Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
21.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

269

14.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

239

24.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave    

110

17.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave

84

3.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

140

21.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

142

20.12.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

104

17.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

163

Prijavljene ekipe:
MNMDI - Najmlajši dečki
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ MAKSA PEČARJA 2
  - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
  - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA 2
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ KETTEJA IN MURNA
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
  - OŠ MIRANA JARCA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
MSDI - Starejši dečki
  - MLADINSKI DOM JARŠE
  - OŠ LIVADA
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ NOVE FUŽINE
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ MAKSA PEČARJA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
BistanAndraž

M

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŠafaričMatej

M

2002OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KosŽiga

M

2002OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KelavaGoran

M

2001OŠ VODMAT
KunčičAnže

M

2001OŠ LIVADA
KneževičNino

M

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŠkofKlemen

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SedeuJure

M

2001OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
LovrenčičLin

M

2001OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
CiuhaLeon

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
MatkoŽan

M

2002OŠ MAKSA PEČARJA
BergantSamo

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
ŽeleznikMaks

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
KrizmaničMaja

Z

2001OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SihurSara

Z

2003OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Ilič Neda

Z

2002OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PopovičTinkara

Z

2002OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Ganič Sofija

Z

2002OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KoširTia

Z

2003OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ŠtefančičKatarina

Z

2002OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PiškurJona

Z

2003OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
TasičMaja

Z

2002OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
MlakarIza

Z

2001OŠ VODMAT
RebrecLana

Z

2001OŠ VODMAT
RošUrša

Z

2001OŠ VODMAT
ČučnikBrina

Z

2001OŠ VODMAT
KremžarJuta

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
StankovičBrina

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KraljTia

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KremljakTia

Z

2001OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KramarAna

Z

2001OŠ MAKSA PEČARJA
VelepecTara

Z

2001OŠ MAKSA PEČARJA
PečnikLucija-lučka

Z

2001OŠ MAKSA PEČARJA
HrovatKatarina

Z

2001OŠ MAKSA PEČARJA
PopovičDajana

Z

2001OŠ MAKSA PEČARJA
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
MiklavžJan

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
OzmecMiha

M

2000OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZorcJaka

M

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
RakovecMatic

M

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
PečarRok

M

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
Štrancar Jure

M

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
RusJan

M

1998OŠ OSKAR KOVAČIČ
MalešičJaka

M

1998OŠ TRNOVO
AvsecŽiga

M

1998OŠ VODMAT
MargučGašper

M

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
GrudenMark

M

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KnificTim

M

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KajzerJanez

M

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
GradišekJurij

M

2000OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
GradišekJakob

M

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SešekMark

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
PergerNejc

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
RističMarko

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
PopovičRok

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
AhlinNejc

M

2000OŠ MAKSA PEČARJA
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
KornaukhovaKristina

Z

1999OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Perše Pia

Z

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
Gomilar ZickeroTija

Z

2000OŠ KETTEJA IN MURNA
Hočevar Katja

Z

1999OŠ KETTEJA IN MURNA
Hočevar Jana

Z

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
Gomilar ZickeroAlja

Z

1998OŠ KETTEJA IN MURNA
KraševecAnja

Z

2000OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BičekAjda

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
LazukičKatja

Z

1998OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Kogovšek Ajda

Z

1999OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PojeMaruša

Z

1998OŠ MIRANA JARCA
HoffmanLona

Z

1998OŠ MIRANA JARCA
Lovrič Tea

Z

1998OŠ MIRANA JARCA
OrešnikAna Marija

Z

1998OŠ MIRANA JARCA
Hribar Pia

Z

2000OŠ MIŠKA KRANJCA
ŽoržIzzabela

Z

2000OŠ MIŠKA KRANJCA
VodnikLina

Z

2000OŠ MIŠKA KRANJCA
HribarKarin

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
MalokuLina

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
Logar Anika

Z

2000OŠ MIŠKA KRANJCA
Giosento-ravnikarZala

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
Kolenc-ravnikarTaja

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
ČučnikTaja

Z

1998OŠ VODMAT
HabičMaša

Z

1998OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lampe KastelicLucija

Z

1999OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BergantAna

Z

1999OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PrelogSaša

Z

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
LukmanŽana

Z

2000OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KajzerMojca

Z

2000OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KneževičInes

Z

2000OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
HorvatJulija

Z

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
HladnikTija

Z

1998OŠ MAKSA PEČARJA
TopičŽiva

Z

1999OŠ MAKSA PEČARJA
PajsarLara

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
AvbeljNeža

Z

2000OŠ MAKSA PEČARJA
HarmelBrina

Z

1998OŠ MAKSA PEČARJA
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
GrbacJaka

M

1997OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PezdircMatjaž

M

1996OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GoršePatrik

M

1995OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KolmanNejc

M

1996OŠ KOLEZIJA
KlaričAnže

M

1996OŠ MIŠKA KRANJCA
StojanovičJan

M

1995OŠ NOVE FUŽINE
RusNejc

M

1997OŠ OSKAR KOVAČIČ
PleskovičLuka

M

1997OŠ PREŽIHOV VORANC
VadnjalUrban

M

1996OŠ PREŽIHOV VORANC
LeitgebAndrej

M

1996OŠ PREŽIHOV VORANC
Štular Matevž

M

1996OŠ PRULE
MlakarUrh

M

1997OŠ VODMAT
PetekPeter

M

1996WALDORFSKA ŠOLA
HabičDomen

M

1996OŠ BOŽIDARJA JAKCA
StojanovJure

M

1997OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
PopitNejc

M

1996OŠ MAKSA PEČARJA
KozamernikJan

M

1995OŠ MAKSA PEČARJA
ČernivecBlaž

M

1997OŠ MAKSA PEČARJA
BohincŽan

M

1997OŠ MAKSA PEČARJA
Rotar Vid

M

1995OŠ MAKSA PEČARJA
ŽeleznikMatic

M

1997OŠ MAKSA PEČARJA
SmrekarUrban

M

1997OŠ MAKSA PEČARJA
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
KunsteljŽiva

Z

1997OŠ KETTEJA IN MURNA
Palčič VilfanHana

Z

1997OŠ PREŽIHOV VORANC
PlaninšičMaja

Z

1997OŠ PREŽIHOV VORANC
AlifVita Živa

Z

1997OŠ PREŽIHOV VORANC
TurkTina

Z

1996OŠ PREŽIHOV VORANC
JakofčičNeža

Z

1995WALDORFSKA ŠOLA
NovakMonika

Z

1996OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BriceljAleša

Z

1996OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PečekNika

Z

1996OŠ VIŽMARJE - BROD
JordanValerija

Z

1995OŠ MAKSA PEČARJA
BergincBrigita

Z

1997OŠ MAKSA PEČARJA
TavčarPia

Z

1997OŠ MAKSA PEČARJA
RousNina

Z

1996OŠ MAKSA PEČARJA
ZoranZala

Z

1996OŠ MAKSA PEČARJA
KorentPetra

Z

1997OŠ MAKSA PEČARJA
MočnikKarin

Z

1997OŠ MAKSA PEČARJA