Rezultati

Kategorije
10M10 km - Moški skupno
10Z10 km - Ženske skupno
DPCMDržavno prvenstvo - Člani
DPCZDržavno prvenstvo - Članice
DPMMDržavno prvenstvo - Mlajši mladinci
DPMZDržavno prvenstvo - Mlajše mladinke
DPSMDržavno prvenstvo - Starejši mladinci
DPSZDržavno prvenstvo - Starejše mladinke
10MA10 km - Moški A: do 29 let
10MB10 km - Moški B: 30 - 39 let
10MC10 km - Moški C: 40 - 49 let
10MD10 km - Moški D: 50 - 59 let
10ME10 km - Moški E: 60 let in več
10ZA10 km - Ženske A: do 29 let
10ZB10 km - Ženske B: 30 - 39 let
10ZC10 km - Ženske C: 40 - 49 let
10ZD10 km - Ženske D: 50 - 59 let
10ZE10 km - Ženske E: 60 let in več
Rezultati

8. Konjiški maraton in Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 km

Slovenske Konjice, 27.9.2020

10MC - 10 km - Moški C: 40 - 49 let

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlub5 kmRezultat
114Puš SebastijanSLOKRKA0:18:020:35:10
2105Vozlič BojanSLOORM0:19:070:37:13
3106Žinko DamirSLOORM0:20:350:39:41
4270Košir UrošSLO 0:20:390:40:11
535Hribernik MilanSLOKAŠ0:21:080:40:50
691Nedeljko IgorSLOORM0:21:340:41:24
7121Korošec Tomaž SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:20:490:41:36
8213Štuklek MatjažSLO 0:21:400:41:52
985Brumen BrankoSLOORM0:21:470:41:55
10239Pajek RokSLO 0:22:110:42:40
11390Pučnik JožeSLO 0:22:040:42:55
12386Oset TomažSLO 0:22:450:42:58
1393Pajek MitjaSLOORM0:21:480:43:21
14184Krajnc ZvonkoSLOBDR SPORT TEAM0:22:140:43:53
15161Tkalčič GregaSLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:22:480:43:54
16278Kupljen PeterSLO 0:22:400:44:04
17107Žinko Dušan SLOORM0:23:110:44:13
18441Dolenc BogomirSLO 0:22:520:44:26
19378Veršovnik AndrejSLO 0:22:450:44:45
20214Baumkirher Marko SLO 0:23:090:44:47
2187Kosi MirkoSLOORM0:23:180:45:14
2284Borko BojanSLOORM0:23:380:45:26
23263Pavlič VojkoSLO 0:23:330:45:42
24128Brljafa DejanSLOHospital Team0:23:400:45:45
25298Meh PrimožSLO 0:24:090:46:29
2688Kotnik KlemenSLOORM0:24:170:46:46
27387Ravnjak JožeSLO 0:23:560:46:48
28277Klakočar ZdenkoSLO 0:24:370:46:58
29191Rozman Damjan SLOLAAQUA0:24:080:47:12
30408Bračun GorazdSLO 0:25:080:47:29
31188Tement AndrejSLOBDR SPORT TEAM0:24:210:47:30
3241Kovač AlešSLOKAŠ0:24:300:47:53
33204Govejšek ErikSLOLAAQUA0:24:320:47:54
34440Veternik TomažSLO 0:25:010:48:01
35237Jurič MarjanSLO 0:25:140:48:29
36414Seles UrošSLOSELMAR0:25:040:48:38
37323Strelc DamjanSLOHervis klub0:25:260:48:58
38232Kreže BoštjanSLO 0:25:380:49:11
39287Zupanc DamjanSLO 0:25:120:49:15
40396Pokleka MitjaSLO 0:25:000:49:24
41442Juzina RudiSLO 0:25:290:49:31
42371Kaluder KristjanSLOHervis klub0:25:390:49:42
43160Špile RobertSLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:25:370:49:43
44447Založnik VojkoSLO 0:25:260:49:52
45173Cugmas TončekSLOPro-bit Team0:26:190:49:55
46307Korošec TilenSLO 0:25:400:50:06
46285Zajc TomazSLO 0:25:410:50:06
48362Kramaršek ZvonkoSLO 0:26:240:50:09
49130Vidic Denis SLOHospital Team0:25:590:50:41
50165Ošlak IgorSLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:26:120:51:01
51401Pirš PatrickSLO 0:26:010:51:02
5242Gačnikar RobertSLOKAŠ0:26:120:51:12
53311Vačun JankoSLOHervis klub0:26:250:51:16
54350Olenšek OliverSLOHervis klub0:26:100:51:26
55249Čerpnjak TeoSLO 0:26:500:51:54
56252Poznič TomažSLO 0:27:140:52:25
57265Jersic GregorSLO 0:27:300:52:37
58432Banko DejanSLO 0:27:340:53:09
59443Barič PeterSLO 0:28:160:54:31
60411Ketiš TomažSLO 0:28:210:54:35
61283Polak AndrejSLO 0:28:440:55:34
62444Podgoršek BrankoSLO 0:28:390:55:52
63196Purnat DejanSLOLAAQUA0:29:250:56:14
64301Hauptman JožeSLO 0:30:140:58:04
65385Kuzman MihecSLO 0:29:390:58:25
66359Jeraj VanjaSLO 0:29:510:59:00
67221Pulko FranciSLO 0:30:400:59:08
6892Novak SinišaSLOORM0:31:561:01:02
69145Koritnik RobertSLOGamsi Celjski0:31:181:01:57
70262Ocvirk BenjaminSLO 0:32:051:03:25
71326Kosi AljošaSLOHervis klub0:32:301:03:29
72449Krumpak ViliSLO 0:31:101:03:49
73358Jeraj JaniSLO 0:36:021:13:32