Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
21.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

269

14.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

239

Prijavljene ekipe:
MNMDI - Najmlajši dečki
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ DRAGOMELJ 2
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 3
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VIČ
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ KAŠELJ
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 3
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
MSDI - Starejši dečki
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VIČ
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ TONETA ČUFARJA

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
StrnadLovro

M

2009OŠ HINKA SMREKARJA
AškercSergej

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
BuckleyMichael

M

2009OŠ TRNOVO
BrodnikErazem

M

2009OŠ VIČ
Koščak BučanVal

M

2009OŠ VIČ
BauerJure

M

2010OŠ VIČ
SarkičDin

M

2009OŠ VIČ
HusJernej

M

2010OŠ VODMAT
TubinAleksander

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Knez Kirill

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
TrtnikJošt

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
DolničarGaber

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KusselJaka

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZalaznikMaj

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SeferoskiArnel

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
GoričkiMatic

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MečavaDanilo

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
RizvanovićKaan

M

2010OŠ DRAGOMELJ
KelbeljAleks

M

2011OŠ DRAGOMELJ
HovnikNatan

M

2011OŠ DRAGOMELJ
PezdirLuka

M

2011OŠ DRAGOMELJ
JesenšekPeter

M

2010OŠ DRAGOMELJ
PravstFilip

M

2011OŠ DRAGOMELJ
BankoMartin

M

2010OŠ DRAGOMELJ
MarinšekMarcel

M

2010OŠ DRAGOMELJ
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
WeiblLia

Z

2010OŠ HINKA SMREKARJA
KoleAdriana

Z

2010OŠ HINKA SMREKARJA
Božič MohorčičTara

Z

2009OŠ HINKA SMREKARJA
MiškovičMaka

Z

2010OŠ HINKA SMREKARJA
BajeričAlina

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DobrićTara

Z

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LahZarja

Z

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LovšinManca

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CikotićLina

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BotonjićIlvana

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HonigsmanNeli

Z

2009OŠ TRNOVO
Srečkovič BašaEla

Z

2010OŠ VIČ
Kadunc SenegačnikKarla

Z

2010OŠ VIČ
Rotar GrmekEma

Z

2009OŠ VIČ
MrakEva

Z

2010OŠ VIČ
ZajcTinkara

Z

2010OŠ VIČ
RupnikJerca

Z

2009OŠ VIČ
PredaničLana

Z

2010OŠ VODMAT
TomplakMaja

Z

2010OŠ VODMAT
Ivanuš DemšarAdela

Z

2009OŠ VODMAT
HusNeža

Z

2009OŠ VODMAT
AmbrožičSara

Z

2009OŠ VODMAT
KhermayerSara

Z

2010OŠ DRAGOMELJ
TavčarLara

Z

2010OŠ DRAGOMELJ
DrevenšekŽana

Z

2010OŠ DRAGOMELJ
PrašnikarClara

Z

2010OŠ DRAGOMELJ
SojerLara

Z

2010OŠ DRAGOMELJ
BarličNika

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
Farkaš Katja

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
PečanZala

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
PečavaKatja

Z

2010OŠ DRAGOMELJ
Štefančič MirtGaja

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
ZajcTeja

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
Prešeren PlutKiara

Z

2009OŠ DRAGOMELJ
Cerar KozmeljLucija

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
KelencJona

Z

2010OŠ DRAGOMELJ
VocovnikMaša

Z

2010OŠ KAŠELJ
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ŠtentaNaj

M

2008OŠ HINKA SMREKARJA
SimičMilan

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
ČamernikMatic

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
MarušičMatej

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
ŠabotićTais

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Marušič Jaro Svit

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LebenBrin

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CrnjacPatrik

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Štupar ŠlebingerFilip

M

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ĐorovićFilip

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
StražišarVid

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
SeverMark

M

2007OŠ VIČ
JavornikTobias

M

2007OŠ VIČ
PetričBastian

M

2007OŠ VIČ
Mencinger Andraž

M

2007OŠ VIČ
KatelicToni

M

2006OŠ VIČ
LenassiMatic

M

2006OŠ VIČ
PraznikGal

M

2007OŠ VIČ
ObranovičVid

M

2007OŠ VIČ
PlanincPeter

M

2007OŠ VODMAT
AmbrožičLuka

M

2008OŠ VODMAT
ZavršanLuka

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ČreslovnikLan

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZalaznikAnže

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Mečava Miloš

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KolbeTilen

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZupanIjan

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MarinšekJan

M

2006OŠ DRAGOMELJ
KepecŽan

M

2007OŠ DRAGOMELJ
SpornMaks

M

2007OŠ DRAGOMELJ
LebarDomen

M

2007OŠ DRAGOMELJ
KopačJure

M

2007OŠ DRAGOMELJ
BilačMax Alexander

M

2007OŠ DRAGOMELJ
TavčarLuka

M

2008OŠ DRAGOMELJ
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
StrnadStela

Z

2008OŠ HINKA SMREKARJA
SejdinoskaLaura

Z

2008OŠ HINKA SMREKARJA
WeiblAlin

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
SimšičLara

Z

2006OŠ HINKA SMREKARJA
SimšičKaja

Z

2006OŠ HINKA SMREKARJA
Djurica Daša

Z

2006OŠ HINKA SMREKARJA
KušarNika

Z

2006OŠ KOSEZE
TumaŠpela

Z

2008OŠ KOSEZE
KoničŽiva

Z

2006OŠ KOSEZE
BatičManca

Z

2006OŠ PREŽIHOV VORANC
KrižnarLili

Z

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TrtnikZala

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DavidovićNina

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Pavlin ZakovšekTia

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BešlagaAda

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
RejaAna

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MalkovaAnna

Z

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VnukZala

Z

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Hrdlička BergeljEva

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Grumič VidicNea

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
AmbrožZala

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Smrekar BožičJelka

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Petrič VidmarAnaya

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CasagrandeEleonora

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MahmutovićEla

Z

2007OŠ TRNOVO
Blažina Lina

Z

2006OŠ TRNOVO
PompeMeta

Z

2007OŠ TRNOVO
MihelačKarin

Z

2007OŠ TRNOVO
BuckleyJenny

Z

2007OŠ TRNOVO
TajhmajsterElena

Z

2006OŠ TRNOVO
RavniharLučka

Z

2007OŠ TRNOVO
DedićIlma

Z

2006OŠ TRNOVO
Pestotnik-stresLuna

Z

2006OŠ TRNOVO
BlažinaPia

Z

2006OŠ TRNOVO
TepinaLuna Ela

Z

2008OŠ VIČ
PetričNika

Z

2006OŠ VIČ
Drobne Ela

Z

2006OŠ VIČ
ButalaAnja

Z

2006OŠ VIČ
Chilima BudišinEma Satya

Z

2007OŠ VIČ
TomplakMaša

Z

2008OŠ VODMAT
KukovecZala

Z

2007OŠ VODMAT
DrusanyLili

Z

2008OŠ VODMAT
PajekSara Valentina

Z

2007OŠ VODMAT
KelavaMaja

Z

2007OŠ VODMAT
RatošaRigler

Z

2007OŠ VODMAT
AbramSunčica

Z

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
CedilnikPolonca

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Antih BašičMia

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Majcen LazičNeja

Z

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZdravjeNika

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZmagajMiša

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
HaceIzabela

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
CerarAja

Z

2006OŠ DRAGOMELJ
BošnjakEva

Z

2006OŠ DRAGOMELJ
RangusNika

Z

2006OŠ DRAGOMELJ
GrisZoja

Z

2006OŠ DRAGOMELJ
TešarPija

Z

2007OŠ DRAGOMELJ
Poznik Brina

Z

2008OŠ KAŠELJ
AndrejekAna

Z

2006OŠ KAŠELJ
KošorokEnja

Z

2008OŠ KAŠELJ
SeferajHana

Z

2008OŠ KAŠELJ
RaduhaŽiva

Z

2006OŠ KAŠELJ
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
PrijolMartin

M

2005OŠ HINKA SMREKARJA
HatlakLuka

M

2004OŠ TRNOVO
BuckleyKevin

M

2005OŠ TRNOVO
LorenčičLuka

M

2003OŠ TRNOVO
LekšeAndraž

M

2004OŠ TRNOVO
TomaževičAndraž

M

2005OŠ VIČ
JanežičJaka

M

2005OŠ VIČ
MunihŽan Luka

M

2003OŠ VIČ
KastelicMatija

M

2005OŠ VIČ
MunihStaš

M

2005OŠ VIČ
LenassiJakob

M

2003OŠ VIČ
BudaŽiga

M

2004OŠ DRAGOMELJ
BošnjakMartin

M

2003OŠ DRAGOMELJ
VojnikovićTilen

M

2004OŠ DRAGOMELJ
CvarDomen

M

2003OŠ DRAGOMELJ
GrisMitja

M

2005OŠ DRAGOMELJ
Jelen VrbovšekVid

M

2004OŠ DRAGOMELJ
GradDavid

M

2005OŠ DRAGOMELJ
SpornNejc

M

2004OŠ DRAGOMELJ
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
MarušičPavlina

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
ŠkaličViviana

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
VeselVeronika

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
CurkZala

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
Terglav Nina

Z

2005OŠ HINKA SMREKARJA
KresalMaja

Z

2005OŠ KOSEZE
TumaNeža

Z

2004OŠ KOSEZE
KamburAjda

Z

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Ilič Lana

Z

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KamburZarja

Z

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PorentaPia

Z

2004OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Kopač PirnatMia

Z

2003OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JovanoskaValerija

Z

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
EmberšičTia

Z

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KozlevčarTina

Z

2005OŠ TRNOVO
Kobal NinkovičLarisa

Z

2005OŠ VODMAT
DebeljakPolona

Z

2005OŠ VODMAT
MislejAna

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MikelnLiza

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Antih BašičTia

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KajzerMarija

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
RozmanKristina

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZupanMija

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA


24.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave    

110

17.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave

84

3.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

140

21.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

142

20.12.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

104

17.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

163