Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

PLAVANJE

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

110

28.3.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

72

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane  

91

15.3.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

62

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju za registrirane

59

16.3.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

79

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju - registrirani

95

17.3.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju

86

25.3.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

147

25.3.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

139

27.3.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju  

150

11.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju    

132

11.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

141

20.1.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju      

144

Prijavljeni tekmovalci:
50m Prosto
PriimekImeSpolLRŠola
KlemenHribar

M

1993EKONOMSKA ŠOLA
Dobravec Matevž

M

1993ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Hadžilajevič Benjamin

M

1993ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
RozmanŽiga

M

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SoosAdrijan

M

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZajcJan

M

1993GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KukovicaIva

Z

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MartelancLuka

M

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
StarihaUrška

Z

1991GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VolkPia

Z

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JamnikNejc

M

1991GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Zupet Neža

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VerbičKlara

Z

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RajkovičDenis

M

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RotarEva

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KozjekAna Karin

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZupanNejc

M

1991GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JavoršekKaja

Z

1991GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
BilashDenys

M

1994GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ZavrlTeja

Z

1994GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
TekavecNeja

Z

1994GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
BochlAnže

M

1992GIMNAZIJA LEDINA
FeistMatija

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
OcepekSabina

Z

1991GIMNAZIJA LEDINA
OkornNeža

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
PurkartŠpela

Z

1993GIMNAZIJA LEDINA
VilarVanja

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
PecherLuka

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
LozicaMelisa

Z

1993GIMNAZIJA LEDINA
KoštomajAleks

M

1992GIMNAZIJA LEDINA
PircMatej

M

1991GIMNAZIJA ŠIŠKA
MarinšekErik

M

1991GIMNAZIJA ŠIŠKA
SmolnikarBlaž

M

1991GIMNAZIJA ŠIŠKA
PilkoKaja

Z

1991GIMNAZIJA ŠIŠKA
KranjcRok

M

1991GIMNAZIJA ŠIŠKA
TubinJan

M

1993GIMNAZIJA MOSTE
TavčarAlja

Z

1992GIMNAZIJA MOSTE
BuljubašičDina

Z

1994GIMNAZIJA MOSTE
Vozel Tjaša

Z

1994GIMNAZIJA MOSTE
LuisTina

Z

1994GIMNAZIJA MOSTE
DjeličSofija

Z

1992GIMNAZIJA MOSTE
TavčarAnže

M

1994GIMNAZIJA MOSTE
GričarDavid

M

1994GIMNAZIJA MOSTE
Lančič Valentin

M

1993GIMNAZIJA MOSTE
ZlatnarJan

M

1993GIMNAZIJA MOSTE
ZlatnarMatej

M

1991GIMNAZIJA MOSTE
SuhadolcMiha

M

1993GIMNAZIJA MOSTE
JurjevčičNejc

M

1993GIMNAZIJA MOSTE
MikužMatja

Z

1991GIMNAZIJA POLJANE
NovakTilen

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
BučarLuka

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
RunovcKristjan

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
PavličPia

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
DobrovoljcGaber

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
PečakJure

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
UrhKristjan

M

1992GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Flis Primož

M

1992GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GruntarJure

M

1991GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PrešerenJan

M

1991GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
AnžurTihomir

M

1992GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GoljarAndrej

M

1991GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
VedenikPeter

M

1992GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KolenkoAnže

M

1992GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BajcNiko

M

1993SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
LimoniRok

M

1994SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
DolesDenisa

Z

1993SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
DimnikAljaž

M

1992SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ObranovićKristjan

M

1992VEGOVA LJUBLJANA
PoličAnže

M

1991VEGOVA LJUBLJANA
OmahenSebastjan

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
KosoAlen

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
SukaUrban

M

1992VEGOVA LJUBLJANA
SlugaMtej

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
PetračLuka

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
StrnadMaja Ana

Z

1992SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Vršič Natan

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Hajdinjak Anja

Z

1993SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
Lozar Kristjan

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DovčAljaž

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GrasselliRok

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LongykaAnja

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PergerTjaša

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PotočarJan

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
AzarkevićArtjom

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TomcJaka

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
50m Prsno
PriimekImeSpolLRŠola
SoosAdrian

M

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZupanNejc

M

1991GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Krašovec Špela

M

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RajkovičDenis

M

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VolkPia

Z

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JamnikNejc

M

1991GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZajcJan

M

1993GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZajcJan

M

1993GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PavlinAnže

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
JegličTilen

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
LevecLuka

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
GolobAleš

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
BašičKaja

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
LiličAnita

Z

1992GIMNAZIJA LEDINA
OcepekKlara

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
RučmanJakob

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
GlavanTadej

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
PapičŽan

M

1991GIMNAZIJA ŠIŠKA
PilkoKaja

Z

1991GIMNAZIJA ŠIŠKA
SuhadolcMiha

M

1993GIMNAZIJA MOSTE
Vozel Tjaša

Z

1994GIMNAZIJA MOSTE
TavčarAnže

M

1994GIMNAZIJA MOSTE
GričarDavid

M

1994GIMNAZIJA MOSTE
JurjevčičNejc

M

1993GIMNAZIJA MOSTE
JanežičPetra

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
PetrovčičAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PlatišaAžbe

M

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
GoljarAndrej

M

1991GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PrešerenJan

M

1991GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KolenkoAnže

M

1992GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Flis Primož

M

1992GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GruntarJure

M

1991GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SlabanjaJurij

M

1991GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SlugaMtej

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
PoličAnže

M

1991VEGOVA LJUBLJANA
KoprivecBlaž

M

1992VEGOVA LJUBLJANA
OmahenSebastjan

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
KatarinaJavornik

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PergerTjaša

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BernikŽiga

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TurukMatic

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BukovecAnamarija

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Prijavljene ekipe:
Štafeta 4x50m Prosto:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADKozjek Ana Karin, Volk Pia, Stariha  Urša, Rotar Eva
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Zupan Nejc, Zajc Jan, Jamnik Nejc, Martelanc Luka
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 3Rozman Žiga, Rajkovič Denis, Soos Adrian, Zupan Nejc
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 4Kukovica Iva, Zupet  Neža, Krašovec Špela, Verbič Klara
 - GIMNAZIJA LEDINALulič Anita, Lozica Melisa, Porkart Špela, Dobovšek Tina
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Ocepek Klara, Okorn Neža, Bašič Katja, Ocepek Sabina
 - GIMNAZIJA LEDINA 3Koštomaj Aleks, Pavlič Anže, Jeglič Tilen, Levec Luka
 - GIMNAZIJA LEDINA 4Bochl Anže, Glavan Tadej, Feist Matija, Pecher Luka
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKAPirc Matej, Dedič Elmedin, Grvala Alen, Krstev Darko
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA 2Murgič Amel, Hamulič Damir, Lenarčič Matej, Vrtačnik  Nejc
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA 3Dernovšek Gašper, Avbelj Tomaž, Marinšek Erik, Dernikovič Rok
 - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA 4Viltužnik Barbara, Oblak Ina, Marinček Nina, Pilko Kaja
 - GIMNAZIJA MOSTEJurjevčič Nejc, Zlatnar Matej, Zlatnar Jan, Tavčar Anže
 - GIMNAZIJA MOSTE 2Djelič Sofija, Luis Tina, Vozel Tjaša, Tavčar Alja
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAVedenik  Peter, Urh Kristian, Flis Primož, Slabanja Jurij
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVOPolič Anže, Sluga Matej, Obranovič Kristjan, Suka Urban
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEPotočar Jan, Azarkević Artjom, Tomc Jaka, Mali Denis