Rezultati

Kategorije
10MGOTrim 10km - Moški skupno
10ZGOTrim 10km - Ženske skupno
28MGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški skupno
28ZGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske skupno
10MAGOTrim 10km - Moški A
10MBGOTrim 10km - Moški B
10MCGOTrim 10km - Moški C
10MDGOTrim 10km - Moški D
10ZAGOTrim 10km - Ženske A
10ZBGOTrim 10km - Ženske B
10ZCGOTrim 10km - Ženske C
10ZDGOTrim 10km - Ženske D
28MAGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški A
28MBGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški B
28MCGO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški C
28ZAGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske A
28ZBGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske B
28ZCGO3V 28km - Tek treh vrhov - Ženske C
Rezultati

GO4TRAIL

Nova Gorica, 12.11.2022

28MB - GO3V 28km - Tek treh vrhov - Moški B

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub9kmNetto
1136Sobočan AnžeSLOSalomon Slovenija0:57:513:04:16
2184Žulovec AlešSLO 0:57:123:14:14
324Dolar TomažSLO 0:57:333:17:54
4120Razpotnik SimonSLOŠD Mahle0:59:433:24:08
513Boškin AlešSLOMBK Črni Vrh1:02:313:24:24
643Hargreaves DavidGBRCSquad1:08:233:46:28
7111Potočnik JanezSLOAGP PRO1:05:283:50:03
827Faganel MatejSLOHit je fit1:09:013:54:42
9157Uplaznik PeterSLOPlesni klub Plesni mojster1:06:313:56:29
1095Mihajl RobertSLOFunsports1:10:043:57:25
11144Šorn BoštjanSLONATO MW COE1:09:403:58:37
1244Hrastovec IvanSLO 0:52:334:00:11
1352Jovanović DanijelSLOKinvital1:04:124:01:00
14106Pintar UrošSLOENDorFIN1:10:534:03:17
1553Kacin BorutSLOTSK Idrija1:11:394:03:21
1678Leban SamoSLOTSK Idrija1:11:264:07:09
1769Kovačič MatevžSLOŠD Postojna teče1:09:334:09:09
1861Klemenc DavidSLODavid Klemenc1:08:324:11:07
1960Klavzar ErikSLOJalovnik vertikala1:12:264:11:15
20131Sintič AlešSLOŠD SPET1:11:204:11:59
21173Žbogar RokSLO 1:18:304:16:26
2250Jerčič VasjaSLOATD Savinjčan1:10:514:17:03
2320Contin SergioITA 1:11:434:19:03
2429Fantin AlessandroITAAtletica San Martino1:19:194:21:56
2558Kirič BoštjanSLO 1:17:074:23:24
2631Filač AndražSLO 1:15:104:27:07
27156Tušek BogdanSLOBVSPORT K24 ultratrail1:19:224:35:27
28161Vidmar GašperSLOŠD GEN-I1:18:564:35:46
29141Širca DavorSLONEXTLEVEL1:17:044:37:31
3047Jan AndrejSLO 1:20:454:44:02
31109Pokleka MitjaSLO 1:21:114:48:44
32137Sulič PrimožSLOŠD Endorfin1:27:044:49:21
3326Erzetič BlažSLO 1:23:484:51:27
3437Gabrijelčič MatejSLOŠD Mahle1:26:574:57:11
3564Kompara AlešSLO 1:27:094:57:25
36185Vrtovec MatejSLO 1:27:104:57:26
37170Zorzettig GabrieleITAGSDS Campolongo Tapogliano1:21:484:57:49
3885Lovato MatteoITADE RANNERS1:29:034:58:09
39163Vogrinčič Bizjak JakaSLOCeliac Slovenija - društvo bolnikov s celiakijo1:20:344:58:17
40167Zamrnik ToniSLODrip team1:27:025:03:05
41138Suttil Dennis BibyITAA.S.D TREMENDI RUN1:18:425:04:15
4242Groboljšek BorutSLORaidlight SLO1:29:595:07:35
4341Gratton AlbertoITAGM Gorizia1:28:045:07:37
4490Mauro DavideITA 1:26:515:13:29
4519Colombara AndreaITA 1:30:535:18:53
462Avdić MirzaSLO 1:26:535:23:47
4725Erjavec JozeSLO 1:21:135:29:21
48105Perusin GabrieleITA 1:29:025:31:06
49164Vošnjak BlažSLO 1:30:335:48:17
50115Praprotnik UrbanSLOUrbani tekači1:30:345:48:29
51155Turchet DanieleITAAtletica Aviano1:33:576:12:16