Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.12.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

239

Prijavljene ekipe:
MNMDI - Najmlajši dečki
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ DRAGOMELJ 2
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
MNMDE - Najmlajše deklice
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ DRAGOMELJ 2
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VODMAT
  - OŠ VODMAT 2
MMDI - Mlajši dečki
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA 2
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VODMAT
MMDE - Mlajše deklice
  - OŠ BOŽIDARJA JAKCA
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2
  - OŠ TONETA ČUFARJA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA 2
  - OŠ VODMAT
  - OŠ VODMAT 2
MSDI - Starejši dečki
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VODMAT
MSDE - Starejše deklice
  - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
  - OŠ DRAGOMELJ
  - OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA
  - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2
  - OŠ VALENTINA VODNIKA
  - OŠ VODMAT

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
ŽnidarecNimai

M

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PonjevićRiad

M

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ČučekLovro

M

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PrimcVitan

M

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SergejAškerc

M

2011OŠ TONETA ČUFARJA
VičarVid

M

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Čreslovnik Nejc

M

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
LuskovičVid

M

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NamjesnikJan

M

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Jenko Vitan

M

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
HovnikNatan

M

2011OŠ DRAGOMELJ
RobidaMark Demian

M

2011OŠ DRAGOMELJ
Drčič JandlLenart

M

2012OŠ DRAGOMELJ
BlažičKlemen

M

2012OŠ DRAGOMELJ
Habjan KacRožle

M

2012OŠ DRAGOMELJ
KraljMark

M

2012OŠ DRAGOMELJ
SpreitzerTom

M

2012OŠ DRAGOMELJ
LevstekBor

M

2012OŠ DRAGOMELJ
Mohar Max

M

2012OŠ DRAGOMELJ
PezdirLuka

M

2011OŠ DRAGOMELJ
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Škofic Natali

Z

2011OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
HribarJulija

Z

2011OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Matelič ContiNeja

Z

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MihailovićAlekseja

Z

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Smrekar BožičSofija

Z

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Kiki Štok

Z

2011OŠ TONETA ČUFARJA
JavornikVida

Z

2011OŠ TONETA ČUFARJA
ŠkrinjarValerija

Z

2011OŠ TONETA ČUFARJA
Pegan Ula

Z

2012OŠ TONETA ČUFARJA
PencaLana

Z

2012OŠ TONETA ČUFARJA
Ramčič GabrielTaja

Z

2011OŠ VODMAT
PetrovičTisa

Z

2011OŠ VODMAT
SovincAnja

Z

2011OŠ VODMAT
BastičEva

Z

2011OŠ VODMAT
VrhovnikLaura

Z

2011OŠ VODMAT
ČadežNika

Z

2011OŠ VODMAT
Trenchevska Ivana

Z

2011OŠ VODMAT
BelasNina

Z

2011OŠ VODMAT
GerbecŽiva

Z

2011OŠ VODMAT
BastičLana

Z

2011OŠ VODMAT
KukecIza

Z

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HočevarLana

Z

2011OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BekavacBrina

Z

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SokličAmelie

Z

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Kadak OcvirkKarolina

Z

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Žagar PodmenikMegi

Z

2011OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
PečanZala

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
PetrovičEva

Z

2012OŠ DRAGOMELJ
MandelcEma

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
RakunGabrijela

Z

2012OŠ DRAGOMELJ
SpreitzerLoti

Z

2012OŠ DRAGOMELJ
PetrašTia

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
KrmeljJerneja

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
FarkašKatja

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
BandeljKarla

Z

2011OŠ DRAGOMELJ
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
TotterErik

M

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
VerstovšekLeo

M

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
KosiVid

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
LapanjaMiha

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
Štupar ŠlebingerFilip

M

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BertonceljGašper

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PogačnikAžbe

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
GodinaMartin

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
StražišarVid

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
PirtovšekRok

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
VladovičTaj

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
SavićAlexei

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
OvsenikČrtomir

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
LogarMatic

M

2008OŠ VODMAT
Ambrožič Luka

M

2008OŠ VODMAT
IntiharBor

M

2008OŠ VODMAT
ŠvajgerAleksei

M

2008OŠ VODMAT
IntiharGaj

M

2008OŠ VODMAT
TubinAleksander

M

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Šahič KreslinJon

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SeferoskiArnel

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
GoričkiMatic

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KusselJaka

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Zalaznik Maj

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Knez Kirill

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
DolničarGaber

M

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KolbeTilen

M

2008OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MečavaDanilo

M

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
BankoMartin

M

2010OŠ DRAGOMELJ
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Winkler VengustIvana

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MehZala

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Mihelič SyedZoja

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GabrščikMiša

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MesićLejla

Z

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MehLara

Z

2008OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GuštinMaja Franka

Z

2009OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
LipnikTajda

Z

2010OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
RonchiEla

Z

2009OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ŠterbencAjda

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
HorvatJulija

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ŠavijaMilla

Z

2010OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Smrekar BožičJelka

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KastelicEva

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BotonjićIlvana

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CasagrandeGlorija

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BajrićAlina

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Hrdlička BergeljEva

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Vidic GrumićNea

Z

2008OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Prešern PlutKiara

Z

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LahZarja

Z

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CikotićLina

Z

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DobrićTara

Z

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KrivecNeža

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
KumpZoja

Z

2010OŠ TONETA ČUFARJA
JurmanBine

Z

2010OŠ TONETA ČUFARJA
Valič Izabela

Z

2010OŠ TONETA ČUFARJA
PavlinZara

Z

2010OŠ TONETA ČUFARJA
KostričIza Dora

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
NabergojMirjam

Z

2010OŠ TONETA ČUFARJA
SenicaIva

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
DirnbekŽiva

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
Kajzelj StremeckiIndia

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
Planinc ZakonjšekBrina

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
Ivanuš DemšarAdela

Z

2009OŠ VODMAT
TrevenAlja

Z

2008OŠ VODMAT
BrcarJerca

Z

2010OŠ VODMAT
TomplakMaja

Z

2010OŠ VODMAT
HusNeža

Z

2009OŠ VODMAT
ČadežBrina

Z

2010OŠ VODMAT
AmbrožičSara

Z

2009OŠ VODMAT
TomplakMaša

Z

2008OŠ VODMAT
ZagoranskiLinda

Z

2010OŠ VODMAT
Čertalič MusturTisa

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Čertalič MusturToja

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ŽabjekPetja Zoja

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PožunEma

Z

2008OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HočevarEva

Z

2010OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KolbeVita

Z

2010OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
TopićAnastasija

Z

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ČerimovičNadja

Z

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Babšek Zala

Z

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZmagajŽiva

Z

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
CafnikLenja

Z

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
DolinarTjaša

Z

2009OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SlakLina

Z

2009OŠ DRAGOMELJ
SpornJulija

Z

2009OŠ DRAGOMELJ
RobidaAleksija

Z

2009OŠ DRAGOMELJ
SpreitzerZoja

Z

2009OŠ DRAGOMELJ
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
MarušičJaro Svit

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CrnjacPatrik

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BrajovićŽad

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Đorović Filip

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LebenBrin

M

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠepićAleksander

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
LetićAmel

M

2007OŠ VODMAT
PlanincPeter

M

2007OŠ VODMAT
ŠumakVid

M

2005OŠ VODMAT
PajekLuka Aljaž

M

2005OŠ VODMAT
KopačVid

M

2007OŠ VRHOVCI
ZavršanLuka

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZalaznikAnže

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
MečavaMiloš

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZupanIjan

M

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
PravstOskar

M

2007OŠ DRAGOMELJ
SpornMaks

M

2007OŠ DRAGOMELJ
DrenikNejc

M

2007OŠ DRAGOMELJ
Jelen VrbovšekVid

M

2004OŠ DRAGOMELJ
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Pogačar Daša

Z

2007OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PungerčičNika

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŽnidaršičLara

Z

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
HartmanNiki Sara

Z

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
TrtnikZala

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KrižnarLili

Z

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MalkovaAnna

Z

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BernardičEva

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KamburAjda

Z

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
EmberšičTia

Z

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BešlagaAda

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Pavlin ZakovšekTia

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Bojić TepinaLana

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TajhmajsterElena

Z

2006OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CulibergŽiva

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
LogarVita

Z

2006OŠ TONETA ČUFARJA
DebeljakPolona

Z

2005OŠ VODMAT
KelavaMaja

Z

2007OŠ VODMAT
ŽurgaKaja

Z

2007OŠ VODMAT
Kobal NinkovičLarisa

Z

2005OŠ VODMAT
PajekSara Valentina

Z

2007OŠ VODMAT
Ratoša RiglerMia

Z

2007OŠ VODMAT
RepovšTaja

Z

2006OŠ VRHOVCI
ZavrškiAnja

Z

2007OŠ VRHOVCI
AjkićLina

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MikelnEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ZmagajMiša

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ZdravjeNika

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
CedilnikPolonca

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
RahneTinkara

Z

2007OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
DermastjaAna

Z

2007OŠ DRAGOMELJ
ŠakanovićNajda

Z

2007OŠ DRAGOMELJ
KosKlara

Z

2007OŠ DRAGOMELJ
TešarPija

Z

2007OŠ DRAGOMELJ



ARHIV:
21.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

269

14.12.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

239

24.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave    

110

17.12.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave

84

3.12.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

140

21.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

142

20.12.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

104

17.12.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v skokih z male prožne ponjave      

163