Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

110

28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

72

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
PluškoLana

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PaničLuka

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
AlishanSalihi

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
FonGašper

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
GašperšičNande

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽibernaNejc

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
BrišnikGašper

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
DimičAljaž

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KreljRožle

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
TršanTim

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
AhačičAjda

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KomlošJaka

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
MikošJon

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ArkoJan

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ZalarPatrik

M

2003GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
SoklerLuka

M

2002SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
AlićSara

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
MustafićErvin

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ČizmokLuka

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ČepinLana

Z

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Mandelc Rebeka

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MandićDino

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
Kolar Brina

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KovačičGašper

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GorjancBlažka

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
OblakAjda

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LepenJurij

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PotočnikEnej

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LipičLea

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Guberac Davor

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
Elsner Nik

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
IvančičTevž

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
ValičIzidor

M

2000GIMNAZIJA ŽELIMLJE
50m Prsno
PriimekImeSpolLRŠola
PloyYon

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
NovoselecMatej

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
AnderwaldNika

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
ArničŽiga

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
KomlošJaka

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
GlušičPetra

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KokotLaura

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
FonGašper

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KolencIngrid

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
PustErika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
DremelZarja

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
NovakLea

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
PrimcLovrenc

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
KavčičJak

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
BurnikMateja

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BabičZala

Z

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
VodenikJulija

Z

2001BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Manfreda GolobBrina

Z

2001BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ArkoJan

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
MustafićErvin

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ŠtembergarTaja

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MarinkoUrša

Z

2003SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
UleLara

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JakličJernej

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Zorman Gaj

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
Prijavljene ekipe:
Štafeta 4x50m Prosto:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADDreu Domen, Svetek Jaka, Golobič Tim, Klemenc Peter
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Anžur Lara, Drnovšek Tina, Globokar Sara, Leskovar Neža
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 3Matković Antea Maris, Matković Manuela Maksi, Svetek Tajda, Zorko  Nika
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 4Paternost Ida, Kušte Taša, Tomažič Špela, Ferbežar Tara
 - GIMNAZIJA LEDINAMedic Luka, Panič Luka, Novoselec Matej, Alishan Salihi
 - GIMNAZIJA POLJANERihtman Aleks, Jezerc Tevž, Bogataj Fedja, Škulj Adam
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDFon Gašper, Kavčič Jak, Bucalo  Uroš, Žiberna Nejc
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Trtnik Lana, Ahačič Ajda, Pšeničnik Tiara, Glušič Petra
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAŠtih Gašper, Kac Jan, Gornik Jure, Hrovatin Žiga
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Pušnik Jaka, Fajon Nej, Špruk Nik Jan, Dovč Lan
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Zalaznik Sara, Maljevec Ana, Pišek Eva, Tevž Nika Pija
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAKovačič Gašper, Jaklič Jernej, Lepen Jurij, Potočnik Enej
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Lipič  Lea, Gorjanc  Blažka, Oblak Ajda, Kolar Brina
 - VEGOVA LJUBLJANADemšar Domen, Pogačnik Žan, Martinjaš Leon, Berlec Žiga


ARHIV:
15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

91

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

62

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane

59

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

79

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju - registrirani

95

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

86

25.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

147

25.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

139

27.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

150

11.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju    

132

11.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

141

20.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

144