Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

40


ARHIV:
20.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

27

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADŠtrumbelj  Lana, Kobetič Nika, Zavrl  Zala
 - GIMNAZIJA LEDINAHillmayr Ana, Avguštin Iza, Bavdek Manca
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Vadnjal Brina, Močnik Tamara, Cajnkar Tina
 - GIMNAZIJA LEDINA 3Ferenc Julija, Korelc Mihala, Jinying Qui
 - GIMNAZIJA LEDINA 4Trček Ajda, Bizilj Tamara, Kaplja Anja
 - GIMNAZIJA LEDINA 5Štiglic Iza, Poljanšek Gašper, Hren Jošt
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAPugelj Nina, Matič Maja, Jelenc Zala
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Bačak Maša, Dovjak  Katja, Pollack  Pika
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAKos Leila, Merše Pia, Kušar Katarina
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Brecelj Julija, Pogačar Ana Pia, Slapnik Anžur Mateja
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 3Pelicon Urša, Novak Tina, Šeško Lana
Moški:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADPetrovič Gašper, Caf Enej, Groznik Žiga
 - GIMNAZIJA LEDINASmole Brin, Novak Luka, Jovanovič Saša
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Kmetič Anej, Jaki Anton, Pinatrič Nik
 - GIMNAZIJA LEDINA 3Levičar Benjamin, Velušček Norbert, Cerkvenik Jaka
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDTrontelj Luka, Kovačič Blaž, Škrbinc Vid
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAZabukovnik Mark, Marinić Alan, Cjuha Andraž
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Dobrovoljc Matic, Švajger Mina, Velkavrh Tara
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Žnidaršič Bor, Siročič Karolina, Novak Patrik
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 4Bochl Tijan, Teržan Jakob, Avanzo Klara
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAŠkarabot Matej, Oražem Gal, Gobec Jan
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAGrad Jaka, Železen Jakob, Rakušček Matic
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Žgur Tomaž, Napast Dan, Smerkolj Nik
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 3Merše Rok, Pavc Ožbej, Jerina Luka
 - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - LKavčič Domen, Braniselj Aljaž, Šimenc Martin
 - VEGOVA LJUBLJANAPangeršič Nik, Pangeršič Bor, Trošt  Tomi
 - VEGOVA LJUBLJANA 2Jagodič Tilen, Jezeršek Jernej, Duša Jošt

21.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

30

11.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji

52

3.4.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

37

28.5.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

25

11.4.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji  

66

12.4.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

76

14.4.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku    

91

6.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

61