Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

40


ARHIV:
20.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

27

21.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

30

11.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji

52

3.4.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

37

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADEma Radovan, Petra Pavšič, Anja Pirnat
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Marjeta Lipužič, Maja Plaznik, Ajda Lenardič
 - GIMNAZIJA LEDINABevc Neja, Kračman Ana, Nemec Neža
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Hočevar Nika, Špajzar Melija, Felicijan Amalia
 - GIMNAZIJA LEDINA 3Barši Palmič Hana, Peček Ana, Klemenčič Dora
 - GIMNAZIJA POLJANECasagrande Eva, Lavrenčič Lara, Kozamernik Veronika
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVODostal Manca, Kermauner Jesih Flori, Vetrih Barbara
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOPivk Meta, Rnjak Eva, Rožmanc Veronika
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Lah Veronika, Melik Filipič Soča, Pušljar Hana
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAMerše Andreja, Dim Klara, Golob Klara
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Jezeršek Polona, Podlogar Pija, Štular Nina
 - WALDORFSKA GIMNAZIJAPotočnik Hana, Treven Katja, Prusnik Eva Luna
 - WALDORFSKA GIMNAZIJA 2Tušar Karin, Kunstič Julija, Klemenčič Barbara
 - WALDORFSKA GIMNAZIJA 3Rozman Katja, Radovanovič Ana, Blatnik Tina
Moški:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADBlaž Petrovič, Matevž Smrtnik, Marko Aničin
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Petrovič Gašper, Pušnik Nejc, Caf Enej
 - GIMNAZIJA LEDINAVogrin Žiga, Gravnar Jaka, Ažman Kristjan
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Slapar Žiga, Jemec Jaka, Ileršič Matija
 - GIMNAZIJA LEDINA 3Kmetič Anej, Pintarič Nik, Jaki Anton
 - GIMNAZIJA LEDINA 4Kene David, Petrič Žan, Gobec Tim
 - GIMNAZIJA LEDINA 5Svetek Domen, Bohinc Žan, Novak Tim
 - GIMNAZIJA MOSTEŠalamun Jan, Vidic Domen, Bukovec Jaka
 - GIMNAZIJA POLJANEMiščič Andrej, Pušenjak  Eva, Marinček  Mark
 - GIMNAZIJA POLJANE 2Keber Nik, Kozamernik Sara, Kozamernik Rok
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAKvartuh Klemen, Podboršek  Žan, Jerše Žiga
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Rebolj Aljoša, Vrankar Gašper, Novak Enej
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Vilhar Klemen, Trstenjak Tim, Malešič Jaka
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOKarlek Anže, Mihalič Matej, Zavodnik Žan
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 2Pivk Kristan, Ocepek Žan, Štrukelj Gašper
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 3Korenč Andraž, Petančič Žiga, Štrubelj Anže
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOMikuž Filip, Drobnič Andraž, Dolar Žan Ticijan
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Jenko  Anža, Medič Kenan, Zima Beno
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLAJeršin Matevž, Marolt Blaž, Tekavec Jurij
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 2Bačar Urban, Kljun Matjaž, Lesar Martin
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJADobre Jan Martin, Debevec Urban, Bohinc Blaž
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Jurca Matej, Zupančič Filip, Capuder Martin
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEPlevel Domen, Hribar Nejc, Jese Rotar Bor

28.5.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

25

11.4.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji  

66

12.4.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

76

14.4.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku    

91

6.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

61