Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
25.11.2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

83

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
KrajncAljaž Krištof

M

2015OŠ DANILE KUMAR
VykhodtsevIgnatii

M

2014OŠ DANILE KUMAR
MladenovičZmaj

M

2014OŠ DANILE KUMAR
KartashovNikita

M

2014OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Parshakov Gordii

M

2014OŠ PRULE
MarkovičTomaž

M

2014OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PodvršičTit

M

2014OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TodicAleksej

M

2014OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KvaternikJon

M

2014OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SkachkoAndrii

M

2014BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL LJ.
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Cvjetičanin BoljkaSvit

M

2013OŠ DANILE KUMAR
OvcharenkoIan

M

2012OŠ KOSEZE
ŠmigičKristan

M

2012OŠ KOSEZE
ZgonikMatic

M

2012OŠ KOSEZE
TavčarGal

M

2012OŠ KOSEZE
MalneršičLin

M

2012OŠ KOSEZE
GamsDavid

M

2012OŠ KOSEZE
KartashovMaksim

M

2012OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
MoldovanRobert

M

2012OŠ PREŽIHOV VORANC
MoharDominik

M

2011OŠ PRULE
Tomažin KošorokTadej

M

2013OŠ PRULE
GregorskiOskar

M

2011OŠ PRULE
KočevarMatevž

M

2011OŠ PRULE
MarkačLovro

M

2012OŠ PRULE
VirantKarin

M

2013OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Trobec PahorMark

M

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JanjićLeon

M

2011OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PavlinDavid

M

2011OŠ VIČ
KovačičJakob

M

2012OŠ VIČ
MajzeljVitan

M

2011OŠ ŠENTVID
BrusBlaž

M

2011OŠ ŠENTVID
Praprotnik ŠimuničIzak

M

2012OŠ ŠENTVID
RepekŽiga

M

2013OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KampušVid

M

2011OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
RepekBlaž

M

2011OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
BožičMia

Z

2011OŠ HINKA SMREKARJA
OvcharenkoEva

Z

2012OŠ KOSEZE
KocmutOlivija

Z

2013OŠ PREŽIHOV VORANC
NušaZega

Z

2013OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ČasarZala

Z

2013OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VirantKarin

Z

2013OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MazziniJulija

Z

2011OŠ VIČ
Auersperger Bandalo Neja

Z

2011OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Mavrel Marija Dominika

Z

2012OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
UdovčMartin

M

2007OŠ FRANCETA BEVKA
MušićFilip

M

2008OŠ FRANCETA BEVKA
ĐorđevićMateja

M

2008OŠ HINKA SMREKARJA
MihajlovićTheo

M

2009OŠ HINKA SMREKARJA
RakovićDavid

M

2010OŠ HINKA SMREKARJA
GostenčnikFilip

M

2010OŠ HINKA SMREKARJA
KiselevMaksim

M

2009OŠ HINKA SMREKARJA
KovačičNik

M

2009OŠ HINKA SMREKARJA
PrijolMarko

M

2009OŠ HINKA SMREKARJA
BurzićHarun

M

2010OŠ HINKA SMREKARJA
JemecVal

M

2008OŠ KOSEZE
SzilágyiOskar Adam

M

2008OŠ KOSEZE
PodobnikTaras

M

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
StarčičJernej

M

2009OŠ MIŠKA KRANJCA
CimpermanTeo

M

2008OŠ NOVE JARŠE
MarkošekBine

M

2008OŠ NOVE JARŠE
DespotovićPavle

M

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
BertoleJakob

M

2008OŠ PRULE
ČinkoleLan

M

2010OŠ PRULE
VeseličMaks

M

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
GlavačLeo

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JanjićMaksim

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ČergičMarko

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MihačičSimon

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PaučičPeter Jakov

M

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BergincAljaž

M

2009OŠ VIČ
Kuzmin MavricijMark

M

2008OŠ VIČ
Vodičar Miha

M

2010OŠ VIČ
MartinčičAleks

M

2010OŠ ŠENTVID
Praprotnik JuvančičTomi

M

2010OŠ ŠENTVID
DočinskiJan

M

2010OŠ ŠENTVID
DogšaTadej

M

2010OŠ ŠENTVID
MartinčičMaks

M

2010OŠ ŠENTVID
Sušnik Anže

M

2009OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
PonaViktoriia

Z

2007OŠ HINKA SMREKARJA
HribarMaja

Z

2008OŠ KOSEZE
PremkMargareta

Z

2008OŠ VIČ
KampušIva

Z

2010OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Špilak Liza

Z

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA


ARHIV:
13.5.2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

35

1.4.2022Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

16

7.2.2020Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

22

29.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

105

10.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše  

56

1.2.2019Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

27

30.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

100

11.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

39

2.2.2018Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

23

24.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

63

19.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije  

82

3.2.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše  

12

25.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

121

13.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije

89

5.2.2016Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

22

27.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

97

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

71

6.2.2015Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

25

28.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

125

16.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

48

7.2.2014Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

21

7.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

94

17.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

44

1.2.2013Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

20

30.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

103

3.2.2012Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

17

18.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

80