Prijavi se
Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
KROS
Datum
Naziv
Št. prijav
skupaj
11. 04. 2024
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
34
12. 10. 2023
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
13
ARHIV:
18. 04. 2023
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
12. 10. 2022
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
0
20. 04. 2022
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
42
16. 10. 2019
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
52
10. 04. 2019
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
17. 10. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
0
18. 04. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
17. 10. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
101
18. 04. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
80
19. 10. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
52
14. 04. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
11. 11. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
101
15. 04. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
6
15. 10. 2014
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
109
16. 04. 2014
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
161
Prijavljeni tekmovalci:
EM - Enotna kategorija - dečki
Št. kartončkov
Šola
Jean
OŠ PRULE
Alen
OŠ PRULE
Rok
OŠ PRULE
Miha
OŠ PRULE
Jaka
OŠ PRULE
Mitja
OŠ PRULE
Tian
OŠ PRULE
Leon
OŠ PRULE
Julij Aleksander
OŠ PRULE
Nejc
OŠ PRULE
Adriano
OŠ PRULE
Žiga
OŠ PRULE
Tim Timotej
OŠ PRULE
Vito
OŠ PRULE
Mark
OŠ PRULE
Žan
OŠ PRULE
Maks
OŠ PRULE
Julijan Mark
OŠ PRULE
Din
OŠ PRULE
Januz
OŠ PRULE
Juš
OŠ PRULE
Mark Lucij
OŠ PRULE
Gašper
OŠ PRULE
Elias
OŠ PRULE
Gaber
OŠ SAVSKO NASELJE
Jan
OŠ SAVSKO NASELJE
Klemen
OŠ SAVSKO NASELJE
Anes
OŠ SAVSKO NASELJE
Primož
OŠ SAVSKO NASELJE
Luka
OŠ SAVSKO NASELJE
Nik
OŠ SAVSKO NASELJE
Lars
OŠ SAVSKO NASELJE
Adam
OŠ SAVSKO NASELJE
Dino
OŠ SAVSKO NASELJE
Tibor
OŠ SAVSKO NASELJE
Tilen
OŠ SAVSKO NASELJE
Andraž
OŠ SAVSKO NASELJE
Miha
OŠ SAVSKO NASELJE
Filip
OŠ SAVSKO NASELJE
Armin
OŠ SAVSKO NASELJE
Inas
OŠ SAVSKO NASELJE
Erik
OŠ SAVSKO NASELJE
Nenad Luka
OŠ SAVSKO NASELJE
Mark
OŠ SAVSKO NASELJE
David
OŠ TRNOVO
Anže
OŠ TRNOVO
Jurij
OŠ TRNOVO
Luka
OŠ TRNOVO
Jakob
OŠ TRNOVO
Jan
OŠ VIČ
Jan
OŠ VIČ
Mitja
OŠ VIČ
Matic
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Alen
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Dino
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Uroš
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Tim
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Vid
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Nikola
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Vid
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Benjamin
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Vid
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Alexander
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Leonardo
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Danijel
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Žiga
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Jan
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Jure
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Nadin
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Urh
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Domen
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Danijel
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Robert
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Matevž
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Žan
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Simon
OŠ ZALOG
Jurij
OŠ ZALOG
Mario
OŠ ZALOG
Kristjan
OŠ ZALOG
Alen
OŠ ZALOG
David
OŠ ZALOG
Andraž
OŠ ZALOG
Sead
OŠ ZALOG
Adis
OŠ ZALOG
Luka
OŠ ZALOG
Jan
OŠ ZALOG
Žan
OŠ ZALOG
EZ - Enotna kategorija - deklice
Št. kartončkov
Šola
Rosa
OŠ PRULE
Lucija
OŠ PRULE
Ela
OŠ PRULE
Stella
OŠ PRULE
Nataša
OŠ PRULE
Vita
OŠ PRULE
Nika
OŠ PRULE
Tanja
OŠ PRULE
Lara
OŠ PRULE
Gaja
OŠ PRULE
Anastazija
OŠ PRULE
Kim
OŠ PRULE
Milena
OŠ PRULE
Eva
OŠ PRULE
Tina
OŠ PRULE
Kama
OŠ PRULE
Jana
OŠ PRULE
Sara
OŠ PRULE
Veronika
OŠ PRULE
Ana
OŠ PRULE
Karolina
OŠ PRULE
Karolina
OŠ PRULE
Maša
OŠ PRULE
Zala
OŠ PRULE
Meta
OŠ SAVSKO NASELJE
Tia
OŠ SAVSKO NASELJE
Aurora
OŠ SAVSKO NASELJE
Lina
OŠ SAVSKO NASELJE
Kiara
OŠ SAVSKO NASELJE
Nina
OŠ SAVSKO NASELJE
Ira
OŠ SAVSKO NASELJE
Lucija Neja
OŠ SAVSKO NASELJE
Iris
OŠ SAVSKO NASELJE
Meta
OŠ SAVSKO NASELJE
Eva
OŠ SAVSKO NASELJE
Lara
OŠ SAVSKO NASELJE
Iris
OŠ SAVSKO NASELJE
Lara
OŠ SAVSKO NASELJE
Ariana
OŠ SAVSKO NASELJE
Patricija
OŠ SAVSKO NASELJE
Katarina
OŠ SAVSKO NASELJE
Lina
OŠ SAVSKO NASELJE
Uma
OŠ SAVSKO NASELJE
Mina
OŠ SAVSKO NASELJE
Lucija
OŠ SAVSKO NASELJE
Katarina
OŠ SAVSKO NASELJE
Nadja
OŠ SAVSKO NASELJE
Brina
OŠ TRNOVO
Inja
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Zala
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Karin
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Klara
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Leja
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Kaja
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Serena
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Erika
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Maja
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lea
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lea
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Melisa
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Kaja
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Larisa
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Liza
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Aša
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Sara
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lara
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Neža
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lia
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Taja
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Ema
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Eva
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Ema
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Neja
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Lara
OŠ BOŽIDARJA JAKCA
16. 10. 2013
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
120
16. 04. 2013
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
9. 10. 2012
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
96
19. 04. 2012
Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu
1
6. 10. 2011
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
103
19. 04. 2011
Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu
5
7. 10. 2010
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
212
21. 04. 2010
Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu
190
6. 10. 2009
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
878