Prijavi se
Osnovne šole
Ljubljanski festival športa
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
KROS
Datum
Naziv
Št. prijav
skupaj
12. 10. 2023
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
13
ARHIV:
18. 04. 2023
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
12. 10. 2022
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
0
20. 04. 2022
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
42
16. 10. 2019
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
52
10. 04. 2019
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
17. 10. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
0
18. 04. 2018
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
17. 10. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
101
18. 04. 2017
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
80
19. 10. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
52
14. 04. 2016
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
11. 11. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
101
Prijavljeni tekmovalci:
EM - Enotna kategorija - dečki
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Bratina
Gašper
M
2007
OŠ PRULE
Avdić
Marko
M
2004
OŠ PRULE
Grabnar Kovše
Vid
M
2005
OŠ PRULE
Stare
Jaka
M
2005
OŠ PRULE
Šercer
Juš
M
2005
OŠ PRULE
Gumilar
Teodor Tar
M
2006
OŠ PRULE
Rizvić
Adriano
M
2006
OŠ PRULE
Gorjanc
Timotej
M
2004
OŠ PRULE
Slapšak
Mark Lucij
M
2007
OŠ PRULE
Valant
Tevž
M
2009
OŠ PRULE
Čehić
Elias
M
2007
OŠ PRULE
Žagar
Jaka
M
2008
OŠ PRULE
Sopko
Stefan
M
2008
OŠ PRULE
Podobnik
Filip
M
2008
OŠ PRULE
Samardžija
Luka
M
2001
OŠ PRULE
Bratina
Jakob Aljaž
M
2009
OŠ PRULE
Štalcar
Rok
M
2009
OŠ PRULE
Mahmutović
Alen
M
2006
OŠ PRULE
Bulajić Tekavec
Tian
M
2003
OŠ PRULE
Praznik
Maks
M
2002
OŠ PRULE
Pegan
Timotej
M
2002
OŠ PRULE
Šneberger
Nejc
M
2001
OŠ PRULE
Šneberger
Klemen
M
2004
OŠ PRULE
Kranjc
Luka
M
2003
OŠ PRULE
Jurečko
Julijan Mark
M
2002
OŠ PRULE
Sačer
Leon
M
2003
OŠ PRULE
Golob
Mark
M
2001
OŠ PRULE
Kiselja
Luka
M
2008
OŠ SAVSKO NASELJE
Bogataj
Erik
M
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Antić
Sergej
M
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Isajčev
Mihail
M
2009
OŠ SAVSKO NASELJE
Kavčič Jogan
Tibor
M
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Mikuš Rehar
Tilen
M
2005
OŠ SAVSKO NASELJE
Podjavoršek
Matevž
M
2007
OŠ SAVSKO NASELJE
Koklič
Klemen
M
2002
OŠ SAVSKO NASELJE
Vidaković
Bojan
M
2002
OŠ SAVSKO NASELJE
Lazar Jurančić
Matej
M
2004
OŠ SAVSKO NASELJE
Podjavoršek
Jernej
M
2007
OŠ SAVSKO NASELJE
Lemut
Max
M
2007
OŠ SAVSKO NASELJE
Kadunc
Gaber
M
2004
OŠ SAVSKO NASELJE
Bernot
Nik
M
2004
OŠ SAVSKO NASELJE
Bijelić
Nemanja
M
2008
OŠ SAVSKO NASELJE
Levovnik
Lan
M
2008
OŠ SAVSKO NASELJE
Milanko
Nenad Luka
M
2007
OŠ SAVSKO NASELJE
Živanović
Mladen
M
2009
OŠ SAVSKO NASELJE
Rukavina Ivančič
Andraž
M
2009
OŠ SAVSKO NASELJE
Rotar
Grega
M
2006
WALDORFSKA ŠOLA
EZ - Enotna kategorija - deklice
Priimek
Ime
Spol
LR
Šola
Goličnik
Neja
Z
2002
OŠ PRULE
Railić
Tanja
Z
2002
OŠ PRULE
Jovanović
Ana
Z
2001
OŠ PRULE
Samardžija
Nataša
Z
2003
OŠ PRULE
Petan
Nika
Z
2005
OŠ PRULE
Gorjanc
Pia
Z
2008
OŠ PRULE
Konestabo
Lara
Z
2005
OŠ PRULE
Prelog Kristavčnik
Vita
Z
2006
OŠ PRULE
Bračič
Kaja
Z
2004
OŠ PRULE
Rizvić
Alina
Z
2004
OŠ PRULE
Vidmar
Zala
Z
2004
OŠ PRULE
Turk
Rosa
Z
2003
OŠ PRULE
Dornik
Gaja
Z
2005
OŠ PRULE
Porekar Žarki
Čarna
Z
2009
OŠ PRULE
Turk
Anna
Z
2001
OŠ PRULE
Dolinšek
Nuša
Z
2001
OŠ PRULE
Keršič
Anja
Z
2008
OŠ PRULE
Turk
Zala
Z
2008
OŠ PRULE
Koren
Manca
Z
2007
OŠ PRULE
Pijetlović
Lorena
Z
2003
OŠ PRULE
Intihar
Dora
Z
2007
OŠ PRULE
Žižmund
Sofia
Z
2009
OŠ PRULE
Belovič
Ana
Z
2009
OŠ PRULE
Glivar
Anastazija
Z
2006
OŠ PRULE
Kernel
Daša
Z
2006
OŠ PRULE
Spasič
Maša
Z
2007
OŠ PRULE
Koražija Krevel
Naia
Z
2008
OŠ SAVSKO NASELJE
Štivan
Klea
Z
2008
OŠ SAVSKO NASELJE
Moravac
Maša
Z
2009
OŠ SAVSKO NASELJE
Kozamernik
Julija
Z
2008
OŠ SAVSKO NASELJE
Panjan
Anja
Z
2001
OŠ SAVSKO NASELJE
Keser
Marina
Z
2009
OŠ SAVSKO NASELJE
Petrič
Ula
Z
2007
OŠ SAVSKO NASELJE
Petrič
Pia
Z
2007
OŠ SAVSKO NASELJE
Bernot
Maja
Z
2007
OŠ SAVSKO NASELJE
Kumer
Hana
Z
2009
OŠ SAVSKO NASELJE
Kešpert
Lina
Z
2003
OŠ SAVSKO NASELJE
Plemeniti
Lucija Neja
Z
2004
OŠ SAVSKO NASELJE
Anderle
Meta
Z
2001
OŠ SAVSKO NASELJE
Kovačević
Lina
Z
2002
OŠ SAVSKO NASELJE
Stres
Iris
Z
2002
OŠ SAVSKO NASELJE
Simsič
Meta
Z
2002
OŠ SAVSKO NASELJE
Mele
Ana
Z
2003
OŠ SAVSKO NASELJE
Vatovec
Uma
Z
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Habula
Neža
Z
2004
OŠ SAVSKO NASELJE
Ferkolj
Pika
Z
2004
OŠ SAVSKO NASELJE
Kečan Komić
Leontina
Z
2005
OŠ SAVSKO NASELJE
Mihevc
Mina
Z
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Sabotić
Lara
Z
2005
OŠ SAVSKO NASELJE
Djurić
Nadja
Z
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Milanko
Mina
Z
2006
OŠ SAVSKO NASELJE
Đajić
Bojana
Z
2003
OŠ SAVSKO NASELJE
Rotar
Loti
Z
2004
WALDORFSKA ŠOLA
Rotar
Nina
Z
2007
WALDORFSKA ŠOLA
15. 04. 2015
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
6
15. 10. 2014
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
109
16. 04. 2014
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
161
16. 10. 2013
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
120
16. 04. 2013
Prvenstvo OŠ Ljubljane v spomladanskem krosu
0
9. 10. 2012
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
96
19. 04. 2012
Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu
1
6. 10. 2011
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
103
19. 04. 2011
Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu
5
7. 10. 2010
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
212
21. 04. 2010
Prvenstvo OŠ ljubljane v spomladanskem krosu
190
6. 10. 2009
Prvenstvo OŠ Ljubljane v jesenskem krosu
878