Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
13.12.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave    

239


ARHIV:
21.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

269

14.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

239

24.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave    

110

17.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave

84

3.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

140

21.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

142

Prijavljene ekipe:
MNMDI - Najmlajši dečki
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ MAKSA PEČARJA
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 3
  - OŠ VODMAT
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ VODMAT
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ MAKSA PEČARJA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 3
MSDI - Starejši dečki
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VODMAT

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ZvenVir

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
JeličŽan

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
AlhadyJakob Zejn

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
PajekLuka Aljaž

M

2005OŠ VODMAT
FlisarJernej

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BozhinovskiDavid

M

2005OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MlakarMiha

M

2005OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
JerebNejc

M

2005OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZalaznikAnže

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŠkerbinaFilip

M

2006OŠ MAKSA PEČARJA
BohincJan

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
MalovičLuka

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
BreznikSamo

M

2006OŠ MAKSA PEČARJA
SeliškarJure

M

2006OŠ MAKSA PEČARJA
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PungerčičNika

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PlestenjakKlara

Z

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
VrviščarKiara

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
OrličRobin

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
KrkovičNaja

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
KovačMaša

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
UlaŠetina

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
SovdatUla

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
TurzaIva

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
LažetaLuna

Z

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
DebeljakPolona

Z

2005OŠ VODMAT
Kelava Maja

Z

2007OŠ VODMAT
PajekSara Valentina

Z

2007OŠ VODMAT
Kobal NinkovićLarisa

Z

2005OŠ VODMAT
TkalčecNika

Z

2005OŠ VODMAT
Kelava Dunja

Z

2006OŠ VODMAT
BlažičAna

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŠobaLoti

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Kos HlastanNeli

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
TepićAnastasija

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŽnidaršičUma

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
HurčakEma

Z

2005OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
OvijačPia

Z

2005OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
HawlinaAna Roza

Z

2005OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
JovandićManca

Z

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MehZarja

Z

2005OŠ MAKSA PEČARJA
PivkKlara

Z

2005OŠ MAKSA PEČARJA
RudelLucija

Z

2005OŠ MAKSA PEČARJA
Kramberger LikarŽiva

Z

2006OŠ MAKSA PEČARJA
Kramberger LikarBrina

Z

2005OŠ MAKSA PEČARJA
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ČučekMaurizio

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BodlajLuka

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GrašičTilen

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
HarojTimon

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
ŠtriceljJan

M

2003OŠ VODMAT
KostoskiNaum

M

2002OŠ VODMAT
IsteničMark

M

2002OŠ VODMAT
TkalčecMark

M

2002OŠ VODMAT
Šipoš MehleBlaž

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BratunLovro

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ŽeleznikMaks

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
BergantSamo

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
Pilič TurkMiha

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
KnapMatej

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
MehGabrijel

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
BodlajLiza

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Lucu DražovičAsa

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GorjupTea

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SršenSoča

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZvenHelena

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PerparŽiva

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
DolinarHana

Z

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
VovkTina

Z

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
Tramte KastelicEla

Z

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
ČargoEma

Z

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
LetnarAna

Z

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
StrehovecAna

Z

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
ŠarkanjHana

Z

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
VidovičTinkara

Z

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
MalovrhAna

Z

2003OŠ VODMAT
FurlanTija

Z

2002OŠ VODMAT
GregoričTjaša

Z

2003OŠ VODMAT
MikelnLiza

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MislejAna

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SotirovLana

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MagisterKarolina

Z

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KremžarVita

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KajzerMarija

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZupanMija

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MlakarTina

Z

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KajzerMartina

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
JerebManca

Z

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Zielhofer HorvatPaulina

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MarinkoKatja

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
KocijanŽiva

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA
SmrekarKarin

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA
Stres Ula

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
DimcEva

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA
JančevskiLisa

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA
KramarAna

Z

2002OŠ MAKSA PEČARJA
VintarMaša

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
ErjavecMaša

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
TegeltijaDavid

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MiklavžJan

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
OzmecMiha

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
JakaZorec

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
DemšarFilip Jakob

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
KlopčičUrh

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
MlakarSvit

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
KokotErazem

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
ZevnikMiha

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
KelavaGoran

M

2001OŠ VODMAT
Mavrič MrakFilip

M

2001OŠ VODMAT
HribarMaks

M

1999OŠ ZADOBROVA
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
KarnaukhovaKristina

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PorobičAlja

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
Vončina Nika

Z

2001OŠ VALENTINA VODNIKA
ČerneLana

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
KobeLea

Z

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
Miklavčič HavziuHana

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
FurlanKaja

Z

2000OŠ VODMAT
MlakarIza

Z

2001OŠ VODMAT
Puš TrevenInti

Z

2001OŠ VODMAT
NusdorferVita

Z

2001OŠ VODMAT
BergantAna

Z

1999OŠ BOŽIDARJA JAKCA


20.12.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

104

17.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

163