Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2. 02. 2024Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

29

24. 11. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

125


ARHIV:
12. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

20

3. 02. 2023Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

14

25. 11. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

83

13. 05. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

35

1. 04. 2022Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

16

7. 02. 2020Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

22

29. 11. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

105

10. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše  

56

1. 02. 2019Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

27

30. 11. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

100

11. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

39

2. 02. 2018Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

23

24. 11. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

63

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
LavrincNik

M

2009OŠ NOVE JARŠE
NovakVid

M

2010OŠ NOVE JARŠE
DespotovičPavle

M

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
Omladič KlanjščekFilip

M

2009OŠ PREŽIHOV VORANC
BabnikAleksander

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
GlavačLeo

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JanjićMaksim

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ZajcJošt

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BobičJaka

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HojsVal

M

2010OŠ SPODNJA ŠIŠKA
FerencMartin

M

2009OŠ POLJE
AndrejGrmek

M

2009OŠ POLJE
ZoričMatic

M

2009OŠ POLJE
GrajzerŽan

M

2009OŠ KAŠELJ
SeverAnže

M

2010OŠ KAŠELJ
KočarEnej Jošt

M

2009OŠ KAŠELJ
BotonjićTaib

M

2010OŠ KAŠELJ
RozinaNik

M

2009OŠ KAŠELJ
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
LapanjeAneja

Z

2009OŠ NOVE JARŠE
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
HubertIvan

M

2006OŠ DANILE KUMAR
GolobGal

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
MarkošekBine

M

2008OŠ NOVE JARŠE
HrnčićAnan

M

2008OŠ NOVE JARŠE
KrumMatevž

M

2008OŠ NOVE JARŠE
NovakLan

M

2008OŠ NOVE JARŠE
CimpermanTeo

M

2008OŠ NOVE JARŠE
KolakVid

M

2007OŠ NOVE JARŠE
PetrušičLuka

M

2008OŠ NOVE JARŠE
PremkSimon

M

2006OŠ POLJANE
BlažičŽiga Svit

M

2007OŠ TRNOVO
DornikPrimož

M

2007OŠ TRNOVO
KrisskoyMark

M

2008OŠ TRNOVO
JeršičAleks

M

2006OŠ VIČ
ĐokićPavle

M

2008OŠ VODMAT
JevšenakMihael

M

2006OŠ MAKSA PEČARJA
AvguštinBoštjan

M

2007OŠ MAKSA PEČARJA
C. MerčunLem

M

2008OŠ MAKSA PEČARJA
Hočevar DraškovičFilip

M

2007OŠ MAKSA PEČARJA
ZupančičPatrik

M

2008OŠ ZALOG
PovirkJuš

M

2008OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ZidarJernej

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Geč Mravlje Janez

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
TimotejBlaž

M

2008OŠ KAŠELJ
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
LapanjeAjda

Z

2007OŠ NOVE JARŠE
HalilovićElma

Z

2006OŠ NOVE JARŠE
MiheličVesna

Z

2006OŠ NOVE JARŠE
HorvatAna

Z

2008OŠ NOVE JARŠE
DjekićSara

Z

2008OŠ VIDE PREGARC
GuidTaja

Z

2008OŠ MAKSA PEČARJA
FerencTinka

Z

2006OŠ POLJE
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
MarnJan

M

2004OŠ NOVE JARŠE
VahDenis

M

2003OŠ TRNOVO
TavčarJaka

M

2005OŠ VIČ
KnapMatej

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
Bola UjčičNace

M

2005OŠ MAKSA PEČARJA
PoljakDeni

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
Marinšek Filip

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MušičTomaž

M

2004OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SušnikAmbrož

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SušnikMatevž

M

2005OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
TisajPatricija

Z

2003OŠ NOVE JARŠE
LavtarNatalija

Z

2005OŠ NOVE JARŠE
MazziniKatarina

Z

2003OŠ VIČ

19. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije  

82

3. 02. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše  

12

25. 11. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

121

13. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije

89

5. 02. 2016Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

22

27. 11. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

97

15. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

71

6. 02. 2015Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

25

28. 11. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

125

16. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

48

7. 02. 2014Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

21

7. 11. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

94

17. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

44

1. 02. 2013Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

20

30. 11. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

103

3. 02. 2012Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

17

18. 11. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

80