Prijavi se

Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2. 02. 2024Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

29

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Kampuš Iva, Auersperger Bandalo Neja, Mavrel Marija Dominika, X Y
 - OŠ KOSEZEOvcharenko Eva, Pipp Eva, Štampfl Neža, Rezerva Rezerva
 - OŠ KOSEZEUrankar Zoja, Kranjec Iris, Babič Mina, Rezerva Rezerva
 - OŠ NOVE JARŠEPopovič Nikolina, Mitrovič Mia, Pogačar  Patricia, Rezerva Rezerva
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČAČasar Zala, Virant Karin, Zega Nuša,  
 - OŠ VRHOVCIVerhovec Lena, Savic Mia, Hribar Nana, Levnajic Lana
Moški:
 - OŠ DANILE KUMARKonda Neo Aleksander, Juršič Marcel, Cvjetičanin Boljka Svit, Križanec Patrick
 - OŠ HINKA SMREKARJAGritsenko Gleb, Mihajlović Theo, Raković David, Gogić Srđan
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Repek Žiga, Gašparič Jan, Čič Jakob, Auersperger Bandalo Nace
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Kampuš Vid, Repek Blaž, Gasparič Rok, Žiher Peter
 - OŠ KAŠELJJelševar Aleksander, Zofič Nik, Škafar Leon, Kosmač Maks
 - OŠ KOSEZEOvcharenko Iian, Demšar David, Bezeljak Knafelc Luka, Pušnik Gašper
 - OŠ KOSEZEKodrun Erazem, Malneršič Lin, Žerjal Matic, Fink Ružič Maks
 - OŠ KOSEZETavčar Gal, Gams David, Čeprnja Stefan, Stariha Tim
 - OŠ KOSEZEFilipič Luka, Križanič Žiga, Szilagy Oskar, Jelenič Jalen
 - OŠ KOSEZEStojmenovič Nikolaj, Kokalj Gal, Miodragovič Andria, Stojmenovič Aleksej
 - OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČAKartashov Nikita, Verbič Jan, Tomšič Kris, Mlakar Bine
 - OŠ MIŠKA KRANJCASkale Neža, Starčič Jernej, Podobnik Taras, Radić Danilo
 - OŠ MIŠKA KRANJCA 2Pečnik Zadel Maj, Lemajič Anže, Zagode Mark, Pavasović Filip
 - OŠ NOVE JARŠESterbod Čop Gaber, Sterbod Čop Oskar, Lavtar Valentin, Posavec  Gregor
 - OŠ PREŽIHOV VORANCDespotovič Pavle, Omladič Klanjšček Filip, Infihar Dolinar Gal, Gorše Gabrijel Carlos
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČAVeselič Maks, Glavač Leo, Keserovič Danel, Trobec Pahor Mark
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2Novak Naj, Podvršič Tit, Markovič Tomaž, Mladenović Aleksej
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 3Todić Aleksej, Kvaternik Jon, Bečaj Tim, Plut Čavič Oskar
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 4Mihačič Simon, Nežmah Matevž, Lajovic Natan, Almaš Tin
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 5Simić Andreas, Janjić Leon, Čergič Marko, Janjić Maksim
 - OŠ VIČVodičar Miha, Berginc Aljaž, Paulin David, Bulbino Gabrijel
 - OŠ VIČRupnik Adam, Taljan Anej, Rupnik Marko, Šoštarič Maks
 - OŠ VRHOVCIZalaznik Lovro, Benedik Feliks, Zorman Oto, Cergan Jens

24. 11. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

125


ARHIV:
12. 05. 2023Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

20

3. 02. 2023Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

14

25. 11. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

83

13. 05. 2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

35

1. 04. 2022Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

16

7. 02. 2020Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

22

29. 11. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

105

10. 05. 2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše  

56

1. 02. 2019Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

27

30. 11. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

100

11. 05. 2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

39

2. 02. 2018Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

23

24. 11. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

63

19. 05. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije  

82

3. 02. 2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše  

12

25. 11. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

121

13. 05. 2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije

89

5. 02. 2016Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

22

27. 11. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

97

15. 05. 2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

71

6. 02. 2015Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

25

28. 11. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

125

16. 05. 2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

48

7. 02. 2014Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

21

7. 11. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

94

17. 05. 2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

44

1. 02. 2013Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

20

30. 11. 2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

103

3. 02. 2012Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

17

18. 11. 2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

80