Rezultati

Kategorije
10MGOTrim 10km - Moški skupno
10ZGOTrim 10km - Ženske skupno
28MGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški skupno
28ZGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske skupno
10MAGOTrim 10km - Moški A
10MBGOTrim 10km - Moški B
10MCGOTrim 10km - Moški C
10MDGOTrim 10km - Moški D
10ZAGOTrim 10km - Ženske A
10ZBGOTrim 10km - Ženske B
10ZCGOTrim 10km - Ženske C
10ZDGOTrim 10km - Ženske D
28MAGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški A
28MBGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški B
28MCGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški C
28ZAGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske A
28ZBGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske B
28ZCGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske C
Rezultati

GO4TRAIL

Nova Gorica, 12.11.2022

10M - GOTrim 10km - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub5kmNetto
1493Dragoš JakaSLO 0:25:160:47:44
2309Bernardinis AlexITAAtletica Buja0:25:010:48:50
3494Makovec AljažSLO 0:25:010:49:09
4406Panico LucioITA 0:30:320:50:21
5460Vagelli LucianoITA  0:52:02
6468Žnidar KlemenSLOKGT Papež0:26:360:52:42
7421Poropat JanSLOTeamPorty570:27:430:54:07
8420Porenta ŽigaSLO 0:31:380:54:16
9405Pahor VasjaSLOKnaufinsulation0:28:520:54:26
10459Urh IvanSLOKGT Papež0:33:070:54:41
11436Ručna MarkoSLO 0:29:170:54:49
12414Pinzin DiegoITATrieste Atletica0:29:570:54:51
13343Gratton AndreaITAASD Circolo Sportivo Adria0:28:100:54:58
14442Skabar MarkoITAKraški Tekači0:33:080:55:19
15332Fracasso LucaITAPodismo Buttrio0:34:160:55:40
16411Petkovšek GorazdSLOŠD Metrel0:29:300:55:52
17110Poljšak SamoSLOTK Ajdovščina0:34:530:56:12
18382Maffi AljažSLOŠD Dekatlon0:36:370:56:28
19445Stenta MassimoITA 0:33:490:56:41
20317Cavaliere EricITA 0:35:430:57:05
21304Batistič SimonSLOŠD Elektro Primorska0:29:530:57:26
22429Raimondi GiuseppeITAGSA Pulfero0:35:260:57:42
23310Bertossa BrunoITA 0:36:040:58:30
23416Plahuta LučanoSLOŠD Mahle0:35:120:58:30
25449Šuligoj BlažSLO 0:34:410:58:42
26399Ninkovic MileSLO 0:35:460:58:44
27488Lapovich MarcoITA 0:36:420:58:50
28384Magajne KlemenSLO 0:36:120:58:52
29439Scargill StuartSLO 0:35:250:59:06
30336Gerbec AndrejSLO 0:36:200:59:18
31385Maglica MatijaSLOAk Brežice0:26:250:59:21
31401Oblak TomažSLO 0:25:460:59:21
33451Šuligoj IzidorSLO 0:35:460:59:33
34398Nardin JadranSLOFilipides0:37:060:59:55
35448Šuc VasjaSLOŠD Mahle0:37:221:00:39
36319D_Anna MatteoITAVaterpolo klub Gorica0:36:541:00:40
37372Lapanje AlešSLOHit je fit 1:00:58
38313Birsa DenisSLOŠD Mahle0:36:471:00:59
39490Pisk CristianSLO 0:35:301:01:02
40404Pahor MatejSLOVaterpolo klub Gorica0:37:141:02:13
41339Gorkič IvanSLO 0:37:351:02:17
42386Majnik MarjanSLOHit je fit0:38:301:02:18
43392Millo MaurizioITAgsdvalrosandra0:37:191:02:30
44357Kac LukaSLO 0:38:261:02:47
45402Omerzu PrimožSLOŠD Kovintrade Celje0:38:481:02:49
46446Szalay DiegoITAAtletica Monfalcone0:38:311:03:12
47417Pokleka MaiSLO 0:37:171:03:21
48337Giraldi AlessandroITA 0:38:251:03:23
49324Drnovšček SlavkoSLO 0:38:121:03:24
50338Glavič BoštjanSLO 0:39:211:03:31
51364Koder MatejSLOVaterpolo klub Gorica0:38:181:03:44
52389Miani AlessandroITA 0:38:391:03:45
53365Koder SamoSLOVaterpolo klub Gorica0:37:401:04:20
54467Žižmond BojanSLO 0:37:571:04:53
55308Berglez MatejSLO 0:40:011:05:06
56367Konda SimonSLO 0:39:541:05:18
57425Prinčič TadejSLO 0:37:491:05:20
58433Rijavec ŽanSLO 0:39:141:05:47
59466Žibert MarkoSLOTsk Logatec0:39:241:05:52
60366Kolenc SimonSLO 0:40:381:07:20
61330Fermeglia RobertoITA 0:39:351:07:23
62371Kutin EdiSLOTD Bovec0:41:151:07:37
63415Pirih RožleSLOVaterpolo klub Gorica0:42:041:09:20
64354Iacchini DavideITA 0:42:161:09:24
65327Fendre RobiSLOŠD Kovintrade Celje0:41:011:09:33
66400Nocent MaurizioITA 0:41:131:09:35
67316Bruni AndreaITAVaterpolo klub Gorica0:42:021:10:11
68457Tropina DamianoITAGSA Pulfero0:42:251:10:28
69489Ulaga MihaSLO 0:41:401:10:33
70318Costantini MatjažSLO 0:43:251:11:42
71344Grilc UrošSLONATO MW COE0:43:561:12:08
72376Lenart SrečoSLO 0:40:591:12:44
73315Bremec RobertSLO 0:43:201:13:06
74375Lenart PeterSLO 0:40:341:13:11
75455Tomadoni GiovanniITAGruppo marciatori Gorizia0:41:291:13:27
76454Tomadoni AlessandroITAGrupo Martciatori Gorizia0:41:311:13:28
77379Lozej MarkoSLOVaterpolo klub Gorica0:44:141:15:03
78458Urbanija MitjaSLOBikci0:44:501:16:07
79495van Kaulan LouranSLO 0:44:121:19:32
80358Kačič AndrejSLO 0:45:401:19:34
81426Pristovnik MatevžSLOŠD Kovintrade Celje0:45:231:19:36
82410Peslyak MikhailSLOIzmylong0:47:491:20:15
83424Potočar TadejSLOBikci0:45:271:20:23
84465Vonča IztokSLO 0:45:381:20:33
85349Hozjan DarkoSLOUrbani Tekači0:49:171:25:34
86394Montanari MauroITA 0:51:511:26:03
87305Bembich RenzoITA 0:49:331:27:36
88346Gulli AlexITA 0:54:071:33:08
89450Šuligoj BrankoSLO 0:55:251:35:26
90441Simončič JanSLO 0:56:001:37:22
91356Jevšek MaticSLOBikci1:16:231:41:08
92322Djurovic DarkoSRB 0:56:451:41:18
92323Djurovic MilosSRB 0:56:451:41:18
94480Škorjak MatejSLOLuckyDucky0:56:501:41:19
95301Adamič GregoriSLO  3:31:21
96348Hlede Tim EdvardSLOVaterpolo klub Gorica0:33:215:11:07
97311Bešter NejcSLO 0:31:27DNF
97428Quiros AlfonsoCRC 0:36:04DNF