Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2. 02. 2024Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

29

24. 11. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

125


ARHIV:
12. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

20

3. 02. 2023Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

14

25. 11. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

83

13. 05. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

35

1. 04. 2022Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

16

7. 02. 2020Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

22

29. 11. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

105

10. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše  

56

1. 02. 2019Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

27

30. 11. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

100

11. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

39

2. 02. 2018Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

23

24. 11. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

63

19. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije  

82

3. 02. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše  

12

25. 11. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

121

13. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije

89

5. 02. 2016Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

22

27. 11. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

97

15. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

71

6. 02. 2015Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

25

28. 11. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

125

16. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

48

7. 02. 2014Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

21

7. 11. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

94

17. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

44

1. 02. 2013Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

20

30. 11. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

103

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KavčičDomen

M

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
BastarBart

M

2004OŠ MIŠKA KRANJCA
MarnJan

M

2004OŠ NOVE JARŠE
Podlipnik GiacomelliVid

M

2005OŠ NOVE JARŠE
TrplanFilip

M

2004OŠ POLJANE
Lisac Lev

M

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LambergarKal

M

2005OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HitiErik

M

2004OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KalanDomen

M

2005OŠ TRNOVO
Rotvejn PajičBlaž

M

2004OŠ TRNOVO
BrvarMiha

M

2004OŠ TRNOVO
Kardelj KresalAndraž

M

2005OŠ TRNOVO
KavčičJurij

M

2004OŠ TRNOVO
Degen Jakob

M

2004OŠ VALENTINA VODNIKA
PopovičDavid

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
KnapMatej

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
JančevskiFilip

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
BergantUrban

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
KogovšekBernard

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
JukanDenis

M

2005OŠ ZALOG
GrilŽiga

M

2005OŠ ZALOG
ČerneEvan Max

M

2005OŠ SOSTRO
TrampušMaks

M

2005OŠ SOSTRO
SitarMatic

M

2004OŠ SOSTRO
MelihenŽiga

M

2004OŠ SOSTRO
IlnikarMarcel

M

2004OŠ SOSTRO
RučigajGal

M

2004OŠ SOSTRO
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
TršanTia

Z

2004OŠ NOVE JARŠE
KozinZoja

Z

2004OŠ NOVE JARŠE
BajtAdriana

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
Gabrič BrunjičLunja

Z

2006OŠ ZALOG
ŽavcerEva

Z

2005OŠ ZALOG
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
SkrlepDomen Gal

M

2002OŠ DANILE KUMAR
RogeljaSvit

M

2002OŠ DANILE KUMAR
ŠelihMartin

M

2003OŠ MIŠKA KRANJCA
UnukJan

M

2002OŠ NOVE JARŠE
MarkošekMaj

M

2001OŠ NOVE JARŠE
De WolffMaarten

M

2002OŠ NOVE JARŠE
NalićErik

M

2002OŠ NOVE JARŠE
NuhanovićDenis

M

2003OŠ NOVE JARŠE
JarcNikita

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LisacRuben

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HitiTim

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PlesecKristijan

M

2001OŠ TONETA ČUFARJA
KeberŽiga

M

2001OŠ TONETA ČUFARJA
GrubarŽiga

M

2001OŠ TONETA ČUFARJA
ViharNatan Luka

M

2002OŠ TONETA ČUFARJA
OmahenNace

M

2003OŠ TRNOVO
KlipšteterAndraž

M

2002OŠ TRNOVO
TomažičMartin

M

2003OŠ TRNOVO
TomažinDavid Maj

M

2002OŠ TRNOVO
VahDenis

M

2003OŠ TRNOVO
KonciljaVid

M

2003OŠ TRNOVO
MusarKlemen

M

2002OŠ TRNOVO
MihevcMak

M

2003OŠ TRNOVO
PislakLuka

M

2003OŠ TRNOVO
Vončina Tobija

M

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
SkvarčAljaž

M

2001OŠ VALENTINA VODNIKA
Slapar Jan

M

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
Podržaj Lovro

M

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
Kristovski Kristjan

M

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
CercErazem

M

2002OŠ VIČ
PicigaAleksander

M

2001OŠ VIČ
BratkovičTeo

M

2002OŠ VODMAT
Makarovič VishajSimon

M

2001OŠ MAKSA PEČARJA
ParkeljNejc

M

2001OŠ MAKSA PEČARJA
PeljhanAljaž

M

2002OŠ MAKSA PEČARJA
BergantSamo

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
KnapJaša

M

2002OŠ MAKSA PEČARJA
KovačičMaks

M

2002OŠ MAKSA PEČARJA
ZaložnikGal S.

M

2003OŠ POLJE
BašičTim

M

2002OŠ ZALOG
Kocjančič ŽibertTimotej

M

2003OŠ ZALOG
BečičDenis

M

2003OŠ ZALOG
HočevarJure

M

2001OŠ SOSTRO
KavkaJošt

M

2001OŠ SOSTRO
Gašper Šeme

M

2002OŠ SOSTRO
Pestotnik Jože

M

2002OŠ SOSTRO
Košir Žiga

M

2003OŠ SOSTRO
Pistotnik Rok

M

2003OŠ SOSTRO
SkubicRok

M

2003OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
VidicTim

M

2002OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ŠimencBlaž

M

2001OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MaverMatej

M

2003OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Faganel Kaja

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
MikacNika

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
TisajPatricija

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
Podlipnik GiacomelliLana

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
Majstorovič Adrijana

Z

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
KlaraVidmar

Z

2002OŠ SOSTRO
InjaIlnikar

Z

2002OŠ SOSTRO
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
NovakovićJulian

M

1999OŠ NOVE JARŠE
DevjakAmadej

M

1998OŠ TONETA ČUFARJA
PangeršičTim

M

2000OŠ TRNOVO
PopovičDavid

M

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
BratkovičJakob

M

2000OŠ VODMAT
SamotorčanLeon

M

1999OŠ VRHOVCI
NovakUrban

M

1999OŠ VRHOVCI
VecVal

M

1999OŠ SOSTRO
MagerlŽan

M

1998OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
LožarIvan

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
UnukLaura

Z

1999OŠ NOVE JARŠE
KandićAnja

Z

1998OŠ NOVE JARŠE

3. 02. 2012Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

17

18. 11. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

80