Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
RajićTimon

M

2005OŠ BEŽIGRAD
ŠiškoTomaž

M

2004OŠ BEŽIGRAD
BabičKatarina

Z

2005OŠ BIČEVJE
AbutovićFilip

M

2005OŠ DANILE KUMAR
DovčLan

M

2003OŠ DANILE KUMAR
EnikoLada

Z

2005OŠ HINKA SMREKARJA
MedicLuka

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
Babić Tineja

Z

2005OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
BratunLovro

M

2004OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
BračunAnastazija

Z

2003OŠ KOLEZIJA
StojkovićKatja

Z

2004OŠ KOSEZE
AndrašecMaks

M

2005OŠ KOSEZE
Osana Arne Jakob

M

2004OŠ KOSEZE
RihtmanNika

Z

2004OŠ KOSEZE
ZajcSvit

M

2005OŠ MAJDE VRHOVNIK
LukmanRok

M

2005OŠ MAJDE VRHOVNIK
KramerNeja

Z

2004OŠ MAJDE VRHOVNIK
AnžlovarNatan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
JelesijevičAnja

Z

2003OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
SredojevićMila

Z

2003OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Klemenc Matic

M

2003OŠ MIRANA JARCA
Tomažič Špela

Z

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
Šarvari Balazs

M

2004OŠ MIŠKA KRANJCA
PliveričBor

M

2005OŠ NOVE JARŠE
TrčekAlja

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLina

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarUla

Z

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarNal

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
MajcenPatrik

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŽaucerPeter

M

2003OŠ POLJANE
PaternostIda

Z

2003OŠ PRULE
FortunaLiza

Z

2003OŠ PRULE
LeskovarMatija

M

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MeleAna

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
PušnikJaka

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠtihMatevž

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KocjančičAnja

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DjukićRobert

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MaljevecAna

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TomaževičMaruša

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PenMark

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KajaGregorčič

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
GalJeklič

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
Iza Lestan

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
LaraKunštić

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
Vimos KocbekNevan

M

2005OŠ TRNOVO
RađenovičMatej

M

2004OŠ TRNOVO
VovkTian

M

2003OŠ TRNOVO
PeršeŽiga

M

2005OŠ TRNOVO
Zogovič Dejan

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
Furlan Štular Arne

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
Kovač Maša

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
Hajdinak Anin

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
MihaličSara

Z

2004OŠ VIČ
KrajncLara

Z

2005OŠ VIČ
HabičNika

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MišveljLara

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
IlićLeja

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
ValantGaja

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
OvijačPia

Z

2005OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
StarihaJan

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
SnojJaka

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
PoženelJan

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
PoženelTim

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
NovakMiha

M

2004OŠ ZALOG
PuškarićAndreja

Z

2004OŠ SOSTRO
PredaličLuka

M

2004OŠ SOSTRO
100m Mešano
PriimekImeSpolLRŠola
RajićTimon

M

2005OŠ BEŽIGRAD
ŠiškoTomaž

M

2004OŠ BEŽIGRAD
PirjevecReina

Z

2005OŠ BIČEVJE
AbutovićFilip

M

2005OŠ DANILE KUMAR
DovčLan

M

2003OŠ DANILE KUMAR
KrajncMartin

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MedicLuka

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
Krevzel PanićŠpela

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
EnikoLada

Z

2005OŠ HINKA SMREKARJA
BratunLovro

M

2004OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
BračunElizabeta

Z

2004OŠ KOLEZIJA
PšeničnikTiara

Z

2003OŠ KOLEZIJA
AndrašecMaks

M

2005OŠ KOSEZE
RihtmanNika

Z

2004OŠ KOSEZE
StojkovićKatja

Z

2004OŠ KOSEZE
DolencMatija

M

2005OŠ MAJDE VRHOVNIK
Oceguera BattelinoIsabel

Z

2004OŠ MAJDE VRHOVNIK
KošutaRuben

M

2004OŠ MAJDE VRHOVNIK
AnžlovarNatan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
SredojevićMila

Z

2003OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
JelesijevičAnja

Z

2003OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Šarvari Balazs

M

2004OŠ MIŠKA KRANJCA
Tomažič Špela

Z

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
PliveričBor

M

2005OŠ NOVE JARŠE
MajcenPatrik

M

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarNal

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarUla

Z

2003OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLina

Z

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
MareevRoman

M

2005OŠ POLJANE
FortunaLiza

Z

2003OŠ PRULE
PaternostIda

Z

2003OŠ PRULE
LeskovarMatija

M

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MeleAna

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
PenMark

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MaljevecAna

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DjukićRobert

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TomaževičMaruša

Z

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠtihMatevž

M

2005OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KocjančičAnja

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PušnikJaka

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KajaGregorčič

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
GalJeklič

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
Iza Lestan

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
LaraKunštić

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
PeršeŽiga

M

2005OŠ TRNOVO
Vimos KocbekNevan

M

2005OŠ TRNOVO
RađenovičMatej

M

2004OŠ TRNOVO
VovkTian

M

2003OŠ TRNOVO
Kovač Maša

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
Hajdinak Anin

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
Zogovič Dejan

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
Furlan Štular Arne

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
MihaličSara

Z

2004OŠ VIČ
HabičNika

Z

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
IlićLeja

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
MišveljLara

Z

2004OŠ VIDE PREGARC
PoženelTim

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
PoženelJan

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
StarihaJan

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
SnojJaka

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
VerčPetr

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
NovakMiha

M

2004OŠ ZALOG
PuškarićAndreja

Z

2004OŠ SOSTRO
PredaličLuka

M

2004OŠ SOSTRO
RožičTarin

Z

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80