Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

54


ARHIV:
18.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

46

14.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško

36

14.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

46

10.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

78

17.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

59

4.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

55

14.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

51

22.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

55

22.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

63

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - GIMNAZIJA LEDINADržaj Tina, Weixler Veronika, Vovko Maruša
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKAŽuža Andrea, Ježek  Katja, Vertič Živa
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEZaletelj Lea, Hrušovar Nika, Lesjak Nika
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOGorjanc Kristina, Zafran Sergeja, Kemperle Sara
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOJuvan Nina, Mandelj Sara, Žniderič  Katarina
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Krštinc Monika, Cimperman Hana, Volčič Patricija
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEKocjan Manca, Mihevc Iris, Cerar Tamara
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Tokalić Sanja, Taskova Marija, Ložar Maja
Moški:
 - AŠKERČEVA GIMNAZIJATekavčič Tadej, Mežnar Jaka, Trček Janez
 - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANALožar  Luka, Indihar Domen, Močnik Rudi
 - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA 2Spruk Miha, Bernik Karin, Kropivnik David
 - EVROŠOLA LJUBLJANATola Gaber, Granzitti Thor, Grašič Miha
 - GIMNAZIJA LEDINAŠvigelj  Žiga, Jarc Jonatan, Ogrin Matevž
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKAŠtrajhar Klemen, Kralj  Mark, Leskovec Rudi
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA 2Dernikovič Rok, Mavrič Matej, Vidergar Tomaž
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDVišnar Lan, Dovč Jan, Pavačič Klemen
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEFerlin Andrej, Pucihar Vid, Nagode Toni
 - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLAPodjed Nejc, Pihner Uroš, Savanovič Dejan
 - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLABolarič  Blaž, Petrič  Aleksander, Bradeško  Urban
 - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA 2Prijanovič Tomaž, Milič Tim, Klarič  Matej
 - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA 3Kraševec Andrej, Morel Sandi, Stražar Nejc
 - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA 4Frontini  Urban, Pograjc Uroš, Jager  Jan
 - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA 5Vidic Žiga, Hribar Blaž, Dizdarevič Jasmin
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVOPrhaj Žiga, Pušenjak Tomaž, Urana Žiga
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO 2Majer Miran, Polič Anže, Križnik Žiga
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO 3Bezjak Miha, Balantič Andraž, Vode Luka
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO 4Sedej Mitja, Žagar Igor, Obranovič Kristjn
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO 5Urh Domen, Novak Mato, Radkovič Matej
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOBijelić Robert, Bratina Andrej, Marn Anže
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 2Fabjančič Marko, Petrovski Dejan, Dobravec Domen
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOKlavžar Anže, Vrhunc  Luka, Lukać  David
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Pirnat Jan, Urbanc Urban, Gregorič  Jakob
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAPlaninc Samo, Miljančič David, Gabrovšek Dejan
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Vozel Jernej, Oblak Dino, Štihec Jan
 - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - LMakuc  Matej, Vrbec  Tomaž, Rončelj Marko
 - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SKKastelic Luka, Kovač Matevž, Janežič Martin
 - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK 2Vouk Luka, Gotovina Gregor, Resnik Blaž
 - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK 3Pugelj Jure, Meglen Matjaž, Rodeš Štefan
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEMohorko  Žan, Pinosa Borut, Slovnik Bine
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Žnidaršič Matic, Gabrovšek Matevž, Šinkovec Žiga
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 3Nikočević Elmir, Špenko  Anže, Ivančič Jure

Prijavljeni posamezniki:
LamprehtBojan

M

1993EKONOMSKA ŠOLA
WeixlerVeronika

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
DržajTina

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
OgrinMatevž

M

1991GIMNAZIJA LEDINA
JarcJonatan

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
ŠvigeljŽiga

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
PavličLea

Z

1993GIMNAZIJA LEDINA
GrudnikMiha

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
BevcBor

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
VovkoMaruša

Z

1993GIMNAZIJA LEDINA
ZubovićEmil

M

1994SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
VeseličLuka

M

1993SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PodjedNejc

M

1992SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PihnerUroš

M

1993SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
SavanovičDejan

M

1991SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
TekavčičTadej

M

1992GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
MežnarJaka

M

1991GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
PremužičPeter

M

1992SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
BrnePetra

Z

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JuričičLuka

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BalantičAnže

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HuskićAnela

Z

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE