Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
21.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

269


ARHIV:
14.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

239

24.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave    

110

17.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave

84

3.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

140

Prijavljene ekipe:
MNMDI - Najmlajši dečki
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 3
  - OŠ VODMAT
MSDI - Starejši dečki
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VODMAT
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2
  - OŠ VODMAT

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
CrnjacPatrik

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PlanincPeter

M

2007OŠ VODMAT
JanežičKlemen

M

2006OŠ VODMAT
MikelnEma

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Cunjak Bert

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Zupan Ijan

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZalaznikAnže

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
PlavecMatic

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŽagarAlen

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KernFilip

M

2006OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
VolovšekNikolaj

M

2007OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
KelavaDunja

Z

2006OŠ VODMAT
KelavaMaja

Z

2007OŠ VODMAT
PajekSara Valentina

Z

2007OŠ VODMAT
ZmagajMiša

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NovakZarja

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Kos HlastanNeli

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Tepič Anastazija

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Šoba Loti

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
BlažičAna

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ZidarŽiga

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
JeličŽan

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZvenVir

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
HauptmanLovro

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BodlajLuka

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŠtriceljJan

M

2004OŠ VODMAT
PajekLuka Aljaž

M

2005OŠ VODMAT
MacuraLuka

M

2004OŠ VODMAT
PodgoršekLan

M

2005OŠ ŠENTVID
VolovšekTibor

M

2005OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MalovičLuka

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
BergantUrban

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
KogovšekBernard

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
KnapMatej

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
ŽeleznikMax

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
JavorNik

M

2005OŠ ZADOBROVA
JelenVid

M

2004OŠ DRAGOMELJ
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PiškurJona

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZvenHelena

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SršenSoča

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BodlajLiza

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MarnJera

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ParličSara

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
MarušičPavlina

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
StregarAna

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
CurkZala

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
ŠkaličViviana

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
TkalčecNika

Z

2005OŠ VODMAT
Kobal NinkovićLarisa

Z

2005OŠ VODMAT
GregoričTjaša

Z

2004OŠ VODMAT
MalovrhAna

Z

2004OŠ VODMAT
DebeljakPolona

Z

2005OŠ VODMAT
MagisterKarolina

Z

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZupanMija

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KajzerMarija

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
JerebManca

Z

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
HorvatPavlina

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Antih BašičTia

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Kajzer Martina

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
AmbrožičPika

Z

2005OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
RibičičUla

Z

2005OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ErjavecMaša

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
SkrtJulija

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
MarinkoKatja

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
RamovšMaša

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
Likar KrambergerBrina

Z

2005OŠ MAKSA PEČARJA
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ZidarJakob

M

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
TegeltijaDavid

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
OzmecMiha

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MiklavžJan

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KokotErazem

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
DemšarFilip Jakob

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
ZevnikMiha

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
GrašičTilen

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
MlakarSvit

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
Mavrič MrakFilip

M

2001OŠ VODMAT
IsteničMark

M

2002OŠ VODMAT
KelavaGoran

M

2001OŠ VODMAT
KostoskiNaum

M

2002OŠ VODMAT
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Šketelj KocjančičKlara

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
KraševecNika

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Zadnikar Špela

Z

2001OŠ HINKA SMREKARJA
Peterman Ula

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Peterman Zoja

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
KokotNeža

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
MaričNikolina

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
DemšarEma

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
StankovskaViktorija

Z

2001OŠ KOSEZE
UrsichHana

Z

2002OŠ KOSEZE
ŠkerljHana

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŠucPika

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŽunaEva

Z

2001OŠ OSKAR KOVAČIČ
Car5l UrbanijaIzabela

Z

2000OŠ OSKAR KOVAČIČ
IbušoskaRuvejda

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
FrohlichTaja

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KuheljLiza

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KosTeja

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
GolobDominika

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Balaj Leonora

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DolenecBrina

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
OzvatičAna Marija

Z

2001OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KrampačLara

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
NomsiEvelina Christine

Z

2001OŠ VODMAT
NusdorferVita

Z

2001OŠ VODMAT
Puš TrevenInti

Z

2001OŠ VODMAT
MlakarIza

Z

2001OŠ VODMAT
RebrecLana

Z

2001OŠ VODMAT
JančevskiLisa

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA
DimcEva

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA
Sedej DolničarNaja

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA
KorantZara Veronica

Z

2001OŠ MAKSA PEČARJA
KramarAna Isa

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA


21.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

142

20.12.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

104

17.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

163