Rezultati

Kategorije
10MGOTrim 10km - Moški skupno
10ZGOTrim 10km - Ženske skupno
28MGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški skupno
28ZGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske skupno
10MAGOTrim 10km - Moški A
10MBGOTrim 10km - Moški B
10MCGOTrim 10km - Moški C
10MDGOTrim 10km - Moški D
10ZAGOTrim 10km - Ženske A
10ZBGOTrim 10km - Ženske B
10ZCGOTrim 10km - Ženske C
10ZDGOTrim 10km - Ženske D
28MAGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški A
28MBGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški B
28MCGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški C
28ZAGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske A
28ZBGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske B
28ZCGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske C
Rezultati

GO4TRAIL

Nova Gorica, 12.11.2022

28M - GO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub9kmNetto
1102Peček UrhSLO 0:55:553:00:53
2136Sobočan AnžeSLOSalomon Slovenija0:57:513:04:16
3184Žulovec AlešSLO 0:57:123:14:14
4104Perše GašperSLOGRS Tolmin0:58:173:14:17
5168Zecchin MarcoITAAtletica Aviano0:58:243:15:57
624Dolar TomažSLO 0:57:333:17:54
7160Vetrih DenisSLO 0:58:183:22:22
8120Razpotnik SimonSLOŠD Mahle0:59:433:24:08
913Boškin AlešSLOMBK Črni Vrh1:02:313:24:24
10140Šebenik MarjanSLOteam grmada1:03:213:31:26
1110Bizjak DavidSLO  3:33:32
1277Leban MarkoSLOHIPLEX Team1:01:243:34:08
1359Klajderič PeterSLO 1:05:223:37:48
1448Jelavič ŽigaSLO 1:05:573:39:27
155Bajželj BlažSLO 1:08:453:40:28
1633Frelih KlemenSLOgorski kozli1:06:253:41:13
1772Križaj BineSLOAK Škofja Loka1:08:393:46:15
1843Hargreaves DavidGBRCSquad1:08:233:46:28
19183Rot ŽigaSLO 1:02:383:48:17
20111Potočnik JanezSLOAGP PRO1:05:283:50:03
2188Maligoj TadejSLOAmfibij1:12:063:52:21
22127Santaniello GenerosoITA 1:05:453:52:36
2327Faganel MatejSLOHit je fit1:09:013:54:42
24157Uplaznik PeterSLOPlesni klub Plesni mojster1:06:313:56:29
2595Mihajl RobertSLOFunsports1:10:043:57:25
26144Šorn BoštjanSLONATO MW COE1:09:403:58:37
27108Podlogar DušanSLOŠD.Pokljuka1:06:303:59:21
28172Žbogar EnejSLODrip team1:11:173:59:24
2944Hrastovec IvanSLO 0:52:334:00:11
3052Jovanović DanijelSLOKinvital1:04:124:01:00
3128Fajt JakobITA 1:10:544:01:22
32106Pintar UrošSLOENDorFIN1:10:534:03:17
3353Kacin BorutSLOTSK Idrija1:11:394:03:21
3486Macuh PeterSLOTeam Grmada1:10:474:04:46
3578Leban SamoSLOTSK Idrija1:11:264:07:09
36171Zupanec AnžeSLO 1:17:174:07:14
37153Tramontin OsvaldoITAPolisportiva Montereale Valcellina1:08:274:07:32
38146Štefe KlemenSLO 1:17:514:07:46
3969Kovačič MatevžSLOŠD Postojna teče1:09:334:09:09
4061Klemenc DavidSLODavid Klemenc1:08:324:11:07
4160Klavzar ErikSLOJalovnik vertikala1:12:264:11:15
42131Sintič AlešSLOŠD SPET1:11:204:11:59
43158Uršnik VikiSLOATD Savinčan1:08:514:12:10
44173Žbogar RokSLO 1:18:304:16:26
45113Praček SergejSLODouga Polana1:17:434:16:31
4650Jerčič VasjaSLOATD Savinjčan1:10:514:17:03
4739Gnezda TimotejSLOTabakou grič1:24:194:18:28
4820Contin SergioITA 1:11:434:19:03
49119Pustovrh NikoSLOKnaufinsulation-PD Cempin1:11:054:21:54
5029Fantin AlessandroITAAtletica San Martino1:19:194:21:56
5158Kirič BoštjanSLO 1:17:074:23:24
529Bavdek DareSLOTeam Grmada1:12:164:23:44
5376Lapovich GiulioITA 1:17:384:23:49
54122Rebek SebastjanSLOHit je fit1:21:204:25:15
55133Slabe TomažSLO 1:16:294:25:32
5631Filač AndražSLO 1:15:104:27:07
5789Mangiullo RobertITAGM Gorizia1:16:584:28:39
58147Štiftar JurijSLOKinvital1:11:594:32:14
5965Kompara EdvardSLONe1:20:354:34:28
6067Korosec JanezSLOPustolovec Rajd1:18:504:34:42
61156Tušek BogdanSLOBVSPORT K24 ultratrail1:19:224:35:27
62124Ribolica LukaSLO 1:19:024:35:45
63161Vidmar GašperSLOŠD GEN-I1:18:564:35:46
64141Širca DavorSLONEXTLEVEL1:17:044:37:31
6547Jan AndrejSLO 1:20:454:44:02
66128Selan MitjaSLOTriglav1:21:474:45:08
67145Štanta DavidSLOHit je fit1:26:364:45:24
68109Pokleka MitjaSLO 1:21:114:48:44
69137Sulič PrimožSLOŠD Endorfin1:27:044:49:21
7026Erzetič BlažSLO 1:23:484:51:27
7162Knavs AntonSLOKGT Papež1:20:484:53:04
7211Bizjak MarkoSLO 1:21:534:56:51
7337Gabrijelčič MatejSLOŠD Mahle1:26:574:57:11
7464Kompara AlešSLO 1:27:094:57:25
75185Vrtovec MatejSLO 1:27:104:57:26
76170Zorzettig GabrieleITAGSDS Campolongo Tapogliano1:21:484:57:49
7785Lovato MatteoITADE RANNERS1:29:034:58:09
78163Vogrinčič Bizjak JakaSLOCeliac Slovenija - društvo bolnikov s celiakijo1:20:344:58:17
79130Simonetti RodolfoITAGSDS Campolongo Tapogliano1:24:184:58:42
8016Celio MassimoITA 1:23:565:01:39
8199Osanič AlešSLOPustolovec Rajd1:24:365:02:16
82167Zamrnik ToniSLODrip team1:27:025:03:05
83138Suttil Dennis BibyITAA.S.D TREMENDI RUN1:18:425:04:15
838Bardus TizianoITAGruppo marciatori Gorizia1:23:525:04:15
8542Groboljšek BorutSLORaidlight SLO1:29:595:07:35
8641Gratton AlbertoITAGM Gorizia1:28:045:07:37
8730Feltrin MauroITA 1:29:135:07:51
8845Ivačič SilvoSLOMariborski tekači1:26:565:12:13
8994Merhar IztokSLOMariborski tekači1:27:095:12:26
9090Mauro DavideITA 1:26:515:13:29
913Badin PaoloITAMmt1:32:055:14:04
9219Colombara AndreaITA 1:30:535:18:53
932Avdić MirzaSLO 1:26:535:23:47
9425Erjavec JozeSLO 1:21:135:29:21
9583Logar JanezSLO 1:34:435:29:32
96107Pirc FranciSLOTekaški forum1:35:165:29:33
97105Perusin GabrieleITA 1:29:025:31:06
9832Franco MaurizioITAGruppo marciatori Gorizia1:27:065:35:29
9951Jerman RikoSLOPustolovec Rajd1:29:375:42:36
100164Vošnjak BlažSLO 1:30:335:48:17
12