Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

54


ARHIV:
18.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

46

14.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško

36

14.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

46

10.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

78

17.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

59

4.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

55

14.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

51

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAŽuža Andrea, Podnar Klara, Nastja Raušelj
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJELesjak Nika, Hrušovar Nika, Gačnik Sara
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLASvetek Neža, Povše Nika, Zenković Elvira
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 2Klavora Katjuša, Kogovšek Maja, Rebol Maša
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 3Golob Monika, Sterle Katarina, Kavčič Katarina
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 4Sorta Sabina, Mesec Nina, Kranjec Ester
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 5Zatler Barbara, Ferbežar Breda, Škapin Tjaša
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOMulej Maruša, Jarc Katja, Volčič Patricija
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Smrdelj Klara, Mandelj Sara, Škrabec Viviana
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 3Cimperman Hana, Hrovat Živa, Gostič Lotti
Moški:
 - EKONOMSKA ŠOLAPenko Klemen, Lampreht Bojan, Flis  Jan
 - GIMNAZIJA ŠIŠKARijavec Jan, Štrajhar Klemen, Drofina Nejc
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Klokočovnik Miha, Caserman Mark, Novak Rožnik Jus
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Medič Aljaž, Vičar Matjaž, Pavlovič Dan
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 4Moljk Boštjan, Urbančič Aljaž, Vukelič Kristjan
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJENagode Toni, Kastelic Matej, Novljan Janez
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLAPikl Tadej, Rode Jaka, Rakitić Dario
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 2Oručević Benjamin, Lonjak Nejc, Tršar Maj Timotej
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 3Prelesnik Rok, Vrečar Jure, Šustar Tim
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA 4Gregorka Jure, Pižem Anže, Zajec Nik
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLAPodjed Luka, Pihner Uroš, Gradišar Luka
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA 2Starc Jure, Valenčič Luka, Košir Simon
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOŠtancer Jure, Klepić Vladimir, Malkoč Haris
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOGregorčič Jakob, Pirnat Jan, Anzeljc Žan
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLAPrhaj Žiga, Pušenjak Tomaž, Ivanc Staš
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 2Veber Luka, Mestnik Matija, Sriča Nejc
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 3Klemenčič Igor, Ostrovršnik Michael, Žagar Igor
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 4Kozjek Klemen, Kozjek Ludvik, Celarc Blaž
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 5Rigler Jan, Ilar Jernej, Šmuc Domen
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAFurjan Mihael, Kovač  Gregor, Lauko Jure
 - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - LMarciuš Žiga, Adamič Urban, Prezelj Miha
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEStražišar Peter, Komac Žiga, Slovnik Bine
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Klevišar Matic, Žufič Dejan, Hafizović Omer
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 3Tominec Jaka, Doles Anže, Merhar Jan

Prijavljeni posamezniki:
SterleAna

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
Lampreht Bojan

M

1993EKONOMSKA ŠOLA
Penko Klemen

M

1995EKONOMSKA ŠOLA
FlisJan

M

1993EKONOMSKA ŠOLA
DebevcIna

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
VolkMaja

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
MavričLuka

M

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
NaredTilen

M

1994BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
PraznikKlara

Z

1994BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
MekinaBlaž

M

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Kojić Zlatko

M

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
DrobničNejc

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PogačarPeter

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
GregorNina

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
GrmJan

M

1992SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
PazlarAljaž

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HuskićAnela

Z

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

22.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

55

22.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

63