Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
21.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

269


ARHIV:
14.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

239

24.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave    

110

17.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave

84

Prijavljene ekipe:
MNMDI - Najmlajši dečki
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VODMAT
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VODMAT
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VODMAT
  - OŠ ZADOBROVA
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VODMAT
MSDI - Starejši dečki
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ VODMAT
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
MarušičMatej

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
VolovšekNikolaj

M

2007OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
RibičŽiga

M

2007OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
GospodaričGorazd

M

2008OŠ ZADOBROVA
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Del FabroEma

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PonižAlja

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PogačarDaša

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
VošnjakKiara

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MehLara

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
VelikonjaLara

Z

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BucajŠpela

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
OgorevcBrina Erna

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŠkerlLoti

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
MićićZoja

Z

2007OŠ NOVE JARŠE
MićićNikolina

Z

2007OŠ NOVE JARŠE
BaškovecAzra

Z

2007OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
RibičičEva

Z

2008OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
CrnjacPatrik

M

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MalkovAndrej

M

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Šipoš MehleBlaž

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BratunLovro

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
VolovšekTibor

M

2005OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
StarmanGal

M

2005OŠ ZADOBROVA
PrašničkiUrh

M

2004OŠ ZADOBROVA
JavorNik

M

2005OŠ ZADOBROVA
GračanJure

M

2005OŠ ZADOBROVA
MarkeljBlaž

M

2005OŠ ZADOBROVA
Jelen VrbovšekVid

M

2004OŠ DRAGOMELJ
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
CurkZala

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
ŠkatičViviana

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
MarušičPavlina

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
TerglavNina

Z

2005OŠ HINKA SMREKARJA
Giacomelli Nika

Z

2004OŠ NOVE JARŠE
MikelnEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Novak RaščanAlja

Z

2005OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
RibičičUla

Z

2005OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ŠkoberneNelly

Z

2005OŠ ZADOBROVA
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
GrašičTilen

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Simić Ivan

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
MlakarSvit

M

2001OŠ HINKA SMREKARJA
Haroj Timon

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
JeromenAndraž

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PlevčakBrina

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
Monell Šinkovec Anet

Z

2002OŠ FRANCETA BEVKA
DemšarEma Klara

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
ZadnikarŠpela

Z

2001OŠ HINKA SMREKARJA
PetermanZoja

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Peterman Ula

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
DolinarHana

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
ŠuštarAnja

Z

2001OŠ NOVE JARŠE
Žužek PercPia

Z

2001OŠ NOVE JARŠE
NusdorferVita

Z

2001OŠ VODMAT
NomsiChristine Evelina

Z

2001OŠ VODMAT
MislejAna

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MikelnLiza

Z

2003OŠ BOŽIDARJA JAKCA
OblakBrina

Z

2001OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
JakopinGitica

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Slapnik AnžurMateja

Z

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA


3.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

140

21.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

142

20.12.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

104

17.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

163