Rezultati

Kategorije
10MGOTrim 10km - Moški skupno
10ZGOTrim 10km - Ženske skupno
28MGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški skupno
28ZGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske skupno
10MAGOTrim 10km - Moški A
10MBGOTrim 10km - Moški B
10MCGOTrim 10km - Moški C
10MDGOTrim 10km - Moški D
10ZAGOTrim 10km - Ženske A
10ZBGOTrim 10km - Ženske B
10ZCGOTrim 10km - Ženske C
10ZDGOTrim 10km - Ženske D
28MAGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški A
28MBGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški B
28MCGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški C
28ZAGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske A
28ZBGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske B
28ZCGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske C
Rezultati

GO4TRAIL

Nova Gorica, 12.11.2022

28Z - GO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub9kmNetto
170Kozinc AjaSLO 1:06:063:33:02
2139Šatej TinaSLO 1:07:423:41:08
34Bajt Leban MirjamSLO 1:08:473:49:49
4118Primec LauraSLO 1:15:464:00:28
51Aljančič NatašaSLOPustolovec Rajd1:17:154:08:30
668Kosec NatasaSLOTSK Idrija1:16:124:13:13
738Giannuzzi LindaITAPolisportiva Montereale1:33:064:15:17
8154Trobec UršaSLOKGT Papež1:17:544:15:51
9101Paternoster EvaITAGSD VALROSANDRA TRIESTE1:14:444:18:55
1073Kržišnik Gnezda KristinaSLOTabakou grič 4:22:19
1198Oberstar TinaSLOŠD Postojna teče1:24:214:22:20
12116Premrl Lemut AlenkaSLOVipava1:17:014:23:45
1380Lenščak AnaSLO 1:19:384:27:42
14125Rutar KatjaSLOPustolovec Rajd1:21:574:29:22
1512Bolzan AngelaITAGM Gorizia1:56:524:33:14
1646Ivanež PolonaSLO 1:22:204:35:52
1766Konovšek VesnaSLO 1:22:594:39:00
18123Reya VitaSLO 1:23:184:43:24
1993Mele SimonaSLOKinvital1:27:004:45:18
20112Požarnik TatjanaSLOPriprave Domžale1:28:154:56:59
21103Perizzolo GabriellaITAGrupo Marciatori Gorizia1:29:304:59:27
2256Kapus KristinaSLO 1:28:535:00:08
23142Škerjanec ManuelaSLO 1:27:055:00:21
24126Sanson SaraITA 1:27:205:01:41
2597Nikolic MajaSLORaidlight SLO1:29:595:07:34
2679Lenart MarinkaSLO 1:24:275:08:31
2721Demšar MojcaSLO 1:32:055:08:34
28162Vlacich MariaCROTorpedo runners/DSR Kvarner1:22:285:15:13
29117Primčič JanaSLONATO MW COE1:26:325:15:50
3023Di Lenardo ChiaraITATimaucleulis1:33:105:19:21
31135Smrečnik DarjaSLOKvadraTEK1:29:495:24:03
3296Moras GiordanaITAPolisportiva Montereale Valcellina1:23:055:24:48
3382Lizier LauraITA 1:29:295:27:43
34143Škerlavaj TinkaraSLO 1:36:025:28:15
3587Malenšek KatarinaSLOSalomon1:36:035:28:16
36150Thuma PolonaSLOPriprave Domžale1:37:485:28:33
3784Logar KatarinaSLO 1:34:425:29:41
3822Dežan SabinaSLOKinvital1:37:515:32:30
39134Slokar BernardaSLO 1:40:205:35:15
4034Fulan ZalaSLO 1:34:365:38:06
416Bajželj JanaSLO 1:37:565:48:23
42114Praprotnik JasminaSLOUrbani tekači1:30:345:48:30
43169Zelco AliceITA 1:32:055:49:58
4457Kecman ZoricaAUT 1:45:095:57:51
4540Grabner MonikaAUTULTRA Turtles1:45:115:57:52
4654Kanižar JožicaSLO 1:39:285:58:37
47166Winkler Skaza ValentinaSLOATD Savinjčan1:40:125:58:48
48129Selan TatjanaSLOMravljice1:43:456:05:20
49438Savić SanelaSLOVaterpolo klub Gorica1:33:216:11:15
5017Cesen MajaSLOTelovadnica Janja1:56:406:35:33
517Baloh JanjaSLO 1:56:426:35:35
5255Kanižar MetkaSLO 1:56:436:35:36
5363Kocher BirgitAUTUltramädchen 6:58:30
5481Leskovec TadejaSLO 2:01:447:23:12