Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
18.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

54

18.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

46

14.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško

36

14.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

46

10.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

78

17.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

59

4.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

55

14.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

51

22.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

55

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - GIMNAZIJA LEDINADržaj Tina, Weixler Veronika, Schoss Katja
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Pižent Žuža, Semič Anamarija, Vidmar Manca
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDZala Avguštin, Brina Mljač, Anja Gvozdanovič
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAŽuža Andrea, Debevec Ina, Zmrzlikar Manca
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Ježek Katja, Vertič Živa, Vovk Maja
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Zapušek Tjaša, Likar Kristina, Burgar Lucija
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJELesjak Nika, Hrušovar Nika, Lucija Gartner
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2Bizjak Simona, Jakopin Ana, Dernulc Nastja
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLADrašler Jana, Andrejka Tjaša, Alič Maja
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 2Horvat Tamara, Povše Nika, Puc Simona
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOGorjanc Kristina, Kemperle  Sara, Zafran Sergeja
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOJuvan Nina, Mulej Maruša, Jarc Katja
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Prezelj Vesna, Mandelj Sara, Volčič Patricija
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 3Krštinc Monika, Škrabec Viviana, Cimperman Hana
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEAnela Huskić, Sanja Tokalić, Marija Taskova
Moški:
 - GIMNAZIJA LEDINAJarc Jonatan, Švigelj Žiga, Velepec Juš
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Nunič Marko, Kršmanc Vid, Prevolnik  Jernej
 - GIMNAZIJA LEDINA 3Bavdek Gašper, Cerar  Jure, Bevetek Blaž
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDDovč Jan, Janhar Žiga, Višnar Lan
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Fužir Jernej, Dobrovoljc  Gaber, Platiša Ažbe
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAŠtrajhar Klemen, Mavrič Luka, Kralj Mark
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Leskovec Rudi, Rijavec  Jan, Šuligoj  Klemen
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Pršin  Aleš, Droftina Nejc, Drašler  Urban
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 4Uršič Jaka, Roljič Peter, Maček Luka
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAHladnik Peter, Žibret Žiga, Vidic Marko
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2Škrlj Blaž, Borštnik Aljaž, Žulič Andrej
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 3Mužič Miha, Strmole Matic, Rozman Jan
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 4Krizmanič Bor, Naglič Andraž, Ivartnik Luka
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJENagode Toni, Novljan Janez, Malovrh Rok
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2Polc Patrik, Tadej Kern, Vrenko Denis
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLACej Jaša, Nanut Patrik, Demšar Anej
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 2Pikl Tadej, Rode Jaka, Rakitič Dario
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLAPodjed Nejc, Pihner Uroš, Gradišar Luka
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVOPrhaj Žiga, Pušenjak Tomaž, Sedej Mitja
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO 2Čaušević Alen, Lavrič Andrej, Sriča Nejc
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO 3Žagar Igor, Šmalc Nejc, Radkovič Matej
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO 4Klemenčič Igor, Ostrovršnik Michael, Majer Miran
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO 5Kozjek Klemen, Poreber Žan, Suka Urban
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOGlavan Tilen, Fabjančič Marko, Prašnikar Tim
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 2Košnjek Nejc, Planinšek Aleš, Štancer Jure
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 3Bahovec Anže, Malkoč Haris, Klepić Vladimir
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOPirnat Jan, Gregorčič Jakob, Zakrajšek Timotej
 - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SKKastelic Luka, Kovač Matevž, Gotovina Gregor
 - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK 2Birk Blaž, Mihelič Nejc, Resnik Blaž
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJESlovnik Bine, Balantič Anže, Barle Blaž
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Stražišar Peter, Šinkovec Domen, Korošec Matic

Prijavljeni posamezniki:
PraznikKlara

Z

1994BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
IndiharDomen

M

1992BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Ložar Luka

M

1992BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
UrbancUrban

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BegovičMaja

Z

1994SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
CerkBlaž

M

1992ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
AleksandraTomasović

Z

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MerharJan

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MakucMatej

M

1992ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L

22.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

63