Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KROS

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
20.4.2022Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

42

Prijavljeni tekmovalci:
EM - Enotna kategorija - dečki
PriimekImeSpolLRŠola
Bežigrad

M

2006OŠ BEŽIGRAD
Danile Kumar

M

2006OŠ DANILE KUMAR
Franceta Bevka

M

2006OŠ FRANCETA BEVKA
Hinka Smrekarja

M

2006OŠ HINKA SMREKARJA
Jožeta Moškriča

M

2006OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Karla Destovnika - Kajuha

M

2008OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Kolezija

M

2007OŠ KOLEZIJA
Ledina

M

2006OŠ LEDINA
Majde Vrhovnik

M

2006OŠ MAJDE VRHOVNIK
Martina Krpana

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
Milana Šuštaršiča

M

2006OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Mirana Jarca

M

2006OŠ MIRANA JARCA
Miška Kranjca

M

2006OŠ MIŠKA KRANJCA
Nove Fužine

M

2006OŠ NOVE FUŽINE
Oskarja Kovačiča

M

2011OŠ OSKAR KOVAČIČ
Poljane

M

2006OŠ POLJANE
Prežihovega Voranca

M

2006OŠ PREŽIHOV VORANC
Prule

M

2006OŠ PRULE
Riharda Jakopiča

M

2007OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Savsko Naselje

M

2006OŠ SAVSKO NASELJE
Spodnja Šiška

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Toneta Čufarja

M

2006OŠ TONETA ČUFARJA
Trnovo

M

2006OŠ TRNOVO
Valentina Vodnika

M

2006OŠ VALENTINA VODNIKA
Vič

M

2006OŠ VIČ
Vodmat

M

2006OŠ VODMAT
Vrhovci

M

2006OŠ VRHOVCI
Vide Pregarc

M

2007OŠ VIDE PREGARC
Livada

M

2006OŠ LIVADA
Dravlje

M

2007OŠ DRAVLJE
Franca Rozmana Staneta

M

2006OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Šentvid

M

2006OŠ ŠENTVID
Vižmarje Brod

M

2006OŠ VIŽMARJE - BROD
Šmartno Pod Š. G.

M

2006OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
N. H. Maksa Pečarja

M

2006OŠ MAKSA PEČARJA
Polje

M

2007OŠ POLJE
Zadobrova

M

2006OŠ ZADOBROVA
Zalog

M

2006OŠ ZALOG
Sostro

M

2006OŠ SOSTRO
Janka Modra

M

2006OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Alojzija Šuštarja

M

2006OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Kašelj

M

2006OŠ KAŠELJ


ARHIV:
16.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

52

10.4.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

17.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

0

18.4.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

17.10.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

101

18.4.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

80

19.10.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu

52

14.4.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu

0

11.11.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu

101

15.4.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

6

15.10.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

109

16.4.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

161

16.10.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

120

16.4.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu  

0

9.10.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

96

19.4.2012Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

1

6.10.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

103

19.4.2011Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

5

7.10.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

212

21.4.2010Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu  

190

6.10.2009Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu  

878