Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
18.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

54

18.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

46

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOČernivec  Hana, Rozman Manca, Žagar Tonja
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Mohorčič Krapež  Val, Tolar Tamara, Verbe Nika
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEOsredkar Ana, Zajc Liza, Hiti Manca
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Mahne Nika, Jereb Anja, Berzelak Nika
Moški:
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANADebeljak Matija, Urbas Matej, Lužar Blaž
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLAVodenik Jakob, Zavrl Jakob, Deželak Filip
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOSlak Amadej, Purkart Vid, Trdin Erik
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOSkok Maj, Funda Kevin, Koželj Anej
 - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLAĐulsić Jasmin, Muhić Alvedin, Gavazov Aleksander
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJALepen Jurij, Bohinc Gregor, Jaklič Jakob
 - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SKCapuder Marjan, Janežič  Ažbe, Kušar  Jernej
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEPerme Luka, Kondratov Vladimir, Tomšič Gregor
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Furlan Matevž, Rotar Bor Jese, Lapajna Gašper
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 3Vrečar Matic, Rep Luka, Baltić Sifet
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 4Daneu Žiga, Kosi Tilen, Hren Tine
 - VEGOVA LJUBLJANAKlopčič Nejc, Medic Jurij, Dimitrovski Antonio
 - VEGOVA LJUBLJANA 2Klančar Jure, Podgornik Domen, Sušnik Andrej

Prijavljeni posamezniki:
KolencOlja

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Majerle Lana

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SlakRebeka

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MajerleNina

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
KatarinčičZala

Z

2002GIMNAZIJA POLJANE
Grošelj SimićBor

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PehlićKatja

Z

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
VodenikJakob

M

2002SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ZavrlJakob

M

2002SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
DeželakFilip

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
DobrovoljcTilen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
MišmašUrban

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
DinghauserŽana

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
TomšičLovro

M

2002SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MilavecAlen

M

2001SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BajrektarevićSenta

M

2002SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
DevčićMateo

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
RamadanErgin

M

2000SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
DžambićArmin

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
IdrizoskiAldin

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
JurasDoroteja

Z

2002SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
KlasićGaja

Z

2002SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
JusićAlen

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
ŽavbiJuš

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JavornikTadej

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LepenJurij

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BohincGregor

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JakličJakob

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KomelJakob

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

14.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško

36

14.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

46

10.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

78

17.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

59

4.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

55

14.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

51

22.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

55

22.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

63