Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

148

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

97

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

138

27.3.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

109


ARHIV:
6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

148

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke  

132

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke  

112

6.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

157

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

145

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke

102

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

135

15.3.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

105

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke

97

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke

100

Prijavljeni tekmovalci:
50m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
StvarnikLana

Z

2005OŠ BIČEVJE
BabičKatarina

Z

2005OŠ BIČEVJE
BrenkAljaž

M

2004OŠ DANILE KUMAR
JurcaGašper

Z

2005OŠ DANILE KUMAR
DimecNika

Z

2005OŠ DANILE KUMAR
IgnjatovičLana

Z

2005OŠ DANILE KUMAR
Dolinar Lenart

M

2004OŠ DANILE KUMAR
KajdižJan

M

2004OŠ DANILE KUMAR
HericNejc

M

2005OŠ FRANCETA BEVKA
Omerzu Aljaž

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
DenšaUl

M

2004OŠ HINKA SMREKARJA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
Novak Jure

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
FranetičŽiva

Z

2004OŠ KOSEZE
FojsMila

Z

2004OŠ KOSEZE
TrohaMaša

Z

2004OŠ KOSEZE
KuduzovićLina

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
Gornjec- HodnikAjda

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
HočevarEma

Z

2004OŠ MARTINA KRPANA
KopitarDomen

M

2005OŠ MARTINA KRPANA
ŽagarMatic

M

2005OŠ MARTINA KRPANA
AnžlovarNatan

M

2004OŠ MARTINA KRPANA
KirasičPeter

M

2004OŠ NOVE JARŠE
IvančičMatic

M

2004OŠ OSKAR KOVAČIČ
StropnikIndija

Z

2005OŠ PREŽIHOV VORANC
KordeličFilip

M

2005OŠ PREŽIHOV VORANC
ŠtrubeljTristan

M

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
Borštnar JakominMaks

M

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
FajfarLeon

M

2005OŠ PREŽIHOV VORANC
MarkovićLuka

M

2005OŠ PREŽIHOV VORANC
CukorAna Liza

Z

2005OŠ PREŽIHOV VORANC
Maček LežaićEma

Z

2005OŠ PREŽIHOV VORANC
TeferaHanna

Z

2005OŠ PREŽIHOV VORANC
ŽibretZala Maria

Z

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
ŠetincTara

Z

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
PintarLev Marko

M

2005OŠ PREŽIHOV VORANC
OražemNina

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
SebancPia

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
VinskiIris

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
Kukovec NeumanLana

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
SabotićLara

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
GoričanecFilip

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
KnegoTara

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
PauličBor

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
VučkovićMarko

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
PodjavoršekJernej

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
Mikuš ReharTilen

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
VatovecGal

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
RomšekJan

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
PodkrajšekLars

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
KneževićAlek

M

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LipoglavšekŽan

M

2004OŠ VIČ
LampičMark

M

2004OŠ VIČ
BocVid Vinvenc

M

2005OŠ VODMAT
PajekLuka Aljaž

M

2005OŠ VODMAT
LogarManca

Z

2005OŠ VODMAT
HribarKolja

M

2005OŠ VODMAT
ErjavecMatej

M

2004OŠ VRHOVCI
TankoLan

M

2004OŠ VRHOVCI
ČarniJošt

M

2004OŠ VRHOVCI
PodgoršekNejc

M

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
AdlešičJure

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
ČuferNejc

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
NovakTai

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
PenezičNik Jakob

M

2004OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
KarničarTit

M

2004OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
BriceljSara

Z

2004OŠ SOSTRO
Bricelj Lara

Z

2004OŠ SOSTRO
50m Prsno
PriimekImeSpolLRŠola
Kaluža Jurij

M

2004OŠ BEŽIGRAD
CafGal

M

2005OŠ BEŽIGRAD
VolkMatic

M

2004OŠ DANILE KUMAR
Novak Jure

M

2004OŠ KETTEJA IN MURNA
TrohaMaša

Z

2004OŠ KOSEZE
ŠkanderMegi

Z

2004OŠ KOSEZE
FranetičŽiva

Z

2004OŠ KOSEZE
LičinaGaja Patricija

Z

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
LamovšekSabina

Z

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
GarafolNeja

Z

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
DeklevaAleksij

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
UrekFilip

M

2005OŠ OSKAR KOVAČIČ
KendaAgata

Z

2004OŠ PREŽIHOV VORANC
MacanovićAmina

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
MoravacMarko

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
GačnikŠpela

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
Lazar JurančičNina

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
RoksandićTea

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
KastelicManca

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
ZalokarLeo

M

2005OŠ SAVSKO NASELJE
PlemenitiLucija Neja

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
VatovecUma

Z

2006OŠ SAVSKO NASELJE
Balent Tia

Z

2005OŠ SAVSKO NASELJE
JanežičJerneja

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JanderlićSara

Z

2004OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠmonTina

Z

2005OŠ VODMAT
GrudenTiara

Z

2004OŠ VRHOVCI
ČarniJošt

M

2004OŠ VRHOVCI
KobavEma

Z

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
PodgoršekNejc

M

2004OŠ VIŽMARJE - BROD
Prijavljene ekipe:
Štafeta 8x25m Prosto:
 - OŠ PREŽIHOV VORANCFajfar Leon, Marković Luka, Pintar Lev Marko, Štrubelj Tristan, Kenda Agata, Žibret Zala Maria, Šetinc Tara, Maček Ležaić Ema
 - OŠ SAVSKO NASELJESabotič Lara, Vinski Iris, Sebanc Pia, Kukovec Neuman Lana, Podkrajšek Lars, Romšek Jan, Vatovec Gal, Mikuš Rehar Tilen

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke  

114

16.3.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke  

71

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

119

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

75

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

128

26.3.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

62

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

76

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

132

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

72

26.3.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

169

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

151

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

70

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

65

26.3.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

154

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju - Ekipni rezultati  

0

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

119

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

96

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

61

10.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

60

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke    

110

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke    

92

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke    

56

12.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke    

61

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše registrirane učence-ke      

47

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše registrirane učence-ke      

49

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-ke      

80

19.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-ke      

107