Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

40

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - EKONOMSKA ŠOLABanožič Ana, Marolt  Meggie, Ferfolja Karin
 - EKONOMSKA ŠOLA 2Fuleki Nika, Bergant Saša, Filipič Alin
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADZavrl Zala, Tušek Oklobdžija Lara, Štrumbelj Lana
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Zavrl Zala, Tušek Oklobdžija Lara, Štrumbelj Lana
 - GIMNAZIJA LEDINAJuhart Lea Ana, Umek Mojca, Ojsteršek  Ajda
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Bavdek Manca, Hillmayr Ana, Avguštin Iza
 - GIMNAZIJA LEDINA 3Pust Nina, Zajšek Tina, Boh Triša
 - GIMNAZIJA LEDINA 4Kern Tina, Čuček Ela, Jovandič Brina
 - GIMNAZIJA LEDINA 5Kaplja Anja, Bizilj Tamara, Trček Ajda
 - GIMNAZIJA LEDINA 6Zakonjšek Žanet, Vidergar Julija, Sazonov Lana
 - GIMNAZIJA LEDINA 7Šalamun Ana, Zupan Neža, Ferenc Julija
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDAhačič Ajda, Smole Ana, Pust Erika
 - GIMNAZIJA ŠIŠKABačak Maša, Dovjak Katja, Pollack Pika
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Babič Katja, Pugelj Nina, Velkavrh Tara
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Avanzo  Klara, Teržan Jakob, Bochl Tian
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEPerhaj Tinkara, Pungartnik Lara, Pavlinič Neža
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2Mihalič Sara, Drobnič Meta, Levec Klara
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJADežman Jona, Cindro Lana, Prelesnik Uršula
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Pelicon Urša, Oven Nika, Zajc Eva
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 3Hajdinjak  Maša, Novak Nika, Bobič Marjeta
 - WALDORFSKA GIMNAZIJAPeterca  Paulina Paša, Žefran Kaja, Potecin  Tit Patrick
 - WALDORFSKA GIMNAZIJA 2Leskošek Lampič Manca, Boughazi Leila, Azinović Jin
Moški:
 - EKONOMSKA ŠOLAPestotnik Jože, Deržič Maj, Maček Jakob
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADZupan Peter, Močnik Saš, Debevc  Žiga
 - GIMNAZIJA LEDINAVeber Cris, Smole Enej, Furlan David
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Smole Brin, Čeh Boris, Novak Luka
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDGašparič Nande, Kajič Gaber, Šonc Lan
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Arčon Rudi Val, Gradišek Žan, Vraz Maks
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAJurak Nal, Rotar Maks, Rugelj Blaž
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Zabukovnik Mark, Ciuha  Andraž, Gajič Aleksander
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Zalaznik Matic, Trškan Luka, Ozmec Miha
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 4Žnidaršič Bor, Siročič Karolina, Brezovec  Jure
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAVerovšek Jan, Kralj Nejc, Kušar Filip
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Peterka Rok, Škerbec Žiga, Magister Martin
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 3Merše Rok, Pavc Ožbej, Jerina Luka
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 4Mali Anže, Humar Teo, Ekar Gregor
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 5Kavčič Julijan, Poklukar Jožef, Sitar Gašper
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 6Grad Jaka, Čižman  Benjamin, Urh Vid
 - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - LKavčič  Domen, Šimenc Martin, Braniselj Aljaž
 - WALDORFSKA GIMNAZIJAVogrinc Jan, Anzeljc Lan, Drnovšek Domen


ARHIV:
20.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

27

21.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

30

11.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji

52

3.4.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

37

28.5.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

25

11.4.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji  

66

12.4.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

76

14.4.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku    

91

6.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

61