja

M

2005OŠ VODMAT
ĆehićZana

Z

2005OŠ VODMAT
LogarManca

Z

2005OŠ VODMAT
BocVid Vincenc

M

2005OŠ VODMAT
PajekLuka Aljaž

M

2005OŠ VODMAT
Poljšak VahterŽana

Z

2003WALDORFSKA ŠOLA
Kamnar Blaž

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
DimnikNeža

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NagličJan

M

2004OŠ ŠENTVID
Kresal ŠubeljBrina

Z

2004OŠ ŠENTVID
Milovanovič Isa

Z

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
BelecTimon

M

2005OŠ ZALOG
ČernilecIzabela

Z

2005OŠ SOSTRO
PovšeMatevž

M

2004OŠ SOSTRO
MiklavecVeronika

Z

2003OŠ SOSTRO
NovakLucija

Z

2003OŠ SOSTRO
BriceljLara

Z

2004OŠ SOSTRO
LipičLea

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
CindroMia

Z

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverSlavko

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
HabičMaša

Z

2004IZVEN OŠ
50m Prsno
PriimekImeSpolLRŠola
RauhTara

M

2005OŠ BEŽIGRAD
CafGal

M

2005OŠ BEŽIGRAD
GerdunJan

M

2005OŠ BEŽIGRAD
LazarSara

Z

2004OŠ BIČEVJE
JerajMaša

Z

2005OŠ HINKA SMREKARJA
NovakJure

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
ŠkrabaEva Lucija

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
BlatnikJulija

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
PotočnikEnej

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
LazarMatic

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
GašparičNande

M

2003OŠ KETTEJA IN MURNA
FoisMila

Z

2004OŠ KOSEZE
Fink RužičEma

Z

2005OŠ KOSEZE
TrohaMaša

Z

2004OŠ KOSEZE
TelbanMaša

Z

2004OŠ KOSEZE
FranetičŽiva

Z

2004OŠ KOSEZE
MegličDavid

M

2005OŠ KOSEZE
Gornjec HodnikAjda

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
Okorn Mojca

Z

2005OŠ MIŠKA KRANJCA
Perko Karina

Z

2005OŠ MIŠKA KRANJCA
Brumec Kovačević Enja

Z

2004OŠ MIŠKA KRANJCA
MikličBenjamin

M

2004OŠ NOVE FUŽINE
IvančičMatic

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
SenčarIvana

Z

2005OŠ POLJANE
Strojan RotTaajda

Z

2004OŠ POLJANE
TrplanFilip

M

2003OŠ POLJANE
JancAndrej Maks

M

2005OŠ POLJANE
SteleZala

Z

2005OŠ POLJANE
SlodejKatjuša

Z

2003OŠ POLJANE
GorjancTimotej

M

2004OŠ PRULE
SabotičLara

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
ŠerbičPatrik

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
LenićTristan

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
PodkrajšekLars

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
MoravacMarko

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
ZalokarLeo

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
GačnikŠpela

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
Godler RihtarTaja

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JanežičJerneja

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ViktorNišavić

M

2004OŠ TONETA ČUFARJA
ŽigaŠepić

M

2002OŠ TONETA ČUFARJA
AleksanderŠepić

M

2004OŠ TONETA ČUFARJA
JančarAjša

Z

2003OŠ TRNOVO
KorentTristan

M

2003OŠ TRNOVO
LipoglavšekŽan

M

2004OŠ VIČ
Lavrič PregeljŽan

M

2004OŠ VIČ
SrakaLan

M

2005OŠ VIČ
BeličSara Mia

Z

2004OŠ VIČ
LampičMark

M

2004OŠ VIČ
Lubej FinkAlina

Z

2004OŠ VIČ
Kamnar Blaž

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PapičLana

Z

2004OŠ ŠENTVID
BelecTimon

M

2005OŠ ZALOG
NemaničKaja

Z

2005OŠ SOSTRO
BertalaničTia

Z

2005OŠ SOSTRO
LevičnikMonika

Z

2003OŠ SOSTRO
KolšekEma Judita

Z

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KovačičGašper

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RupnikVid

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
NovakTonka

Z

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Prijavljene ekipe:
Štafeta 8x25m Prosto:
 - OŠ KETTEJA IN MURNAGašparič Nande, Potočnik Enej, Novak Jure, Čanč Matija, Jontes Tika, Savič Daša, Blatnik Julija, Škraba Eva Lucija
 - OŠ POLJANESlodej Katjuša, Ahačić Alisa, Burazer Loti, Senčar Ivana, Janc Maks, Ponikvar Lan, Kljun Jaša, Trplan Filip
 - OŠ VIČŠkerlak Ajda, Belič Sara Mia, Lubej Fink Alina, Sraka Luna, Lipoglavsek Žan, Lampič Mark, Sraka Lan, Lavrič Pregelj Žan
 - OŠ VODMATBoc Vid Vincenc, Pajek Luka Aljaž, Hribar Kolja, Mahnič Dobrovoljc Dorian, Ćehić Zana, Logar Manca, Bilban Kožuh Zoja, Hus Mija

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107