Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ŠAH

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.2.2020Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

22

29.11.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

105

Prijavljeni tekmovalci:
MNMDI - Najmlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
GrkIvan

M

2013OŠ LEDINA
RuparVid

M

2013OŠ LEDINA
GavrilovTao Aydin

M

2011OŠ MIRANA JARCA
BogadiTine

M

2011OŠ MIRANA JARCA
Bahlen DogbatseyEtsey Taras

M

2011OŠ NOVE JARŠE
SiladiStipe

M

2011OŠ NOVE JARŠE
HalilovićEldin

M

2011OŠ NOVE JARŠE
HadžovićLeon

M

2011OŠ NOVE JARŠE
OmahenTibor

M

2011OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KampušVid

M

2011OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
DivjakAljaž

M

2011OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MNMDE - Najmlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
DvojmočFreja Katarina

Z

2012OŠ LEDINA
PetrušičŠpela

Z

2011OŠ NOVE JARŠE
SrakaLora

Z

2011OŠ VIČ
Auersperger BandaloNeja

Z

2011OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MMDI - Mlajši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
IvanecJanoš

M

2008OŠ BIČEVJE
FilippovskyNikita

M

2008OŠ BIČEVJE
ŠolmajerVito

M

2010OŠ KOLEZIJA
BursačMarko

M

2010OŠ KOLEZIJA
LavrenčičMatic

M

2008OŠ KOLEZIJA
ŠefmanBor

M

2010OŠ KOLEZIJA
JeleničJalen

M

2008OŠ KOSEZE
MiklavčičSamo

M

2008OŠ KOSEZE
RiglerMarko

M

2008OŠ KOSEZE
TavčarGal

M

2008OŠ KOSEZE
PetrušičLuka

M

2008OŠ NOVE JARŠE
MarkošekBine

M

2008OŠ NOVE JARŠE
StanišičAleksander

M

2010OŠ NOVE JARŠE
CimpermanTeo

M

2008OŠ NOVE JARŠE
DespotovičPavle

M

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
PrevcUrban

M

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
DolinarGal

M

2010OŠ PREŽIHOV VORANC
BertoleJakob

M

2008OŠ PRULE
GlavačLeo

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Veselič Maks

M

2010OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ZajcJošt

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MihačičSimon

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KeserovićDanel

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ZalokarNejc

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JanjićMaksim

M

2009OŠ RIHARDA JAKOPIČA
GuzejSamuel

M

2010OŠ SPODNJA ŠIŠKA
CherkasovArtem

M

2009OŠ VIČ
VodičarMiha

M

2010OŠ VIČ
BergincAljaž

M

2009OŠ VIČ
MarinčPrimož

M

2008OŠ VRHOVCI
MastenAleksander

M

2008OŠ VRHOVCI
MarinčPrimož

M

2008OŠ VRHOVCI
BeganovičAjdin

M

2008OŠ VIDE PREGARC
C. MerčunLem

M

2008OŠ MAKSA PEČARJA
ArhLovro

M

2009OŠ MAKSA PEČARJA
ArhLovro

M

2010OŠ MAKSA PEČARJA
C. MerčunLem

M

2009OŠ MAKSA PEČARJA
HojnikAnže

M

2008OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
HojnikAnej

M

2010OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
HudoklinMatic

M

2010OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
SušnikAnže

M

2009OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ProšekAndrej

M

2010OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MiklavčičŠtefan

M

2009OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Geč MravljeJanez

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MMDE - Mlajše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
IvanecSava

Z

2010OŠ BIČEVJE
ŠtrukeljEma

Z

2008OŠ KOSEZE
BabičPika

Z

2008OŠ KOSEZE
ZajcVeronika

Z

2008OŠ KOSEZE
HribarMaja

Z

2008OŠ KOSEZE
MarnEvelina

Z

2010OŠ NOVE JARŠE
MaksimovićEva

Z

2010OŠ NOVE JARŠE
JelencTaja

Z

2010OŠ VIDE PREGARC
GuidTaja

Z

2009OŠ MAKSA PEČARJA
NikoličNataša

Z

2009OŠ MAKSA PEČARJA
GuidTaja

Z

2008OŠ MAKSA PEČARJA
NikolićNataša

Z

2010OŠ MAKSA PEČARJA
KampušIva

Z

2010OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ŠpilakLiza

Z

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MSDI - Starejši dečki
PriimekImeSpolLRŠola
BačnikNik

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
JanežičVall

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
PrijolMartin

M

2005OŠ HINKA SMREKARJA
BećićAldijan

M

2005OŠ HINKA SMREKARJA
DernovščekJakob

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
LjubijankićFaris

M

2005OŠ HINKA SMREKARJA
GolobGal

M

2007OŠ HINKA SMREKARJA
AbramovičGaj

M

2004OŠ KOSEZE
SimičArtur

M

2007OŠ KOSEZE
GregoričVal

M

2007OŠ KOSEZE
Furlan NeradJaka

M

2006OŠ KOSEZE
MihajlovskiAleks

M

2007OŠ KOSEZE
DornikPrimož

M

2007OŠ PRULE
DragićNando

M

2007OŠ PRULE
IstiničOrson

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
Grošelj Adrian

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
Žitnik Aleksander

M

2005OŠ TONETA ČUFARJA
Hvala Tibor

M

2007OŠ VALENTINA VODNIKA
Čačkov Marko

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
Žalar VodopivecVal

M

2005OŠ VALENTINA VODNIKA
StareVid

M

2005OŠ VIDE PREGARC
FlisarMartin Alojz

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
FlisarMartin Alojz

M

2007OŠ MAKSA PEČARJA
BajcVal

M

2006OŠ SOSTRO
ZidarJernej

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KolešaChristian Bado

M

2007OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
RusBlaž

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Olenik ČampaRudi

M

2007OŠ Montessori
MSDE - Starejše deklice
PriimekImeSpolLRŠola
Miljanović Tijana

Z

2006OŠ KOSEZE
MiheličVesna

Z

2006OŠ NOVE JARŠE
HalilovićElma

Z

2006OŠ NOVE JARŠE
LapanjeAjda

Z

2007OŠ NOVE JARŠE


ARHIV:
10.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše  

56

1.2.2019Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

27

30.11.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

100

11.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

39

2.2.2018Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

23

24.11.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

63

19.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije  

82

3.2.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše  

12

25.11.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

121

13.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije

89

5.2.2016Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu  

22

27.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše

97

15.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

71

6.2.2015Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

25

28.11.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

125

16.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

48

7.2.2014Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

21

7.11.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za starejše in mlajše    

94

17.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu za najmlajše kategorije    

44

1.2.2013Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

20

30.11.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

103

3.2.2012Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

17

18.11.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v šahu    

80