Rezultati

Kategorije
10MGOTrim 10km - Moški skupno
10ZGOTrim 10km - Ženske skupno
28MGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški skupno
28ZGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske skupno
10MAGOTrim 10km - Moški A
10MBGOTrim 10km - Moški B
10MCGOTrim 10km - Moški C
10MDGOTrim 10km - Moški D
10ZAGOTrim 10km - Ženske A
10ZBGOTrim 10km - Ženske B
10ZCGOTrim 10km - Ženske C
10ZDGOTrim 10km - Ženske D
28MAGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški A
28MBGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški B
28MCGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški C
28ZAGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske A
28ZBGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske B
28ZCGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske C
Rezultati

GO4TRAIL

Nova Gorica, 12.11.2022

28MC - GO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški C

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub9kmNetto
1140Šebenik MarjanSLOteam grmada1:03:213:31:26
277Leban MarkoSLOHIPLEX Team1:01:243:34:08
35Bajželj BlažSLO 1:08:453:40:28
488Maligoj TadejSLOAmfibij1:12:063:52:21
5127Santaniello GenerosoITA 1:05:453:52:36
6108Podlogar DušanSLOŠD.Pokljuka1:06:303:59:21
786Macuh PeterSLOTeam Grmada1:10:474:04:46
8153Tramontin OsvaldoITAPolisportiva Montereale Valcellina1:08:274:07:32
9158Uršnik VikiSLOATD Savinčan1:08:514:12:10
10119Pustovrh NikoSLOKnaufinsulation-PD Cempin1:11:054:21:54
119Bavdek DareSLOTeam Grmada1:12:164:23:44
12122Rebek SebastjanSLOHit je fit1:21:204:25:15
13133Slabe TomažSLO 1:16:294:25:32
1489Mangiullo RobertITAGM Gorizia1:16:584:28:39
15147Štiftar JurijSLOKinvital1:11:594:32:14
1665Kompara EdvardSLONe1:20:354:34:28
1767Korosec JanezSLOPustolovec Rajd1:18:504:34:42
18128Selan MitjaSLOTriglav1:21:474:45:08
19145Štanta DavidSLOHit je fit1:26:364:45:24
2062Knavs AntonSLOKGT Papež1:20:484:53:04
21130Simonetti RodolfoITAGSDS Campolongo Tapogliano1:24:184:58:42
2216Celio MassimoITA 1:23:565:01:39
2399Osanič AlešSLOPustolovec Rajd1:24:365:02:16
248Bardus TizianoITAGruppo marciatori Gorizia1:23:525:04:15
2530Feltrin MauroITA 1:29:135:07:51
2645Ivačič SilvoSLOMariborski tekači1:26:565:12:13
2794Merhar IztokSLOMariborski tekači1:27:095:12:26
283Badin PaoloITAMmt1:32:055:14:04
2983Logar JanezSLO 1:34:435:29:32
30107Pirc FranciSLOTekaški forum1:35:165:29:33
3132Franco MaurizioITAGruppo marciatori Gorizia1:27:065:35:29
3251Jerman RikoSLOPustolovec Rajd1:29:375:42:36
33165Vujkovic DuškoSLOTekači Vipavske doline1:33:215:48:24
3435Furlan HarijSLO 1:35:545:54:40
3536Furlan OlivieroITAGruppo marciatori Gorizia1:42:166:29:24
3614Brudar BrankoSLOŠD Mahle1:23:54DNF
3671Kožuh BojanSLOKGT Papež1:06:09DNF
36100Pagavino BrunelloITASkye Team1:31:29DNF