Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

110

28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

72

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

91

Prijavljeni tekmovalci:
100m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
LeskovarNeža

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KoširMark

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GeyserMarushka

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SvetekJaka

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŽaucerMaša

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Klemenc Peter

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ČučnikBrina

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Svetek Tajda

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Dreu Domen

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RavnikarTela

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PredaličGregor

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MatkovičManuela Maksi

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MatkovičAntea Maris

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GlobokarSara

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DrnovšekTina

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AnžurLara

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GolobičTim

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠenicaAndraž

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
HabichtTiti

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
RadičAnastazija

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
FajonNej

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Zalaznik Sara

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠprukNik Jan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
PišekEva

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
KacJan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Gornik Jure

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
KocjanNeža

Z

1999GIMNAZIJA MOSTE
SenicaNaj

M

2002GIMNAZIJA MOSTE
OmahenTina

Z

2002GIMNAZIJA MOSTE
KlančarNeža

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
PerkoMatija

M

2002GIMNAZIJA MOSTE
ŠultererDaniel

M

2002GIMNAZIJA MOSTE
MencinManca

Z

2002GIMNAZIJA MOSTE
DobnikarRok

M

2001GIMNAZIJA MOSTE
RihtmanAleks

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
ŠkuljAdam

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
JezercTevž

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
BogatajFedja

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
NadižarMaša

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Žalac Jan

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Vesel PovšočPia

Z

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ArkoJan

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
KrpičAndraž

M

2002GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
PogačnikŽan

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
DemšarDomen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
MartinjašLeon

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
TrohaKatja

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BožičKatarina

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodbevšekJanez

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HribarŽan Janez

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
100m Mešano
PriimekImeSpolLRŠola
PeklarErik

M

2001ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Svetek Tajda

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AnžurLara

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŽaucerMaša

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ČučnikBrina

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Klemenc Peter

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GolobičTim

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SvetekJaka

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PredaličGregor

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GlobokarSara

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Dreu Domen

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RavnikarTela

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GeyserMarushka

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MatkovičManuela Maksi

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MatkovičAntea Maris

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LeskovarNeža

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DrnovšekTina

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KoširMark

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ArničŽiga

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
PereničPika

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
RadičAnastazija

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
Zalaznik Sara

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Fajon Nej

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Gornik Jure

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
PišekEva

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽigaHrovatin

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlančarNeža

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
ŠultererDaniel

M

2002GIMNAZIJA MOSTE
RihtmanAleks

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
KreftJakob

M

2001GIMNAZIJA POLJANE
BogatajFedja

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
ŠkuljAdam

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
JezercTevž

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
MukaetovIlija

M

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KukecNejc

M

2001BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ŽerjalHana

Z

2002GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
DemšarDomen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
MartinjašLeon

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
PogačnikŽan

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
PodbevšekJanez

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HribarŽan Janez

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

62

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane

59

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

79

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju - registrirani

95

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

86

25.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

147

25.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

139

27.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

150

11.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju    

132

11.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

141

20.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

144