Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

54


ARHIV:
18.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

46

14.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško

36

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLAŠkulj Emanoela, Orel Tjaša, Jozelj Karin
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOLeban  Elena, Starič Tina, Nemanič Klara
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Černivec  Hana, Fink Betka, Rozman Manca
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAPerovnik Lucija, Podnar Tinkara Marija, Reberc Neža
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEOsredkar Ana, Hiti Manca, Mahne Nika
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Berzelak Nika, Zajc Liza, Čretnik Anja
Moški:
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANALužar Blaž, Starič Žan, Kolšek David
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2Perenič Jan, Gerič Jaka, Laznik Klemen
 - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLABenedičič Luka, Zajc Klemen, Dolenc Bor
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOToplak Leon, Stupar Marko, Trdin Erik
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 2Slak Amadej, Purkart Vid, Bogdan Niko
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 3Ocepek Žan, Magaš Tilen, Štrukelj Gašper
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 4Mencinger Nik, Mal Andraž, Levstek Tomaž
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO 5Šljivar Benjamin, Kotar Nik, Košir Matic
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOSluga Blaž, Funda Kevin, Jankovič  Žak
 - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLAJalovec  David, Bicaj Mario, Mandelj Alex Martin
 - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2Mehmedović Fahrudin, Bečerović Benjamin, Milić Goran
 - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 3Ramadan Ergin, Cunjak Damjan, Ibrahimović Enis
 - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 4Kajtazović Dino, Amzoski Anis, Devčić Mateo
 - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 5Muhić Alvedin, Đulsić Jasmin, Hodžić Mirza
 - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 6Bosančić Ivan, Gavazov Aleksandar, Stojanov Boban
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLAKrašovec Lovro, Klopčič Nejc, Medic Jurij
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 2Dimitrovski Antonio, Miklič Žiga, Klančar Jure
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAKušar Benjamin, Stražar Anže, Rus Vid
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEFurlani Matevž, Tomšič Gregor, Igličar Žiga
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Rotar Bor Jese, Hren Tine, Fras Nikolaj Taras

Prijavljeni posamezniki:
Slak Rebeka

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TomšičTaja

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
MočnikŽan

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
JavoracSaša

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
ŠkuljPia

Z

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
DeželakFilip

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PivkKristan

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
DrnovšekNeža

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
MedvedTeja

Z

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PrimožičVid

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

14.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

46

10.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

78

17.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

59

4.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

55

14.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

51

22.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

55

22.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

63