Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠPORTNA ORIENTACIJA - ekipno

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

40


ARHIV:
20.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

27

21.4.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

30

11.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji

52

3.4.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji      

37

28.5.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

25

11.4.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji  

66

12.4.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku      

76

14.4.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v orientacijskem teku    

91

6.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v športni orientaciji    

61

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKARome  Tadeja, Hribar  Lena, Gostič  Maja
 - GIMNAZIJA LEDINAUdovič Hana, Lesar Neža, Kranjec Alenka
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Žbontar Katarina, Oblak Alja, Šinkovec Nadja
 - GIMNAZIJA LEDINA 3Poljanšek Lara, Pavlič Lea, Komac Tanja
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKAJež Špela, Logar Tjaša, Popovič Evita
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA 2Kršinar Neja, Šrenk Nastja, Vizjak Teja
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA 3Jerše Lara, Stankovič Kaja, Kavka Eva
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA 4Žagar Dominika, Novak Viktorija, Menart Klara
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDDremel Ula, Gabrovšek Nina, Petrovčič Ana
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAPristavec Ajda, Mišmaš Maruša, Drašler Polona
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJENartnik Maruša, Bačar Tina, Jakopin Ana
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2Gartner Lucija, Malavašič Urša, Gros Jerneja
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 3Sušnik E. Tatiana, Žibert Maja, Zaplatar Nina
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 4Jereb Teja, Kebe Tea, Tušar Maruša
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOZajc  Maruša, Vogrič Urška, Duša Lea
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 2Kušar Maja, Čad Eva Marija, Japelj Nuša
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOAhčin Tatjana, Habe Ema, Kadunc Urška
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAJaklič Sara, Ropret Nina, Kastelec Klara
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Vidmar Sara, Mavrič Uršula, Pušavec Jana
 - WALDORFSKA GIMNAZIJAKoren Danaja, Zupanc Urša, Hribar Špela
 - WALDORFSKA GIMNAZIJA 2Javh Oven  Lara, Sredič Nastja, Ileršič Ema
 - WALDORFSKA GIMNAZIJA 3Rajčevič Monika, Novak Ajda, Brenčič Katja
 - WALDORFSKA GIMNAZIJA 4Splichal Hana, Bešter Špela, Palčič Sara
Moški:
 - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANAMočnik Rudi, Kropivnik David, Spruk Miha
 - GIMNAZIJA LEDINAGrudnik Miha, Bevc Bor, Zupan Tim
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Glavan Tadej, Ambrožič Nejc, Bolarič Dejan
 - GIMNAZIJA LEDINA 3Šavli  Matic, Flajšman Izidor, Kovač Matej
 - GIMNAZIJA LEDINA 4Čeh Luka, Recelj Nejc, Jakša  Klemen
 - GIMNAZIJA LEDINA 5Pintarič Mark, Grabljevec Erik, Uršič Gašper
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKAMaček Janez, Rebolj Jaka, Vadnu Matej
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA 2Hiti Gašper, Zafran Anže, Savnik Vid
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA 3Hiti Tadej, Pančur Primož, Marolt Žiga
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA 4Senčur Jan, Pečnikar Matevž, Klančišar Tim
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDCirman David, Rajterič Domen, Tivadar Gašper
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Gaber Jure, Planinšek Matevž, Smolej Nejc
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 3Olivo David, Senkovič Jan, Škrokov Miha
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 4Mlačnik Matic, Souček Tim, Toš Miha
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEBoncelj Jure, Arh Matej, Žumer Klemen
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVOTrček  Tadej, Erman Andrej, Šemrov  Jernej
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO 2Urankar  Blaž, Lederer Aljaž, Levstek Andrej
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO 3Mele Miha, Efimov Ivan, Grdadolnik Erik
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO 4Kožul Toni, Kaštigar Žiga, Pevec Matija
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO 5Rupnik Jure, Marn Matjaž, Bregar Lovrenc
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOVerbovšek  Klemen, Kostanjšek Rok, Goršin  Miha
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Štih Sašo, Sedušak  Aleks, Petkovšek  Žiga
 - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLARenuša  Bojan, Pavlič Van, Suljanović Isak
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJANovak Jan, Pance Matevž, Kajzer Bor
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Dovč Aljaž, Logar Jaka, Krašovec Andraž
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 3Pahor Matjaž, Kogovšek Žan, Marš Matevž
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 4Zajc Klemen, Kunšič Gašper, Gerl Jan
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 5Farič Blaž, Hočevar Miha, Sojar Valentin
 - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SKOblak Luka, Pandel Rok, Škof Leon
 - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK 2Kavka Luka, Hekič Doron, Vrhovnik Gašper
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEVrhovnik  Rok, Špenko Anže, Matečko  Nejc
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Merhar Jan, Pupovič Alen, Žnidaršič Matic
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 3Begič Dino, Sili Rok, Fefer Jan
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 4Nuhanović Alen, Rejc Denis, Andrijevič Dušan
 - WALDORFSKA GIMNAZIJAPodgrajšek  Martin, Kastelic Nejc, Gostinčar  Luka
 - WALDORFSKA GIMNAZIJA 2Petek David, Vuk Kristjan, Rupnik Tim
 - WALDORFSKA GIMNAZIJA 3Pušnik  Matevž, Svetlin Domen, Vrhunec Žiga
 - WALDORFSKA GIMNAZIJA 4Peter Zalan, Šajn Matej, Rozman Matevž