Prijavi se
Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
KROS
Datum
Naziv
Št. prijav
skupaj
12. 10. 2023
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
13
ARHIV:
18. 04. 2023
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
12. 10. 2022
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
0
20. 04. 2022
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
42
16. 10. 2019
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
52
10. 04. 2019
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
17. 10. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
0
18. 04. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
17. 10. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
101
18. 04. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
80
19. 10. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
52
14. 04. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
11. 11. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
101
15. 04. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
6
15. 10. 2014
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
109
16. 04. 2014
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
161
16. 10. 2013
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
120
16. 04. 2013
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
9. 10. 2012
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
96
Prijavljeni tekmovalci:
EM - Enotna kategorija - dečki
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Demšar
Filip
M
2000
OŠ HINKA SMREKARJA
Krevzel Panič
Aleksander
M
2000
OŠ HINKA SMREKARJA
Palek
Zak
M
2000
OŠ HINKA SMREKARJA
Gorbachov
Maks
M
2000
OŠ HINKA SMREKARJA
Mavsar
Jure
M
1998
OŠ HINKA SMREKARJA
Pavlovič
Sašo
M
1998
OŠ HINKA SMREKARJA
Darmanovič
David
M
1999
OŠ HINKA SMREKARJA
Veseljaj
Getuar
M
1999
OŠ HINKA SMREKARJA
Židan Januš
Nik
M
1999
OŠ HINKA SMREKARJA
Dolič
Aldin
M
2000
OŠ HINKA SMREKARJA
Klopčič
Urh
M
2001
OŠ HINKA SMREKARJA
Marinko
Nik
M
2001
OŠ HINKA SMREKARJA
Bešič
Anes
M
2001
OŠ HINKA SMREKARJA
Race
Val
M
2001
OŠ HINKA SMREKARJA
Stojanovič
Žan
M
2001
OŠ HINKA SMREKARJA
Marinko
Nik
M
2001
OŠ HINKA SMREKARJA
Koklič
Klemen
M
2002
OŠ SAVSKO NASELJE
Kiseljak
Nik
M
2002
OŠ SAVSKO NASELJE
Dobrilovič
Mark
M
2001
OŠ SAVSKO NASELJE
Koler
Tadej
M
2002
OŠ SAVSKO NASELJE
Vražov
Stiven
M
2000
OŠ SAVSKO NASELJE
Stjepanović
Marko
M
2000
OŠ SAVSKO NASELJE
Blatnik
Jan
M
2000
OŠ SAVSKO NASELJE
Miškovič
Aleksandar
M
1999
OŠ SAVSKO NASELJE
Fazlić
Alen
M
1998
OŠ SAVSKO NASELJE
Sabotič
Luka
M
2001
OŠ SAVSKO NASELJE
Kadunc
Gaber
M
2004
OŠ SAVSKO NASELJE
Šenica Pavletič
Primož
M
2001
OŠ SAVSKO NASELJE
Dornik Šelb
Andraž
M
2005
OŠ SAVSKO NASELJE
Kavčič Jogan
Tibor
M
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Paulič
Bor
M
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Mikuš Rekar
Tilen
M
2005
OŠ SAVSKO NASELJE
Podjavoršek
Jernej
M
2005
OŠ SAVSKO NASELJE
Podkrajšek
Lars
M
2004
OŠ SAVSKO NASELJE
Bernot
Nik
M
2004
OŠ SAVSKO NASELJE
Ajlec
Lan
M
2003
OŠ SAVSKO NASELJE
Mujkić
Ermin
M
2003
OŠ SAVSKO NASELJE
Panjan
Jan
M
2003
OŠ SAVSKO NASELJE
Vučković
Marko
M
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Schweiger
Gal
M
2000
OŠ VIČ
Tekavec
Tim
M
2001
OŠ VIČ
Mikoš
Jon
M
2000
OŠ VIČ
Kermavner
Matej
M
2000
OŠ VIČ
Mandić
Mitja
M
1999
OŠ VIČ
Šuligoj
Jan
M
1999
OŠ VIČ
Zajc
Rok
M
1999
OŠ VIČ
Juriševič
Tim
M
1998
OŠ VIČ
Babič
Tilen
M
1998
OŠ VIČ
Pavlica
Aljaž
M
2001
OŠ VIČ
Javoršek
Anže
M
1998
OŠ VIČ
Belič
Gal
M
2001
OŠ VIČ
Jeriha
Janez
M
1999
OŠ KAŠELJ
Budin
Luka
M
2002
OŠ KAŠELJ
Ulaga
Nejc
M
1998
OŠ KAŠELJ
Lampič
Žan
M
1998
OŠ KAŠELJ
Rom
Matija
M
1998
OŠ KAŠELJ
Gavrić
Nik
M
1999
OŠ KAŠELJ
Kljun
Gregor
M
1999
OŠ KAŠELJ
Trtnik
Rok
M
2001
OŠ KAŠELJ
Milavec
Žiga
M
2000
OŠ KAŠELJ
Gradišek
Nejc
M
2002
OŠ KAŠELJ
Grad/berdajs
Maks
M
2001
OŠ KAŠELJ
Gale
Žan
M
2000
OŠ KAŠELJ
Smrekar
Peter
M
2001
OŠ KAŠELJ
Mihelčič
Žan
M
2000
OŠ KAŠELJ
EZ - Enotna kategorija - deklice
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Šketelj Kocjančič
Karin
Z
1998
OŠ HINKA SMREKARJA
Friškovec
Zala
Z
1999
OŠ HINKA SMREKARJA
Zadravec
Urška
Z
1999
OŠ HINKA SMREKARJA
Dežman
Trisha
Z
1999
OŠ HINKA SMREKARJA
Lončarič
Laura
Z
2000
OŠ HINKA SMREKARJA
Muzaferovič
Ines
Z
2001
OŠ HINKA SMREKARJA
Race
Tia
Z
1998
OŠ HINKA SMREKARJA
Opačič
Petra
Z
2000
OŠ HINKA SMREKARJA
Babačič
Ajla
Z
2001
OŠ HINKA SMREKARJA
Nadarevič
Lara
Z
2001
OŠ HINKA SMREKARJA
Mustar
Sara
Z
1999
OŠ HINKA SMREKARJA
Čamernik
Laura
Z
2000
OŠ HINKA SMREKARJA
Ude
Nika
Z
2000
OŠ HINKA SMREKARJA
Marinko
Sara
Z
1998
OŠ HINKA SMREKARJA
Mihevc
Lara
Z
2005
OŠ SAVSKO NASELJE
Schwarzbartl
Lucija
Z
2003
OŠ SAVSKO NASELJE
Schwarzbartl
Katarina
Z
1999
OŠ SAVSKO NASELJE
Milanko
Mina
Z
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Djurić
Nadja
Z
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Snoj
Taja
Z
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Kešpert
Patricija
Z
1999
OŠ SAVSKO NASELJE
Blatnik
Nina
Z
2003
OŠ SAVSKO NASELJE
Kešpert
Lina
Z
2003
OŠ SAVSKO NASELJE
Sabotič
Lara
Z
2005
OŠ SAVSKO NASELJE
Fritsch
Maša
Z
2005
OŠ SAVSKO NASELJE
Javor
Ula
Z
2002
OŠ SAVSKO NASELJE
Stres
Iris
Z
2002
OŠ SAVSKO NASELJE
Vinski
Iris
Z
2004
OŠ SAVSKO NASELJE
Plemeniti
Lucija Neja
Z
2004
OŠ SAVSKO NASELJE
Kavččič Jogan
Ira
Z
2004
OŠ SAVSKO NASELJE
Macanović
Sebina
Z
2002
OŠ SAVSKO NASELJE
19. 04. 2012
Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu
1
6. 10. 2011
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
103
19. 04. 2011
Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu
5
7. 10. 2010
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
212
21. 04. 2010
Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu
190
6. 10. 2009
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
878