Rezultati

Kategorije
10M10 km - Moški skupno
10Z10 km - Ženske skupno
DPCMDržavno prvenstvo - Člani
DPCZDržavno prvenstvo - Članice
DPMMDržavno prvenstvo - Mlajši mladinci
DPMZDržavno prvenstvo - Mlajše mladinke
DPSMDržavno prvenstvo - Starejši mladinci
DPSZDržavno prvenstvo - Starejše mladinke
10MA10 km - Moški A: do 29 let
10MB10 km - Moški B: 30 - 39 let
10MC10 km - Moški C: 40 - 49 let
10MD10 km - Moški D: 50 - 59 let
10ME10 km - Moški E: 60 let in več
10ZA10 km - Ženske A: do 29 let
10ZB10 km - Ženske B: 30 - 39 let
10ZC10 km - Ženske C: 40 - 49 let
10ZD10 km - Ženske D: 50 - 59 let
10ZE10 km - Ženske E: 60 let in več
Rezultati

8. Konjiški maraton in Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 km

Slovenske Konjice, 27.9.2020

10M - 10 km - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDržavaKlub5 kmRezultatK/#
12Krevs MitjaSLOŠTA0:16:310:31:10B/1
23Puhar RokSLOTRK0:16:310:31:13A/1
310Kobe PrimožSLOKRKA0:16:310:31:28B/2
44Jan BrešanSLOKLC0:16:320:31:34B/3
537Bečan TimotejSLOPAPEŽ0:16:320:31:53A/2
68Simon NavodnikSLOKLC0:16:380:32:36A/3
732Makovec AljažSLOGO0:16:530:32:45A/4
811Mulej JanezSLOAKR0:17:030:32:52B/4
920Španring KlemenSLOASB0:17:050:33:21A/5
1013Orešnik BlažSLOORM0:17:040:33:28B/5
116Tim SeničarSLOKLC0:17:440:34:12A/6
1231Brečko BlažSLOAKŠ0:17:440:34:21A/7
1397Maj PritržnikSLOKLC0:17:440:34:43A/8
14407Porenta PrimožSLO 0:17:360:34:47B/6
1580Kunstek VitoSLOIPA Slovenija0:18:030:35:02B/7
1614Puš SebastijanSLOKRKA0:18:020:35:10C/1
177Alen LamperSLOKLC0:18:040:35:25A/9
1821Rudman RokSLOKRKA0:18:030:35:26A/10
1956Jeza MatejSLOORM0:17:310:35:53A/11
20419Debeljak MaticSLO 0:18:220:35:54A/12
21438Tome MartinSLO 0:18:210:36:18A/13
22383Durič GregorSLO 0:19:010:37:05B/8
23105Vozlič BojanSLOORM0:19:070:37:13C/2
249Nejc DolancSLOKLC0:18:540:37:18A/14
25210Jelenko TomažSLO 0:19:350:37:46A/15
265Lucijan ZalokarSLOKLC0:19:090:37:47A/16
27413Tretjak JanSLO 0:19:370:38:05A/17
28453Rozman GregorSLOADK0:19:580:38:46A/18
29335Barut MilošSLO 0:20:200:39:00D/1
30437Bole AndrejSLO 0:20:150:39:32B/9
3115Breznikar JanSLOKRO0:20:160:39:40A/19
32106Žinko DamirSLOORM0:20:350:39:41C/3
3389Magdič DaniloSLOORM0:20:110:39:43B/10
34268Tanacek ŽanSLOHervis klub0:20:230:39:53A/20
3553Dacar LukaSLOKRO0:20:190:40:05A/21
36270Košir UrošSLO 0:20:390:40:11C/4
3739Žmauc Rajh MarselSLOORM0:21:070:40:32A/22
37190Pepelnak DavorinSLOLAAQUA0:21:000:40:32D/2
39135Uršnik Viki SLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:20:480:40:33D/3
40339Kotnik PrimozSLO 0:20:390:40:38A/23
4128Vipavec TimSLOKRKA0:19:590:40:42A/24
4252Korošec ŽigaSLOKAŠ0:20:430:40:44A/25
43343Medved TadejSLOHervis klub0:21:160:40:49B/11
4435Hribernik MilanSLOKAŠ0:21:080:40:50C/5
4595Petrovec Miro SLOTJL0:20:590:41:06E/1
46108Žinko MartinSLOORM0:21:170:41:16E/2
4791Nedeljko IgorSLOORM0:21:340:41:24C/6
4857Kolarič VitoSLOORM0:21:190:41:35B/12
48248Galin BojanSLO 0:21:250:41:35E/3
50121Korošec Tomaž SLOOrientacijski klub Slovenske Konjice0:20:490:41:36C/7
5178Petelinšek KarlSLOIPA Slovenija0:21:330:41:40D/4
52213Štuklek MatjažSLO 0:21:400:41:52C/8
5385Brumen BrankoSLOORM0:21:470:41:55C/9
54259Somrak MatjažSLO 0:21:260:42:03B/13
5533Tehovnik AndražSLOKAŠ0:21:330:42:06B/14
56313Vukelič MarjanSLO 0:22:040:42:14D/5
57171Sedeljšak JanezSLOPro-bit Team0:22:240:42:20A/26
58404Hartman AljošaSLO 0:22:150:42:31B/15
59239Pajek RokSLO 0:22:110:42:40C/10
60398Lenarčič PeterSLO 0:22:120:42:41B/16
61163Hribernik Domen SLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:22:290:42:43A/27
6296Jerič PeterSLOORM0:22:100:42:46B/17
6354Bombek Matic SLOORM0:22:200:42:48B/18
64390Pučnik JožeSLO 0:22:040:42:55C/11
6490Majcen RudolfSLOORM0:22:160:42:55D/6
66386Oset TomažSLO 0:22:450:42:58C/12
6729Ivanuša AljažSLOORM0:22:370:43:07A/28
68247Punčuh GregorSLO 0:22:220:43:10B/19
68166Trantura MatjažSLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:21:570:43:10D/7
7093Pajek MitjaSLOORM0:21:480:43:21C/13
71246Plevčak PeterSLO 0:22:230:43:22B/20
72233Moleh JankoSLO 0:22:200:43:33B/21
73402Lovenjak KristjanSLO 0:22:230:43:35B/22
74296Kotnik UrošSLO 0:23:040:43:53A/29
74184Krajnc ZvonkoSLOBDR SPORT TEAM0:22:140:43:53C/14
76161Tkalčič GregaSLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:22:480:43:54C/15
77278Kupljen PeterSLO 0:22:400:44:04C/16
78107Žinko Dušan SLOORM0:23:110:44:13C/17
79219Lanšček TomiSLO 0:22:530:44:19D/8
80441Dolenc BogomirSLO 0:22:520:44:26C/18
81261Turek Vojko SLO 0:22:550:44:29D/9
82275Hauschen TineSLO 0:23:420:44:44D/10
83378Veršovnik AndrejSLO 0:22:450:44:45C/19
84214Baumkirher Marko SLO 0:23:090:44:47C/20
85405Ratej ZlatkoSLO 0:22:370:45:00B/23
8687Kosi MirkoSLOORM0:23:180:45:14C/21
8784Borko BojanSLOORM0:23:380:45:26C/22
8760Moravec MatejSLOORM0:24:040:45:26A/30
8955Gerlica BožoSLOORM0:23:560:45:36B/24
90136Reberčnik MatevžSLOApartmaji in wellness center Korošec Mozirje0:23:160:45:40A/31
91263Pavlič VojkoSLO 0:23:330:45:42C/23
92128Brljafa DejanSLOHospital Team0:23:400:45:45C/24
93176Gobec Žiga SLOPro-bit Team0:23:060:45:47A/32
94201Blagotinšek TomažSLOLAAQUA0:23:580:45:48D/11
9586Golob Ivan SLOORM0:24:110:45:57E/4
96223Rutnik KristijanSLO 0:24:200:46:16D/12
97174Šubic Urban SLOPro-bit Team0:24:350:46:20A/33
98298Meh PrimožSLO 0:24:090:46:29C/25
99243Strnad MaticSLO 0:23:510:46:36A/34
99180Nikolov ĐorđeSLOŠportno društvo Tek je lek0:24:330:46:36E/5
123