Rezultati

Kategorije
10M10 km - Moški skupno
10Z10 km - Ženske skupno
DPCMDržavno prvenstvo - Člani
DPCZDržavno prvenstvo - Članice
DPMMDržavno prvenstvo - Mlajši mladinci
DPMZDržavno prvenstvo - Mlajše mladinke
DPSMDržavno prvenstvo - Starejši mladinci
DPSZDržavno prvenstvo - Starejše mladinke
10MA10 km - Moški A: do 29 let
10MB10 km - Moški B: 30 - 39 let
10MC10 km - Moški C: 40 - 49 let
10MD10 km - Moški D: 50 - 59 let
10ME10 km - Moški E: 60 let in več
10ZA10 km - Ženske A: do 29 let
10ZB10 km - Ženske B: 30 - 39 let
10ZC10 km - Ženske C: 40 - 49 let
10ZD10 km - Ženske D: 50 - 59 let
10ZE10 km - Ženske E: 60 let in več
Rezultati

8. Konjiški maraton in Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 km

Slovenske Konjice, 27.9.2020

DPCM - Državno prvenstvo - Člani

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlub5 kmRezultat
12Krevs MitjaSLOŠTA0:16:310:31:10
23Puhar RokSLOTRK0:16:310:31:13
310Kobe PrimožSLOKRKA0:16:310:31:28
44Jan BrešanSLOKLC0:16:320:31:34
537Bečan TimotejSLOPAPEŽ0:16:320:31:53
68Simon NavodnikSLOKLC0:16:380:32:36
732Makovec AljažSLOGO0:16:530:32:45
811Mulej JanezSLOAKR0:17:030:32:52
913Orešnik BlažSLOORM0:17:040:33:28
106Tim SeničarSLOKLC0:17:440:34:12
1131Brečko BlažSLOAKŠ0:17:440:34:21
1214Puš SebastijanSLOKRKA0:18:020:35:10
137Alen LamperSLOKLC0:18:040:35:25
1456Jeza MatejSLOORM0:17:310:35:53
15105Vozlič BojanSLOORM0:19:070:37:13
169Nejc DolancSLOKLC0:18:540:37:18
175Lucijan ZalokarSLOKLC0:19:090:37:47
18453Rozman GregorSLOADK0:19:580:38:46
1915Breznikar JanSLOKRO0:20:160:39:40
20106Žinko DamirSLOORM0:20:350:39:41
2189Magdič DaniloSLOORM0:20:110:39:43
2239Žmauc Rajh MarselSLOORM0:21:070:40:32
2335Hribernik MilanSLOKAŠ0:21:080:40:50
2495Petrovec Miro SLOTJL0:20:590:41:06
25108Žinko MartinSLOORM0:21:170:41:16
2691Nedeljko IgorSLOORM0:21:340:41:24
2757Kolarič VitoSLOORM0:21:190:41:35
2878Petelinšek KarlSLOIPA Slovenija0:21:330:41:40
2985Brumen BrankoSLOORM0:21:470:41:55
3033Tehovnik AndražSLOKAŠ0:21:330:42:06
3196Jerič PeterSLOORM0:22:100:42:46
3254Bombek Matic SLOORM0:22:200:42:48
3390Majcen RudolfSLOORM0:22:160:42:55
3493Pajek MitjaSLOORM0:21:480:43:21
35107Žinko Dušan SLOORM0:23:110:44:13
3687Kosi MirkoSLOORM0:23:180:45:14
3784Borko BojanSLOORM0:23:380:45:26
3760Moravec MatejSLOORM0:24:040:45:26
3955Gerlica BožoSLOORM0:23:560:45:36
4086Golob Ivan SLOORM0:24:110:45:57
4159Majcen IztokSLOORM0:24:260:46:45
4288Kotnik KlemenSLOORM0:24:170:46:46
4318Noner GašperSLOKAŠ0:24:400:47:21
4441Kovač AlešSLOKAŠ0:24:300:47:53
4534Sodin RadoSLOKAŠ0:24:300:47:54
4616Rep TomažSLOORM0:27:180:49:36
4758Majcen AljažSLOORM0:26:420:50:35
4838Vodopivec RokSLOKAŠ0:25:390:50:38
4942Gačnikar RobertSLOKAŠ0:26:120:51:12
50103Roškar StankoSLOORM0:27:100:51:37
5161Mlakar RobertSLOORM0:26:040:51:52
52102Rošič EmilSLOORM0:27:170:52:44
5362Ozmec PrimožSLOORM0:26:460:53:29
5494Polič FrancSLOORM0:27:220:53:58
5592Novak SinišaSLOORM0:31:561:01:02
56104Sagadin JanezSLOORM0:32:271:02:34