Rezultati

Kategorije
10M10 km - Moški skupno
10Z10 km - Ženske skupno
DPCMDržavno prvenstvo - Člani
DPCZDržavno prvenstvo - Članice
DPMMDržavno prvenstvo - Mlajši mladinci
DPMZDržavno prvenstvo - Mlajše mladinke
DPSMDržavno prvenstvo - Starejši mladinci
DPSZDržavno prvenstvo - Starejše mladinke
10MA10 km - Moški A: do 29 let
10MB10 km - Moški B: 30 - 39 let
10MC10 km - Moški C: 40 - 49 let
10MD10 km - Moški D: 50 - 59 let
10ME10 km - Moški E: 60 let in več
10ZA10 km - Ženske A: do 29 let
10ZB10 km - Ženske B: 30 - 39 let
10ZC10 km - Ženske C: 40 - 49 let
10ZD10 km - Ženske D: 50 - 59 let
10ZE10 km - Ženske E: 60 let in več
Rezultati

8. Konjiški maraton in Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 km

Slovenske Konjice, 27.9.2020

10MA - 10 km - Moški A: do 29 let

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlub5 kmRezultat
13Puhar RokSLOTRK0:16:310:31:13
237Bečan TimotejSLOPAPEŽ0:16:320:31:53
38Simon NavodnikSLOKLC0:16:380:32:36
432Makovec AljažSLOGO0:16:530:32:45
520Španring KlemenSLOASB0:17:050:33:21
66Tim SeničarSLOKLC0:17:440:34:12
731Brečko BlažSLOAKŠ0:17:440:34:21
897Maj PritržnikSLOKLC0:17:440:34:43
97Alen LamperSLOKLC0:18:040:35:25
1021Rudman RokSLOKRKA0:18:030:35:26
1156Jeza MatejSLOORM0:17:310:35:53
12419Debeljak MaticSLO 0:18:220:35:54
13438Tome MartinSLO 0:18:210:36:18
149Nejc DolancSLOKLC0:18:540:37:18
15210Jelenko TomažSLO 0:19:350:37:46
165Lucijan ZalokarSLOKLC0:19:090:37:47
17413Tretjak JanSLO 0:19:370:38:05
18453Rozman GregorSLOADK0:19:580:38:46
1915Breznikar JanSLOKRO0:20:160:39:40
20268Tanacek ŽanSLOHervis klub0:20:230:39:53
2153Dacar LukaSLOKRO0:20:190:40:05
2239Žmauc Rajh MarselSLOORM0:21:070:40:32
23339Kotnik PrimozSLO 0:20:390:40:38
2428Vipavec TimSLOKRKA0:19:590:40:42
2552Korošec ŽigaSLOKAŠ0:20:430:40:44
26171Sedeljšak JanezSLOPro-bit Team0:22:240:42:20
27163Hribernik Domen SLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:22:290:42:43
2829Ivanuša AljažSLOORM0:22:370:43:07
29296Kotnik UrošSLO 0:23:040:43:53
3060Moravec MatejSLOORM0:24:040:45:26
31136Reberčnik MatevžSLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:23:160:45:40
32176Gobec Žiga SLOPro-bit Team0:23:060:45:47
33174Šubic Urban SLOPro-bit Team0:24:350:46:20
34243Strnad MaticSLO 0:23:510:46:36
3559Majcen IztokSLOORM0:24:260:46:45
3618Noner GašperSLOKAŠ0:24:400:47:21
37225Gorjup DomenSLO 0:25:130:47:50
38206Ofentavšek PeterSLOOPLAST0:25:230:48:12
39445Založnik AndražSLO 0:25:230:48:28
40425Narat KlemenSLO 0:24:560:48:35
41427Podkubovšek ViliSLO 0:24:220:48:36
42281Macuh MihaSLO 0:25:410:49:16
43363Kramaršek ŽanSLO 0:26:240:49:52
44284Sovinc TomažSLO 0:27:300:50:13
4558Majcen AljažSLOORM0:26:420:50:35
4630Tanšek AnžeSLOAKŠ0:26:210:51:17
4761Mlakar RobertSLOORM0:26:040:51:52
48193Rozman BlažSLOLAAQUA0:26:060:52:24
4962Ozmec PrimožSLOORM0:26:460:53:29
50192Rozman DavidSLOLAAQUA0:26:060:53:43
51142Beškovnik Tevž SLOTaborniki Rod belega konja0:27:190:53:56
52344Rupnik MitjaSLO 0:28:540:54:12
53189Zabukovšek PrimožSLOBDR SPORT TEAM0:28:150:54:21
54446Pušnik GregorSLO 0:29:590:57:04
55345Broz TilenSLO 0:28:540:58:18
56347Pivec UrošSLO 0:29:250:58:19
57182Kalajdži MuhamedSLOBDR SPORT TEAM0:29:240:58:28
58286Marinič JanSLO 0:32:521:01:28
59141Lipar Tadej SLOTaborniki Rod belega konja0:32:041:03:35