Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

54

Prijavljene ekipe:
Ženske:
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOMohorčič Krapež  Val, Rozman  Manca, Resman Urša
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO 2Rozman Lana, Žagar Tonja, Kovačič Nika
 - SREDNJA TRGOVSKA ŠOLABajrektarević  Senta, Jeras Doroteja, Predalič Pulko Hana
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAKos Leila, Merše Pia, Tehovnik Patricija
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEMahne Nika, Berzelak Nika, Jereb Anja
Moški:
 - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJABaumgartner Domen, Fink Leon, Ježovita Tit
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANADebeljak Matija, Urbas Matej, Grošelj Simić Bor
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOFunda  Kevin, Skok Maj, Koželj Anej
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJALepen Jurij, Kušar Filip, Bohinc Gregor
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Jere Luka Florjan, Miklavič Matija, Parkelj David
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEFurlan Matevž, Haler Žan, Cerar Matic
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Kos Žiga, Hajšen Tilen, Košak Rene
 - VEGOVA LJUBLJANAMedic Jurij, Gerkman Salauyov Gaj, Lukić Luka
 - VEGOVA LJUBLJANA 2Kos Arvo Lenart, Jilek Ambrož, Bambič David
 - VEGOVA LJUBLJANA 3Hribar Jan, Mišmaš Urban, Rogelj Maks

Prijavljeni posamezniki:
JežovitaTit

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
FinkLeon

M

2002ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
BaumgartnerDomen

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
VarlamovMark

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KolencOlja

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KutinMatevž

M

2002GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
BračunAlja

Z

2001GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ŠalamunAna

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
MajerleNina

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
SlakSara

Z

2003GIMNAZIJA MOSTE
KatarinčičZala

Z

2002GIMNAZIJA POLJANE
LenaršičŽan

M

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Bola UjčičLena

Z

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
DobrovoljcMeta

Z

2003SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
DeželakFilip

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
Ščuri Sara

Z

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BreceljMinea

Z

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
SlakAmadej

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KlanfarLara

Z

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Jelinčič PlemenitiTisa

Z

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ČernivecVid

M

2002SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
ĐulsićJasmin

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
MuhićEdi

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
JusićAlen

M

2000SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
BorićMaja

Z

2003SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
MeršePia

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MiklavičMatija

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JereLuka Florjan

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BohincGregor

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KušarFilip

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LepenJurij

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TehovnikPatricija

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KosLeila

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DobravecSara

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ParkeljDavid

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JanežičAžbe

M

2000ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
KušarJernej

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
JošićTamara

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PotužákLukaš

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L


ARHIV:
18.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

46

14.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško

36

14.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

46

10.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

78

17.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

59

4.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško      

55

14.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

51

22.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško    

55

22.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v streljanju z zračno puško  

63