Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
11.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

40

20.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

27

21.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

30

11.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji

52

3.4.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

37

28.5.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

25

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADArh  Tina, Foški  Tajda, Lipužič Marjeta
 - GIMNAZIJA LEDINANovljan Petra, Florjančič Maja, Pezdirc Neža
 - GIMNAZIJA POLJANECasagrande Eva, Lavrenčič Lara, Jovovič Nina
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVODostal Manca, Kermauner Jesih Flori, Vetrih Barbara
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOBaltič Tamara, Bezjak  Nika, Zupan Manca
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAMerše  Andreja, Kunstelj Špela, Dim Klara
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Merše Klara, Wilfan Klara, Križaj Sara
Moški:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADPetrovič Blaž, Smrtnik Matevž, Aničin  Marko
 - GIMNAZIJA LEDINAJančar Nejc, Vogrin Žiga, Ažman Kristjan
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Plestenjak Matej, Kemperle Žiga, Petrovčič Jaka
 - GIMNAZIJA LEDINA 3Svetek Domen, Vodeb Anže, Ileršič Matija
 - GIMNAZIJA LEDINA 4Kene David, Godec Tim, Petrič Žan
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAHumar Žan, Filipčič Nejc, Škrbec David
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Habula Aljaž, Novak Enej, Golob Arne
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Rebolj Aljoša, Vrankar Gašper, Velič Alex
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAKos Rok, Kropivšek  Luka, Žnidaršič Urban
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEČuk Gašper, Češarek Janez, Bartol Matic
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2Trojer Žiga, Nagode Miha, Okršlar Marko
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 3Zajec Jernej, Kavčnik Matej, Jesenko Matija
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJODolar Žan Ticijan, Mikuž Filip, Drobnič Andraž
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLAJeršin Matevž, Marolt Blaž, Tekavec Jurij
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 2Kljun Matjaž, Lesar Martin, Kozin Jan
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAČižman Bernard, Jurca  Matej, Dobre Jan Martin
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Pipan Urban, Gyergyek Andrej, Girandon Žan
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEŠpendl Filip Jakob, Romšak Tilen, Osvald Florjan

11.4.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji  

66

12.4.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

76

14.4.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku    

91

6.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

61