Prijavi se
Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
KROS
Datum
Naziv
Št. prijav
skupaj
12. 10. 2023
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
13
ARHIV:
18. 04. 2023
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
12. 10. 2022
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
0
20. 04. 2022
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
42
16. 10. 2019
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
52
10. 04. 2019
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
17. 10. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
0
18. 04. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
17. 10. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
101
Prijavljeni tekmovalci:
EM - Enotna kategorija - dečki
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Sušnik
Aaron Kalist
M
2010
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Kunić
Stefan
M
2011
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Mramor
Klemen
M
2011
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Ložar
Jošt
M
2010
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Prešeren
Martin
M
2010
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Premoša
Rok
M
2010
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Robnik
Domen
M
2009
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
David
Jokić
M
2009
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Grm
Lovro
M
2009
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Begić
Din
M
2010
OŠ PRULE
Valant
Tevž
M
2009
OŠ PRULE
Jurečič
Nik
M
2006
OŠ PRULE
Gumilar
Teodor Tar
M
2006
OŠ PRULE
Miklavc
Manu Emanuel
M
2010
OŠ PRULE
Bratina
Jakob Aljaž
M
2009
OŠ PRULE
Testen
Martin
M
2011
OŠ PRULE
Sačer
Leon
M
2003
OŠ PRULE
Stare
Jaka
M
2005
OŠ PRULE
Šercer
Žak
M
2011
OŠ PRULE
Rizvić
Adriano
M
2006
OŠ PRULE
Štaba
Timon
M
2011
OŠ PRULE
Kranjc
Luka
M
2003
OŠ PRULE
Kališnik
Enej
M
2010
OŠ PRULE
Tomšič
Dan Andrej
M
2003
OŠ PRULE
Mustafić
Mahir
M
2005
OŠ PRULE
Begić
Erin
M
2007
OŠ PRULE
Bratina
Gašper
M
2007
OŠ PRULE
Slapšak
Mark Lucij
M
2007
OŠ PRULE
Cocej Minatti
Taj
M
2009
OŠ PRULE
Aljić
Mustafa
M
2008
OŠ PRULE
Šneberger
Klemen
M
2004
OŠ PRULE
Gorjanc
Timotej
M
2004
OŠ PRULE
Avdić
Marko
M
2004
OŠ PRULE
Grabnar Kovše
Vid
M
2005
OŠ PRULE
Žagar
Jaka
M
2008
OŠ PRULE
Sopko
Stefan
M
2008
OŠ PRULE
Tomšič
Dan Andrej
M
2003
OŠ PRULE
Lipoglavšek
Žan
M
2004
OŠ VIČ
Lakić
Tijan
M
2006
OŠ VIČ
Lenassi
Jakob
M
2003
OŠ VIČ
Begeš Šumi
Mai Matija
M
2003
OŠ VIČ
Lečnik Spaić
Domen
M
2003
OŠ VIČ
Kračman
Jaka
M
2004
OŠ VIČ
Jeršin Tomassini
Sandro
M
2004
OŠ VIČ
Sraka
Lan
M
2005
OŠ VIČ
Jovanović
Boris
M
2005
OŠ VIČ
Mikuž
Bor
M
2006
OŠ VIČ
Borzzata
Samo
M
2006
OŠ VIČ
Rotar
Grega
M
2006
WALDORFSKA ŠOLA
EZ - Enotna kategorija - deklice
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Tusić Fabijanić
Maša
Z
2010
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Abramovič
Zala
Z
2009
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Bassin
Taja
Z
2009
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Krt
Naja
Z
2009
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Jerman Babnik
Mija
Z
2010
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Madunić
Gabrijela
Z
2010
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Keber
Lili
Z
2011
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Fabčič
Ariana
Z
2011
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Modic
Nuša
Z
2011
OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Pogačnik
Alja
Z
2007
OŠ PRULE
Dirnbek
Lucija
Z
2007
OŠ PRULE
Sbrizaj
Tina
Z
2007
OŠ PRULE
Doknič
Anastazija
Z
2008
OŠ PRULE
Gorjanc
Pia
Z
2008
OŠ PRULE
Turk
Zala
Z
2008
OŠ PRULE
Porekar Žarki
Čarna
Z
2009
OŠ PRULE
Belovič
Ana
Z
2009
OŠ PRULE
Žižmund
Sofia
Z
2009
OŠ PRULE
Gorogranc Čargo
Ema
Z
2010
OŠ PRULE
Kavčič
Anja
Z
2010
OŠ PRULE
Drašler
Masai
Z
2011
OŠ PRULE
Juteršek
Zarja
Z
2011
OŠ PRULE
Kandžič
Vita
Z
2010
OŠ PRULE
Fortuna
Liza
Z
2003
OŠ PRULE
Stare
Stella
Z
2003
OŠ PRULE
Kernel
Daša
Z
2006
OŠ PRULE
Kocjan
Ela
Z
2011
OŠ PRULE
Ilmić
Sara
Z
2004
OŠ PRULE
Bračič
Kaja
Z
2004
OŠ PRULE
Rizvić
Alina
Z
2004
OŠ PRULE
Dornik
Gaja
Z
2005
OŠ PRULE
Plut
Lara
Z
2005
OŠ PRULE
Konestabo
Lara
Z
2005
OŠ PRULE
Prelog-kristavčnik
Vita
Z
2006
OŠ PRULE
Ivanova
Ekaterina
Z
2006
OŠ PRULE
Hetemaj
Erdona
Z
2003
OŠ PRULE
Sraka
Luna
Z
2006
OŠ VIČ
Mihalič
Sara
Z
2004
OŠ VIČ
Čampa
Isa
Z
2003
OŠ VIČ
Marinko
Rubi
Z
2004
OŠ VIČ
Čičmirko
Iva
Z
2003
OŠ VIČ
Figelj
Eva
Z
2003
OŠ VIČ
Mele
Kaja
Z
2003
OŠ VIČ
Kovačevič
Sara
Z
2004
OŠ VIČ
Hlebec
Numa
Z
2004
OŠ VIČ
Cerlini
Brina
Z
2004
OŠ VIČ
Praznik
Zoja
Z
2005
OŠ VIČ
Rous
Kristina
Z
2005
OŠ VIČ
Osredkar
Zala
Z
2006
OŠ VIČ
Drobne
Ela
Z
2006
OŠ VIČ
Rotar
Nina
Z
2007
WALDORFSKA ŠOLA
Rotar
Loti
Z
2004
WALDORFSKA ŠOLA
18. 04. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
80
19. 10. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
52
14. 04. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
11. 11. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
101
15. 04. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
6
15. 10. 2014
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
109
16. 04. 2014
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
161
16. 10. 2013
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
120
16. 04. 2013
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
9. 10. 2012
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
96
19. 04. 2012
Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu
1
6. 10. 2011
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
103
19. 04. 2011
Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu
5
7. 10. 2010
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
212
21. 04. 2010
Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu
190
6. 10. 2009
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
878