Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
21.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

269

Prijavljene ekipe:
MNMDI - Najmlajši dečki
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ DRAGOMELJ 2
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VIČ
  - OŠ VODMAT
  - OŠ VODMAT 2
MSDI - Starejši dečki
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VIČ
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ HINKA SMREKARJA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ TRNOVO
  - OŠ VIČ

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
HucmanAleksandar

M

2010OŠ HINKA SMREKARJA
AškercSergej

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
Stražišar Črt

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
VavpotičDomen

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
KališekUrban

M

2010OŠ TONETA ČUFARJA
MarušičMartin

M

2010OŠ TONETA ČUFARJA
BauerJure

M

2010OŠ VIČ
TubinAleksander

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
TrtnikJošt

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KusselJaka

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Čreslovnik Nejc

M

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Zalaznik Maj

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
DolničarGaber

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Luskovič Vid

M

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Farkaš Katja

M

2011OŠ DRAGOMELJ
PezdirLuka

M

2011OŠ DRAGOMELJ
HribarPeter

M

2011OŠ DRAGOMELJ
RobidaMark Demian

M

2011OŠ DRAGOMELJ
HovnikNatan

M

2011OŠ DRAGOMELJ
BankoMartin

M

2010OŠ DRAGOMELJ
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
LipnikTajda

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Mihelič SyedZoja

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GabrščekMiša

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MehZala

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KolleAdriana

Z

2010OŠ HINKA SMREKARJA
CasagrandeGloria

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CikotićLina

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BajrićAlina

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
StarmanTaja

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BotonjićIlvana

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PavlinZara

Z

2010OŠ TONETA ČUFARJA
PeganUla

Z

2012OŠ TONETA ČUFARJA
JavornikVida

Z

2011OŠ TONETA ČUFARJA
PokornVeronika

Z

2010OŠ TONETA ČUFARJA
ZupančičPika

Z

2010OŠ TONETA ČUFARJA
Kadunc SenegačnikKarla

Z

2010OŠ VIČ
Rotar GrmekBrina

Z

2012OŠ VIČ
MrakEva

Z

2010OŠ VIČ
KračmanUrša

Z

2010OŠ VIČ
LobodaPaula

Z

2010OŠ VIČ
ZajcTinkara

Z

2010OŠ VIČ
HočevarEva

Z

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KelencJona

Z

2010OŠ DRAGOMELJ
ŠaljaHana

Z

2012OŠ DRAGOMELJ
SojerLara

Z

2010OŠ DRAGOMELJ
VekićAlina

Z

2010OŠ DRAGOMELJ
DrenikAna

Z

2010OŠ DRAGOMELJ
BandeljKarla

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
BarličNika

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
ZajcTeja

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
PečanZala

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
SojerLaura

Z

2010OŠ DRAGOMELJ
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Winkler Vengust Lev

M

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BračičŽiga

M

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PetricMaj Blaž

M

2007OŠ FRANCETA BEVKA
SternadLovro

M

2009OŠ HINKA SMREKARJA
DovšakGašper

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
Bilčar Uhan Patrik

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
MarušičMatej

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
Topal Vladyslav

M

2008OŠ HINKA SMREKARJA
Šeliga Svit

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
ČamernikMatic

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
KirnGašper

M

2009OŠ POLJANE
PibernikNejc

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PirnatKlemen Mihael

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
TrdanTevž

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
VrličMatej Dominik

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
Ekmešič ZupetOskar

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
PavlinDavid

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
KomacRuben

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
Stražišar Vid

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
GodecNejc

M

2007OŠ TRNOVO
KastelicAleksander

M

2008OŠ TRNOVO
BrodnikErazem

M

2009OŠ VIČ
SarkičDin

M

2009OŠ VIČ
MencingerAndraž

M

2007OŠ VIČ
Koščak BučanVal

M

2009OŠ VIČ
KarićAden

M

2007OŠ VIČ
PetričBastian

M

2007OŠ VIČ
JavornikTobias

M

2007OŠ VIČ
PraznikGal

M

2007OŠ VIČ
KopačVid

M

2007OŠ VRHOVCI
GoričkiMatic

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MečavaMiloš

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZupanIjan

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ČreslovnikLan

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Knez Kirill

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZavršanLuka

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MečavaDanilo

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZalaznikAnže

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
PravstOskar

M

2007OŠ DRAGOMELJ
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
DebeljakZarja

Z

2007OŠ BEŽIGRAD
GuštinMaja Franka

Z

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MešićLeila

Z

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PogačarDaša

Z

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MehLara

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Winkler Vengust Ivana

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BeleHana

Z

2008OŠ FRANCETA BEVKA
PlanincZoja

Z

2008OŠ FRANCETA BEVKA
Božič MohorčičTara

Z

2009OŠ HINKA SMREKARJA
SejdinoskaLaura

Z

2008OŠ HINKA SMREKARJA
KhairutdinovaAlina

Z

2008OŠ HINKA SMREKARJA
EnikoVarja

Z

2009OŠ HINKA SMREKARJA
GartnerPia

Z

2009OŠ HINKA SMREKARJA
MarinšekLara

Z

2008OŠ KOSEZE
GregoričLuna

Z

2008OŠ KOSEZE
Tuma Špela

Z

2008OŠ KOSEZE
Smrekar BožičJelka

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KrižnarLili

Z

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Hrdlička BergeljEva

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DobrićTara

Z

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LahZarja

Z

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KiaraPrešeren

Z

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MalkovaAnna

Z

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
AmbrožZala

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Vidic GrumičNea

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KocjančičLucija

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
KostnapfelAna

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
HorvatVesna

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
PencaNike

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
BrenčičNiki

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
KremžarMaša

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
KarižErika

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
ZormanZarja

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
RavniharLučka

Z

2007OŠ TRNOVO
MahmutovičEla

Z

2007OŠ TRNOVO
MitrovičLara

Z

2007OŠ TRNOVO
Fridl JarcDora

Z

2007OŠ TRNOVO
Veger PolesAmalja

Z

2008OŠ TRNOVO
RupnikJerca

Z

2009OŠ VIČ
Rotar GrmekEma

Z

2009OŠ VIČ
PrijanovičVita

Z

2009OŠ VIČ
Chilima BudišinEma Satya

Z

2007OŠ VIČ
PrijanovičKatja

Z

2007OŠ VIČ
TepinaLuna Ela

Z

2008OŠ VIČ
PreinfalkVita

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MitevskaAnastasija

Z

2007OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ZmagajMiša

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Zdravje Nika

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
VidečnikVida

Z

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
CedilnikPolonca

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
GrudenZarja

Z

2007OŠ DRAGOMELJ
TešarPija

Z

2007OŠ DRAGOMELJ
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
BodlajLuka

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
JeličŽan

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZidarŽiga

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
HauptmanLovro

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MalneršičDavid

M

2004OŠ FRANCETA BEVKA
LebenBrin

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ĐorovićFilip

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CrnjacPatrik

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Marušič Jaro Svit

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BrajovićŽad

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KušterTim

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
RemecJaka

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
ŠepićAleksander

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
LevičarTim

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
KaroliLika

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
KrivecMatej

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
JovanovičJovan

M

2006OŠ TRNOVO
Lekše Andraž

M

2004OŠ TRNOVO
VeselkoČrt

M

2006OŠ TRNOVO
HatlakLuka

M

2004OŠ TRNOVO
JanežičJaka

M

2005OŠ VIČ
MunihStaš

M

2005OŠ VIČ
KoželjEnej

M

2006OŠ VIČ
LenassiMatic

M

2006OŠ VIČ
KastelicMatija

M

2005OŠ VIČ
KastelicToni

M

2006OŠ VIČ
Šipoš MehleBlaž

M

2004OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SpornNejc

M

2004OŠ DRAGOMELJ
VidJelen Vrbovšek

M

2004OŠ DRAGOMELJ
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
ŽižekTeja

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
GlumacNaja

Z

2006OŠ BEŽIGRAD
AvčinZoja

Z

2005OŠ BEŽIGRAD
KlemencEla

Z

2005OŠ BEŽIGRAD
VugaDaša

Z

2006OŠ BEŽIGRAD
Sršen Soča

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BodlajLiza

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PašLucija

Z

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
HartmanNiki Sara

Z

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SimšičLara

Z

2006OŠ HINKA SMREKARJA
MarušičPavlina

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
CurkZala

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
ŠkaličViviana

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
Djurica Daša

Z

2006OŠ HINKA SMREKARJA
VeselVeronika

Z

2004OŠ HINKA SMREKARJA
TumaNeža

Z

2004OŠ KOSEZE
Kresal Maja

Z

2005OŠ KOSEZE
KušarNika

Z

2006OŠ KOSEZE
Pavlin ZakovšekTia

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TrtnikZala

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BešlagaAda

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
EmberšičTia

Z

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DavidovićNina

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BernardičEva

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PorentaPia

Z

2004OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KamburAjda

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JovanoskaValerija

Z

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CasagrandeEleonora

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LestanIza

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
RemecEma

Z

2003OŠ TONETA ČUFARJA
KomacTara

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
SadekLora

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
BulcOlja

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
LogarVita

Z

2005OŠ TONETA ČUFARJA
Kačič HrvatinAna

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
HabjanTara

Z

2004OŠ TONETA ČUFARJA
CulibergŽiva

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
BlažinaLina

Z

2006OŠ TRNOVO
DedićIlma

Z

2006OŠ TRNOVO
Pestotnik StresLuna

Z

2006OŠ TRNOVO
BlažinaPia

Z

2006OŠ TRNOVO
KolominovaAnna

Z

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
ButalaAnja

Z

2006OŠ VIČ
Drobne Ela

Z

2006OŠ VIČ
PetričNika

Z

2006OŠ VIČ
OsredkarZala

Z

2006OŠ VIČ
DebeljakPolona

Z

2005OŠ VODMAT
Kobal Ninković Larisa

Z

2005OŠ VODMAT
TubinAna

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MikelnEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
AjkićLina

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Rozman Kristina

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KajzerMarija

Z

2004OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA



ARHIV:
14.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

239

24.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave    

110

17.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave

84

3.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

140

21.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

142

20.12.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

104

17.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

163