Rezultati

Kategorije
10M10 km - Moški skupno
10Z10 km - Ženske skupno
DPCMDržavno prvenstvo - Člani
DPCZDržavno prvenstvo - Članice
DPMMDržavno prvenstvo - Mlajši mladinci
DPMZDržavno prvenstvo - Mlajše mladinke
DPSMDržavno prvenstvo - Starejši mladinci
DPSZDržavno prvenstvo - Starejše mladinke
10MA10 km - Moški A: do 29 let
10MB10 km - Moški B: 30 - 39 let
10MC10 km - Moški C: 40 - 49 let
10MD10 km - Moški D: 50 - 59 let
10ME10 km - Moški E: 60 let in več
10ZA10 km - Ženske A: do 29 let
10ZB10 km - Ženske B: 30 - 39 let
10ZC10 km - Ženske C: 40 - 49 let
10ZD10 km - Ženske D: 50 - 59 let
10ZE10 km - Ženske E: 60 let in več
Rezultati

8. Konjiški maraton in Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 km

Slovenske Konjice, 27.9.2020

10Z - 10 km - Ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlub5 kmRezultatK/#
122Kršinar NejaSLOPAPEŽ0:18:090:34:40A/1
225Guzelj Blatnik LauraSLOKRO0:18:390:36:00A/2
326Fink AnjaSLOKRKA0:19:540:37:57A/3
427Podobnik KatjaSLOŽIR0:19:550:38:10A/4
5455Njoki GeorginahKENMASS0:19:520:38:39B/1
623Klara LjubiSLOKRKA0:19:550:39:28A/5
763Skube NivesSLOOLK0:20:530:40:25A/6
866Ameršek KimSLOKRO0:20:590:41:22A/7
965Jelovšek JasminaSLOPAPEŽ0:21:450:41:35B/2
10271Klančnik NejaSLO 0:21:210:41:54B/3
1151Medle AnaSLOKRKA0:21:070:42:01A/8
12159Pavlič NinaSLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:21:530:42:12A/9
1344Vetrih Renata SLOŠTA0:22:030:42:37C/1
14212Repovž NinaSLO 0:22:180:43:23B/4
1570Potočnik Petrovčič KarmenSLOTJL0:23:090:44:18C/2
16208Bole BarbaraSLO 0:22:470:44:25B/5
1767Cebek AneliSLOKRO0:23:290:45:04A/10
18454Voh EvaSLO 0:23:240:45:07B/6
1969Rudolf MonikaSLOTJL0:23:020:45:18B/7
20131Strnad Cestar MajaSLOHospital Team0:23:400:45:44C/3
21111Kovačič ElaSLO 0:23:060:45:56A/11
2298Jenko PetraSLOORM0:23:410:46:02C/4
23177Medved Barbara SLOŠportno društvo Tek je lek0:24:090:46:32C/5
2443Gjura Valentina SLOORM0:23:520:46:43A/12
25215Presečnik DarinkaSLO 0:24:150:46:47B/8
26304Kozelj SasaSLO 0:24:280:47:11B/9
2749Korošec LanaSLOKAŠ0:24:140:47:25A/13
28423Kočar VesnaSLO 0:24:440:47:26C/6
29127Pečarič Albina SLOHospital Team0:24:470:47:40D/1
30291Jordan RomanaSLO 0:25:040:48:53D/2
3177Pozeb NadaSLOKAŠ0:25:130:49:00C/7
3248Sadek Evelin SLOKAŠ0:24:590:49:12A/14
33122Arzenšek MetkaSLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:25:200:49:19B/10
3483Ivančič BernardaSLOORM0:25:260:49:20E/1
35110Pristovnik NatalijaSLOKAŠ0:25:230:49:27D/3
36280Macuh Nika SLO 0:25:460:49:31B/11
37316Mlakar MarijaSLO 0:25:530:50:31B/12
38400Kidrič AnitaSLO 0:26:010:50:59B/13
39310Šlehta AlijanaSLOHervis klub0:26:250:51:15C/8
4045Štefančič NušaSLOORM0:26:250:51:24A/15
4147Majcen AnaSLOAKŠ0:25:510:51:31A/16
42372Kaluder SašaSLO 0:26:280:51:37C/9
43155Prah Oprešnik KlavdijaSLOGamsi Celjski0:27:000:51:41C/10
43156Kubale PetrinaSLOGamsi Celjski0:27:000:51:41C/10
4575Špile LidijaSLOKAŠ0:26:420:51:53D/4
46429Zver UrskaSLO 0:26:430:52:03B/14
4750Artnak NežaSLOAKŠ0:26:320:52:05A/17
48272Ocvirk SimonaSLO 0:26:110:52:07B/15
49245Gaber BarbaraSLO 0:27:480:54:04C/12
50430Cvišič DragicaSLO 0:27:350:54:13E/2
51299Hočevar Meh NatašaSLO 0:27:460:54:16C/13
51300Hočevar MatejaSLO 0:27:460:54:16C/13
53368Brečko SimonaSLOHervis klub0:28:030:54:20D/5
54373Petrač MirjamSLO 0:28:070:54:21A/18
55109Juvan MacaSLOKAŠ0:28:060:54:29E/3
5646Štefančič VitaSLOORM0:27:420:54:30A/19
57264Sovinc VesnaSLO 0:27:300:54:39B/16
58147Zagrušovcem MartinaSLOGamsi Celjski0:28:470:54:49C/15
59146Zabret NatašaSLOGamsi Celjski0:28:150:54:54C/16
59149Cafuta BarbaraSLOGamsi Celjski0:28:150:54:54D/6
6174Belak JericaSLOKAŠ0:28:170:54:59C/17
62224Oblak AnaSLO 0:28:220:55:08A/20
6373Tamše Kotnik MajaSLOORM0:28:390:55:13B/17
64365Korošak JericaSLOHervis klub0:28:460:55:14E/4
65258Šnajder TjašaSLO 0:27:590:55:17B/18
66164Nerad SašaSLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:28:570:55:36C/18
67394Kolenc JanjaSLO 0:28:470:56:10B/19
68253Adamič KarmenSLO 0:28:570:56:11C/19
69315Jereb MatejaSLO 0:28:590:56:23C/20
70195Turk SimonaSLOLAAQUA0:29:310:56:26C/21
70194Guzelj Katja SLOLAAQUA0:29:310:56:26B/20
72187Hatunšek JasnaSLOBDR SPORT TEAM0:29:250:56:37C/22
73424Kreslin JolandaSLO 0:28:230:56:59D/7
74450Smrekar KatjaSLO 0:29:540:57:14B/21
75162Cvelfer NatašaSLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:28:510:57:24B/22
76375Rađenovic JelenaSLO 0:29:330:57:39B/23
77317Pučnik Kuk AlenkaSLOHervis klub0:29:270:57:48C/23
78352Berložnik VeronikaSLO 0:30:070:57:52E/5
79436Slivečka EvaSLO 0:29:450:57:53A/21
79434Cegnar DianaSLO 0:29:440:57:53C/24
79433Lajhar AndrejaSLO 0:29:450:57:53B/24
82422Magill CatherineSLO 0:29:430:57:59C/25
83448Založnik NinaSLO 0:29:430:58:01B/25
84302Rems MojcaSLO 0:30:140:58:04B/26
85426Pernek VesnaSLO 0:30:010:58:11A/22
86289Fridrih Tatjana SLO 0:30:070:58:25B/27
87143Gošnjak Nina SLOTaborniki Rod belega konja0:29:560:58:27A/23
88327Kozar SabineSLO 0:30:310:58:28C/26
89158Čoh StankaSLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:30:030:58:29D/8
90351Olenšek BarbaraSLOHervis klub0:29:500:58:52C/27
91366Krančan SpomenkaSLO 0:30:060:59:00D/9
92205Valant AlenkaSLOLAAQUA0:31:040:59:26C/28
93306Trdič TjašaSLOHervis klub0:30:410:59:27A/24
94133Uršnik MojcaSLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:31:080:59:28D/10
95305Trdič TanjaSLOHervis klub0:30:410:59:33C/29
96293Svetlin Kastelic Nadja SLO 0:31:080:59:34C/30
97254Pajek MilenaSLO 0:30:210:59:37E/6
98132Reberčnik UrškaSLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:31:100:59:38D/11
98276Hauschen MartinaSLO 0:30:040:59:38D/11
98322Hladin IrenaSLO 0:30:410:59:38C/31
12